'TARTI" S.C.

Żyrardów

Opinie o 'TARTI" S.C.

Uwaga towar przeterminowany nie nadający się do użytku! Nie polecam zakupów w tej firmie.

maniekoo

z tego co widze to maja naparwdę bardzo szeroki asortyment, ale wydaje mi się, że można u nich zarobić dobrze nawet no i też dzięki współpracy z największymi producentami mogą oferować bogaty wybór towarów w atrakcyjnych cenach.

Słowa kojarzące się z 'TARTI" S.C. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w 'TARTI" S.C.: Najbardziej nie podobało mi się w 'TARTI" S.C.:

Zostaw opinię o 'TARTI" S.C. - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 'TARTI" S.C.