Grist99 Marcin Melon

Opinie o Grist99 Marcin Melon

xzk

eza, warto byłoby się ich bezpośrednio zapytać. Z tego co kojarzę to jest to mała działalność która może nie potrzebuje aż tylu pracowników, ale działa skonsolidowanie. NA ich usługi mało kto narzeka, ale ja jakoś nigdy nie miałem okazji korzystać - chociaż słyszałem o nich

Ciekawe jaki charakter ma ta praca

1800 zł to jest nędzna pensja.

Słowa kojarzące się z Grist99 Marcin Melon: solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1.800 zł netto

Zostaw opinię o Grist99 Marcin Melon - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grist99 Marcin Melon