Opinie o MGGP Aero Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MGGP Aero Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MGGP Aero Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGGP Aero Sp. z o.o. w Tarnów

Administrator Nowy wpis

Firma MGGP Aero Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Analityk. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Jarek Nowy wpis

Pracę w MGGP Aero z perspektywy paru lat oceniam dobrze. Faktem jest że szeregowi pracownicy nie są bardzo doceniani a płace oscylują w okolicy minimalnej krajowej ale im wyżej tym lepiej. Podwyżki i premie trzeba sobie samemu wyprosić i poza 13tka nie ma większego systemu. Jest pakiet benefitów i wyjazdy firmowe. Atmosfera raczej małej rodzinnej firmy niż korporacji ale czasem ten brak reguł i zasad działa na niekorzyść.

Od czego uzależniona jest premia w firmie MGGP Aero Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 24 kwietnia na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży.

Odzpowiedz Nowy wpis

Premia dla szeregowego pracownika jest raz w roku w grudniu, jest to premia uznaniowa, max 100% brutto tego co masz na umowie, ale decyduje przełożony ile dostaniesz, kierownicy projektów mają premie od projektów, pozostała kadra kierownicza ma premie ustalane indywidualnie

Czy w MGGP Aero Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

jak tam pracowałem to były projektowe i bardzo miła niespodzianka w grudniu przed Świętami Bożego Narodzenia. Mile wspominam firmę choć zmieniłem pracę na inną branżę.

Jedyna nagroda jaką dostaniesz to pseudo premia tzw "13" (premia roczna) gdzie w zależności od zarobków jest to średnio 40% wynagrodzenia i na tym kończy się system premiowania.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie MGGP Aero Sp. z o.o. na stanowisko Account manager / specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Witam. Mógłby się ktoś wypowiedzieć o aktualnych warunkach pracy w MGGP S.A. w Warszawie? Jak warunki finansowe, atmosfera, wdrożenie, przełożeni, nakład pracy? Czy ogolnie warto poświęcić swòj czas dla tej firmy ?

Wojtek

Pracowałem dla MGGP przy dużej inwestycji infrastukturalnej w latach 2015-2020. Chodzi o trasę S8 . Współpraca układa się wzorowo !! Polecam współpracę z firmą MGGP !!!!!!!

Zła firma
@Wojtek

Niestety osoba kompletnie myli firmy. MGGP to nie ta sama firma co mggp AERO

Zostaw merytoryczną opinię o MGGP Aero Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w MGGP Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MGGP Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGGP Aero Sp. z o.o.?

MGGP Aero Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Karola Kaczkowskiego 6
    33-100 Tarnów