Studencka Poradnia Prawna na UKSW

Opinie o Studencka Poradnia Prawna na UKSW

Klientka

Miałam okazję być w poradni dziś popołudiu. Od samego początku było bardzo miło, mimo że się spóźniłam. Czekało na mnie aż trzech radców. Bardzo sympatyczni, młodzi ludzie, którzy widać, ze chcą pomóc człowiekowi. Pani, która zadawała mi pytania w ciągu pol godziny lepiej wszystko zrozumiała i zobrazowała niż policja gdy mnie przez 8 godzin przesłuchiwali. Szkoda, ze policja nie robi tego tak szybko jak ona. To by zmniejszyło te męki na komisariatach. Widać, ze wiedziała o co pytać i co jest ważne. Wszystko zostało dokładnie zapisane. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić wizyty, szczególnie u tych ludzi u których bylam ja.

Zostaw opinię o Studencka Poradnia Prawna na UKSW - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studencka Poradnia Prawna na UKSW