Opinie o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Nuras

W sieci pojawilo się ogłoszenie, że WSiP poszukują doradcy merytorycznego. Jestem właśnie na etapie dojrzewania do zmian w karierze zawodowej, Chcę coś zmienić i nie ukrywam, że szukam pracy perspektywicznej i stabilnej. Co wazne, nie mam noża na gardle, a mimo wszystko to i owo do stracenia. Podjęcie współpracy ze WSiP będzie równoznaczne dla mnie z rezygnacją z dotychczasowej formy aktywności zawodowej. Nie chcę zatem wybierac pochopnie i ładować się w kanał. Będę bardzo wdzięczny za konkretne informacje o osób, które tam pracowały czy pracują, zwłaszcza na analogicznym stanowisku. Ludzie, czy warto aplikować? Jakiej podstawy można się plus minus spodziewać? Jak wygląda system premiowy? To, co czytam tutaj na forum, nie napawa optymizmem...

Monia
@Nuras

Czasami lepiej mniej zarobić i mieć spokój i luz psychiczny ...

DENY

Ja dostałem premie taka, jaka zapowiedzieli. A jeżeli chodzi o jazdę autem. 300 km masz za friko. Jaza od poniedziałku do piątku (nawet po godzinach pracy) jest jazda sluzbowa. Jak jedziesz nad morze i zrobisz w weekend 700 km, to ponosisz koszta (odcinane od pensji). Ale za każdym razem wychodziłem lepiej, niż miałbym jechać prywatnym samochodem. Pracy mniej niż mają KE, mniejsza ilość obowiązków, mniej stresow. Nie ma się premii od sprzedaży, ale podstawa jest większa niż maja KE.

@DENY

Jak nie ma premii od sprzedaży to jest chociaż jakaś inna? Uznaniowa albo coś w tym stylu? Poza autem służbowym jakieś inne benefity jeszcze oferuja?

DENY
@Halina

Są premie półroczne na stanowisku Doradcy Merytorycznego. Pierwsza premia to 20% Twojej półrocznej pensji, druga to 30%. Łatwo więc policzyć jakiej premii możesz się spodziewać, jeżeli wywiążesz się ze swoich obowiązków. Nie są to jakieś duże stawki, ale druga premia już powinna być bardziej odczuwalna. Co do benefitów, to oprócz auta, telefonu i laptopa (te dwa ostatnie to raczej rzeczy tylko i wylacznie do pracy, ale masz, możesz korzystać tez prywatnie) to objęty jestem prywatną opieką medyczną, z której z dobrymi wrażeniami korzystam. Pracuję 7 miesięcy na tym stanowisku. Byłem na dwóch wyjazdach szkoleniowych. Fajny hotel, integracja z zespołem. Ja specjalnie nie narzekam. Wszędzie znajdą się jakieś niedogodności, ale ogólnie w moim odczuciu jest ok. Jak ktoś lubi ludzi, ma z nimi dobry kontakt, jest osobą otwartą, lubi dynamiczną pracę i lubi prowadzić (uwaga, jeździ się bardzo dużo- zależy od regionu, ale przez te 7 miesięcy zrobiłem ponad 22k) ale też ma sporą cierpliwość, to ta praca będzie dla niego ok. Na ten moment poszukiwani są doradcy o profilu science w kilku miastach w Polsce (Białystok, Katowice, Olsztyn)

Obserwator

Hejo Mam pytanie jak zachowuje się kierownik w stosunku do swojego zespołu ? Dziękuję za informację zwrotną

@Obserwator

Ale pytasz o jakiś konkretny dział?

Mietek
@Obserwator

Zależy który kierownik, tak samo jak który dyrektor, są lepsi i gorsi jak w życiu ????

Iwona
@Mietek

no właśnie który... to opisz każdego :)

Gigi

A możesz napisać w jakim dziale pracowałeś?

Lelek 29

Zakres obowiązków niewspółmierny do możliwości jednej osoby. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia i każdy ma prawo szukać swojej szansy, jednak ja stanowczo odradzam.

Katarzyna

Wiesz co to znaczy etat? Wydaje mi się że gdybyś robił na trzech to musiałbyś siedzieć w pracy 24 h ;-)

Przedstawiciel Handlowy

Krótka rozmowa, mało rzeczowa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
M

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji na pracownika działu marketingu. Odmówiłem współpracy. Poziom rozmowy daje wiele do życzenia. Z tego co wynikało z rozmowy, to poszukują człowieka na wielu stanowiskach i to najlepiej za darmo.(usunięte przez administratora)

@M

To jakie obowiązki mówili, że będziesz mieć?

Czy Konsultant merytoryczny to coś nowego / innego niż KE? Czy jest to tylko krótkotrwały projekt, ile można dostać podstawy ? Dzięki za info!

