PHP "KUBUŚ"

Reda

Opinie o PHP "KUBUŚ"

NoIPoszło

Niestety w negatywnych opiniach o PHP "KUBUŚ" jest dużo prawdy. Za nic nie zechcę wrócić do tego zakładu pracy. Mobbing był, do tego "dziwne" zachowanie zarówno pracodawcy jak i Pani kierowniczki zdecydowanie zniechęcało do pracy. Za usiłowanie stworzenia przyjaznęj atmosfery pomiędzy pracownikami można było nieźle oberwać. Nikomu nie polecam szukania tu zatrudnienia, no chyba, że ma się nóż na gardle...

Wiola

Jedna wielka poraszka nadgodziny i nadgodziny bo inaczej akordu nie wyrobisz a przy wypłacie marne pieniądze nawet w czasie przerwy na papierosa niema szans zakaz pracują tam ulubienice co na swoje wyjdą i są zadowolone ale mała grupka reszta to śmieci

Romek

A najlepsze to jest w ogóle to że się zastanawiałem na wplikowaniem na mechanika do tej firmy,a żona mi pokazała oferte sprzedaży szwalni w Redzie i wszystko się zgadza- i teleofn, i opis, wszystko; to po co rekrutują jak chcą sprzedawać? jak oni tych ludzi traktują? i jeszcze napisane, że wynajme szwalnie z załogą... no to jest jakaś przesada! zero zaufania do takich ludzi, nigdy w życiu...

ALE....ALE ....ALE

ABSOLUTNA BZDURA ,PRACUJE SIĘ NORMALNIE JAK WSZĘDZIE. I TAK JAK WSZĘDZIE LUDZIE SĄ BARDZO RÓŻNI .

BB

Właścicielowi tej "firmy" należy się najgorsza opinia na Forum całego Trójmiasta! To nie wiarygodne, że tacy pracodawcy są wciąż bezkarni!!! Kobiety pracują tam w warunkach koszmarnych, w brudzie, smrodzie i chłodzie. Socjal - ZERO. Nie ma nic: papieru toaletowego, ręczników, mydła, żadnych środków czystości. W toaletach jak w szalecie miejskim bez babci klozetowej!!! fuuuu. Pracownice twierdzą, że jeśli pracują osiem godzin bez wytchnienia, a często i więcej, nikt nie ma ochoty zostawać jeszcze pół godziny, by sprzątać. Racja, zwłaszcza, że nie uświadczysz szczotki, czy mopa. Wszystko we własnym zakresie, chyba dlatego sprzątaczka zwolniła się i nikogo to nie dziwi. Zapewniam, niech nikt nie ocenia kobiet tam pracujących, bo pracują naprawdę bardzo ciężko, 8 czy 10 godzin przykute do maszyn. Dosłownie! ponieważ szef ma oko na osoby, które rozmawiają lub zbyt często wychodzą do toalety. Dzisiaj już nikt, komu zależy na zatrudnieniu, nie dyskutuje, bo szef (nota'bene: cham i tyran pierwszej wody) gotów wyrzuć na zbity pysk! Wynagrodzenie dostają różnie, nigdy w terminie, bywa że na raty. I kto dziś zatrudniający ponad 30 osób wypłaca wynagrodzenie do ręki?!! Ale to już sprawa do Urzędu Skarbowego.Oczywiście jasne jest, że szału w wynagrodzeniu nie ma! Wielki szacunek dla pani Hani, która wykonuje pracę czterech osób: majstra, brygadzisty, szykowaczki i szefa produkcji, oraz tarczy ochronnej. Pracownicy, chyba, ze jesteś pupilem szefa, nie maja prawa głosu, ani w ogóle żadnej dyskusji. Ciekawą, sprawą jest pani Asia, księgowa, która ,bywa, że ma więcej do powiedzenia niż sam szef. Jednym słowem : MASAKRA. Szef i sposób zarządzania - do PIPu. Ale WIELKI SZACUNEK dla wszystkich pracujących tam kobiet.

Robert

szukam pani do pracy stanowisko szwaczka adres mail rollo350@wp.pl Praca u mnie to jak pobyt w sanatorium.

grzdyl

Generalnie, to pracownicy wciąż tam czekają na licową wypłatę... a jest WRZESIEŃ

brzdyl

pracy biurowej w tym miejscu nie polecam... tam się zmieniają osoby co parę miesięcy, ciekawe DLACZEGO

gzdyl

żenująco małe szanse na spokojną, godną pracę pod taką "kadrą" kierowniczą... małe szanse na cokolwiek, na rozwój- zerowe

Asia

KTO WYPISUJE TAKIE BZDURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH MA CYWILNĄ ODWAGĘ I SIĘ PODPISZE IMIENIEM I NAZWISKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

its489

Totalna masakra- te pozytywna opinie jedna to pisala na bank pani asia... nikomu nie polecam- nie idzcie tu do pracy, bo to jest MASAKRA

rrr

Zgadzam się . Panuje tam mobbing , wyplata w ratach i z łaską jedne zarabiają dużo a inne grosze zależy od brygadzistek.

xxx

pracuję tam już 5 lat i jest super, wszystko w terminie jest płacone,jest ok.

szukająca pracy

Byłam na próbie, przepracowałam miesiąc i otrzymałam 600 zł i to z łaski, ogólnie nerwówka i małe szanse na umowę.

Zostaw opinię o PHP "KUBUŚ" - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHP "KUBUŚ"