Katarzyna

Duża ta różnica w zarobkach? Z ciekawości ;)

Halina

A mnie ciekawi jaki jest powód tych zwolnień skoro ta pani co roku tak płacze?

J.wsip

Chciałabym skomentować wasze podręczniki i nie wiem gdzie mogę to zrobić więc napisze opinie tutaj. Jestem uczennicą 3 klasy liceum po podstawówce i bardzo mi przykro, że nie mogę tu przeklnąć ponieważ tylko takie słowa mi się nasuwają myśląc o waszych podręcznikach od rozszerzonej fizyki. Zero empatii. Bardziej się chyba skomplikować prostego prawa Dopplera czy zjawiska samoindukcji nie dało. Po za nadmiernie i niepotrzebnie wyrafinowanymi zdaniami, podręcznik jest bardzo chaotycznie napisany. Naprawdę utrudniacie nam życie.

P

Nic dodać nic ujac

Maria

ale jak to się stało, że zostałeś doprowadzony do takie stanu?! Jakie to były sytuacje, które aż tak mocno na Ciebie wpłynęły?

new
@Maria

Wypowiem się za siebie jako również byłego pracownika. Za moich czasów nie byłeś pewny, że przepracujesz kolejny sezon. Widmo zwolnienia zawsze miałeś za ramieniem. To było straszne. Do tego silna presja wyników. Musiałeś realizować targety. Jeżeli noga się powinęła to był pretekst byś już dłużej nie pracował. (usunięte przez administratora)W moim przypadku nie przedłużono mi umowy i przyznam, że także mnie to zabolało.

Były pracownik 2019

Wpadłem sprawdzić co we WSIPIE, i opinii trochę doszło, trochę usunęli. Podziwiam tych co dalej pracują, bo ja odszedłem sam. Ogólnie prace we WSIPIE wspominam miło, mimo tych podwójnych wizyty, co chwila szkoleń itd, można było fajną kasę zarobić. Ogólnie przez te kilka lat trafiałem na mega fajnych ludzi, z niektórymi do dziś mam kontakt. Nie żałuje że tu pracowałem, ale też nigdy bym tu nie wrócił. Dla mnie WSIP to była trampolina do dalszej kariery. I uwierzcie można trafić gorzej :D POZDRAWIAM

natalia

Czy w firmie pracuje się na umowę o pracę czy zlecenie? Jak wygląda w wydawnictwie praca na zlecenie?

kandydat

Czy Doradca Merytoryczny to coś nowego? Ile można dostać na próbnym?

Pytający

Witajcie, Jakimi samochodami dysponuje WSiP? Czym poruszają się kierownicy i konsultanci ?

@Pytający

Kia Ceed w kombi

Czubi

Witam Jaka jest flota w firmie? GPS w samochodzie, czy geolokalizator w telefonie? Warunki płacowe w jakich widełkach?

Idą na? ;) ;) ;) wiadomo

:D

Zabawne to jest to że wracając na forum po kilku latach przejrzałaś setki komentarzy żeby znaleść swój :D Swoją drogą sprawdziłaś wszystkie strony przed rzucaniem takich oskarżeń, czy tylko pierwszą?

:DD
@:D

Haha pozytywów na palcach jednej ręki, ale co tam kto chce niech tam prcuje teraz i się zatrudnia tam. Jak była ankieta wewnątrz ciekawe wyniki wyszły jak jest super tam

:D

Jeżeli różnica zdań jest dla Ciebie bodźcem do okazywania braku szacunku, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. PS. najpopularniejsze komentarze są co jakiś czas zmieniane na stronie. Zapytaj administratora. Nie musisz dziękować!

jaktam mu

zadania są za trudne i z 3 częściowego zadania całe wytłumaczenie zadania i jego wykonanie jest e opisane na ostatnim zadaniu przez co jest to bardzo nie jasne i utrudnia zdecydowanie pracę z podręcznikiem

jaktam mu

Szanowne wydawnictwo wsip wasz podręcznik posiada bardzo trudne zadania z tematu ,,podstawy edycji tekstu'' i ,,przygotowanie publikacji do druku samemu je robiłem i są na zdecydowanie za wysokim poziomie umiejętności jak na 1 klase licealną, pozdrawiam

monika

wszystko w jak najlepszym porządku :) nie wyobrażam sobie, abym miała pracować w jakimkolwiek innym miejscu

@monika

Wkrótce kolejna weryfikacja. Lepiej zastanowić się wcześniej nad swoją przyszłością

Żal
@monika

Do działu HR i tak nic nie zmienicie ;) jak chcecie pisać pozytywne opinie to słabo pracowników jest więcej i napisała prawdę ;)

weryfik
@????

i jak tegoroczna weryfikacja po estymacjach i kolorowych tabelkach ?

@weryfik

Poczekaj do 15 września jak co roku ????

Jak zwykle
@weryfik

Jak zwykle sporo osób dostało wypowiedzenia mimo wyników

@monika

Zgadzam się z tą opinią, mam podobne odczucia co do pracy we WSiP. Pracodawca zapewnia wszystko co niezbędne i dodatkowo organizuje konkursy motywacyjne, choć najlepszym motywatorem jest prowizja :). Mam również szczęście pracować w fajnym zgranym zespole.

Była
@:)

O to już dwie osoby z HR się wypowiedziały pozytywnie bo musiały bo kto im kazał a może jedna ;-)

@Była

Niestety pudło - nie pracuję w HR tylko w sprzedaży.

Handlowiec
@:)

Tak? To ja sprtawdzam! Napisz nam proszę ile godzin dziennie musisz być w placówkach, a ile siedzisz wieczorami nad komputerem? No chyba, że jesteś w zarządzie :) To przepraszam ;)

@Handlowiec

Nie ma najmniejszego problemu. U mnie to wygląda następująco w jednych dniach mam więcej spotkań i wtedy czasem w sezonie pracuje 9-10 godzin, natomiast mam też dni luźniejsze, które rekompensują mi te dodatkowe godziny. Każdą wolną chwilę gdy np. czekam na spotkanie lub spotkanie jest odwołane / przełożone itp. wykorzystuje na pracę w bazie, aby jak najmniej zostało tego na koniec dnia. W zeszłym roku prowadziłam statystyki godzin pracy - zapisywałam każdy dzień i bilans z całego roku dał ilość godzin przypadającą na etat.

Hehehe
@:)

Sławek nie wygłupiaj się, przecież wszyscy wiemy, że to Ty :) Figlarzu ;) My konsultanci nie jesteśmy tacy weseli!

Wsipowiec

To po co to całe LGBT+ KOLOROWE FLAGI i 140 płci? ;) Jak krew w piach? ;)

@:)

Ten zgrany zespół to chyba nie na południu kraju..hahahaha

Wsipowiec

Tak :) Tylko nie Pisowska, ale taka PZPRowska i POwska mentalność!

Stokrotka

Takich owadów którzy głoszą tyrady jest o wiele więcej, a z których nic kompletnie nie wynika, tylko jak to kiedyś gdzies coś zrobił ... szkoda tylko że nie widać tych efektów i tych ochów i achów tutaj, dużo gadania i zero robienia, pouczanie bez kompletnie wiedzy na temat branży na każdym kroku

lol

Ludzie weźcie się do pracy zamiast tracić czas na bezsensowną dyskusję albo zgłoście swoje zastrzeżenia do odpowiedniego działu lub zmieńcie pracę. Myślicie, że jak napiszecie na otwartym forum, to ktoś się tym przejmie? Już dawno porzuciłem to mrzonki....

Magda

Ja również nie polecam. Od początku września czekamy na książki, poprawę faktury, dosłanie brakujących pozycji. Wszyscy mają Nas w nosie i czuje, że nikt z wsipu nie traktuje mnie poważnie. Nie polecę nikomu tego wydawnictwa!!!!!

proponuje
@Magda

proponuje odeslac im 100% dostawy i tyle , faktury pewnie rozlicza w grudniu po tym jak sobie premie wezma odpowiedzialni za ten bajzel jak co roku (standardowe dzialanie pań D i innych)

noweAuto
@proponuje

nowe auta leasingowane czy inne bajery, na to trzeba funduszy a te biora sie m. in. z źle obsłużonych zamówień, zwrotów nierozliczonych, błędnych faktur za które potem ślą wezwania do zapłaty itd. NORMALKA taki mamy klimat = standard w tej fIRMIE ... a szkoda, bo kiedyś było znacznie lepiej od kilku lat jak po równi pochyłej ... Pewnie do grudnia jak wypłacą sobie premie to ci bardziej nerwowi dostaną korekty, reklamacje i rozliczenia zwrotów - jak co roku ... a jeszcze covid i spadki zysków ... słabo. Pozdrowienia dla pani Jowity :)

Klinentka

Współpracuje z tym wydawnictwem już długo i nigdy nie miałam problemów, o których Państwo piszą. Zdarzały się drobne błędy ale zawsze szybko i w bardzo miłej atmosferze udawało się je rozwiązać. Szczerze to w mojej szkole mamy problemy komunikacyjne z innym wydawnictwem, którego nazwy nie chce wymieniać.

oOnn
@noweAuto

Jakie auta są ? oklejone ?> GPS ? jak to wygląda > chcę złożyć CV ale zastanawia mnie jak rozliczają czas pracy?

Cyferka
@oOnn

IDŹ GDZIEKOLWIEK! Do Macnonalds, Biedry, Lidla, na sprzątanie szkoły, ale nie marnuj zdrowia na ten (usunięte przez administratora). Nigdy!

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP
2.1/5 Na podstawie 455 ocen.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP