Opinie o Auto-Forum w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Forum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Forum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Forum w Płock

Nicka

Po prostu nie mogę czytać tych bzdur! Same kłamstwa i oszczerstwa pod adresem porządnego człowieka. Osoby piszące tak o osobie Jakuba Chyba, bo o niego ewidentnie wam chodzi, widać, że leczą w ten sposób kompleksy!!! Nie wyszło wam w pracy albo nie układa się w domu to wyżywacie się i takie wyssane z palca prawdy wypisujecie. Gdybyście byli tak dobrze poinformowani to wiedzieli byście, że Jakub nadal pracuje w AF i ma się świetnie!!! A wam, IDEALNIE wyglądający ludzie, niech z tej zazdrości języki i ręce uschną od wygadywania i wypisywania takich bzdur, kłamstw i oszczerstw. Za robotę się weźcie jak nuda wam doskwiera!!! PS. Trzeba być chyba debilem żeby nie skojarzyć o kim konkretnie piszecie!!! Jak wcześniej ktoś napisał, w necie nikt nie jest anonimowy i żebyście się nie zdziwili. Swoją drogą dziwię się, że jeszcze nikt nie zrobił z tym porządku ale na wszystko przyjdzie pora... Pozdrawiam tych, którym żal (usunięte przez administratora) ciska i nie mają odwagi wypowiedzieć się wprost, tylko jak tchórze anonimowo wypisują.

nie ma to znaczenia

byłem na rozmowie..... minęło 3 tygodnie i cisza. Mimo iż miałem gwarantowaną odpowiedz bez względu na decyzję. Niestety mało profesjonalne podejście do kandydatów. Rozmowa ogólnie spoko, nie odbiega od standardów. Jedynie organizacja kiepska, w trakcie rozmowy dołączył drugi "osobnik" który zaczął zadawać te same pytania co ten pierwszy. Najgorsze jest to że taki potencjalny pracodawca pali się na starcie obiecując że zadzwoni i poinformuje o wyniku rozmowy rekrutacyjnej a mija 3 tygodnie i nie dzwoni. To jak mam takiego pracodawcę traktować poważnie z innymi kwestiami. Jaką mam pewność że pozostałe obietnice lub to co oferuje firma jest prawdziwe i realne do spełnienia?? Brak słów.

nie ma to znaczenia
@nie ma to znaczenia

w dniu dzisiejszym dostałem w końcu informację zwrotną..... to znaczy zostałem poinformowany że proces rekrutacyjny się przedłużył i nie wybrano jeszcze kandydata. Szkoda tylko że odbyło się to pod presją tego co tu napisałem.

czwarty

bardzo dobrze, chociaż na zdrowie wszystkim wyjdzie, teraz jest moda na niepalenie.

mk123

a z jakich działów odchodzą i do jakich szukają?

doradca serwisowy

pierwszy etap jest badaniem tego na jaki dzial tak naprwde sie nadajesz. musisz wymienic wszystkie modele vw, itp. Potem jak przejdziesz jest drugi etap bezposrednio z kierownikiem danego działu. Po przyjeciu do pracy przez tydzien jestes obserwowany, potem umowa na 3 miesiace. GENERALNIE NIE POLECAM NAJWIEKSZEMU WROGOWI !!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Dem

W tym momencie do Auto-Forum potrzebne jest kilka osób, aczkolwiek nie pojawiły się ogłoszenia, natomiast z tego co wiem to warto wysłać CV, można się załapać do pracy w ciągu tygodnia, dlatego ja polecam i chętnie odpowiem na wszystkie pytania dostakowe

Mer

a co ma robić?

x

90% pracowników pracuje tam od wielu lat, te pozostałe 10% to patałachy, które nie nadają się do niczego, oprócz ubliżania na forum osobom, których nawet nie znają i napinania przed komputerem :) Pozdrawiam

Rocky

Cały czas się ogłaszają :) teraz szukają handlowca terenowego. (usunięte przez administratora)Jak ktoś nie ma wyjścia przetrzymać można lecz na długą metę praca bez perspektyw.

Bystry

Do piszących spójrzcie na wypowiedzi bylypracwownik - 2016-03-01 09:25:15 używa słowa leser i kontekst wypowiedzi a teraz Pracownik - 2016-02-09 18:12:56 znów pojawia się leser i jak chwali :)) żaaal.

bylypracwownik

nie wiem o co wam wszystkim chodzi, ja tam pracowałem 3 miesiące i zaproponowali mi sensowne warunki (nie skorzystałem bo wyprowadziłem się z miasta). wspomniany "konfident" nawet raz nie zachował się tak jak opisujecie, od pierwszego dnia zaczął mnie uczyć klas samochodu, standardów obsługi klienta,pomagać w rozmowie z klientami. mysle, że te brednie wypisują osoby, ktore albo nie zostaly przyjete do pracy, albo zostały pogonione bo nie nadawały sie do niczego :) leserow nigdzie sie nie trzyma w pracy :D

Ja pracuję i śmiało mogę powiedzieć że jeżeli ktoś chce i stara się to zarobi. A leserom to nigdy się nie dogodzi.

Czytam to i zastanawiam się stąd takie opinie? Myślę, że połowa ludzi stąd nawet nie odwiedziła salonu. Podstawa wyższa od najniższej krajowej i to znacznie. Premia? Jest i to zdecydowanie więcej od podstawy :) A co najważniejsze atmosfera ;) nigdy nie pracowałem w tak zgranym zespole. Jeśli ktoś tak mało zarabiał najwidoczniej sprzedawał na zero i teraz ma pretensje do Prezesa ;) jaka praca taka płaca ;) Jak najbardziej polecam pracodawcę :D

Danon

Masz człowieku napisane jakie są tam warunki pracy. Chcesz się przekonać jak jest w tym piekiełku to idź i sprawdź.

trzy tysiące to zarabiałem w dwa miesiące po kilku latach pracy.(usunięte przez administratora)odradzam prace w tej marnej firmie

nowy

Bylem na rozmowie i wlasnie uslyszalem dokladnie to samo, tzn ze dobry handlowiec zarabia 3tys. Co do dzialu, to mnie zapytano w jakim ja siebie widze i chce pracowac:) ogolnie pierwsze wrazenie pozytywne, ale wiadomo, ze od srodka to na pewno wyglada inaczej, bo kazdy potrafi stwarzac pozory. Pozdrawiam

nowy

Zostalem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna. Czy ktorys z obecnych pracownikow moze mi powiedziec na jakie zarobki moge liczyc (czy faktycznie najnizsza krajowa jesli chodzi o podstawe), godziny pracy, jak przebiega rozmowa (o co mniej wiecej pytaja)? Z gory serdeczne dzieki

RaJder

Hahaha hahahaha!!!

RaJder

Ty, lepsze BMW nie? Hahahaha. Ostra opinia o robocie, że Golf jest beznadziejny. To na ch*j w maku pracujesz jak tam jedzenie jest z psa? xD Dałny.

Polandia

To przecież tylko Polska ludzie nie znają się na motoryzacji i w takim zaścianku jakim jest Płock to cała wieś o Golfie marzy więc chyba dużo tłumaczenia nie ma. Ludzie inteligentni z wyczuciem smaku i estetyki nie kupują VW tylko prestiżowe marki niszowe. Ja z zasady nie jeżdżę VW bo kojarzy mi się z wsią i burakami. Wpiszcie sobie na Youtube Golf Gnój. Facet widłami do Golfa gnój ładuje. Minęło 5 lat i wielkie klasyki załamać się można. To że wyszła afera z emisją spalin to nic. VW ma bardzo dobrze rozwinięty marketing i fa (usunięte przez administratora) raporty awaryjności. Jeszcze dużo można by im wytknąć tyle że będzie ciężko się przebić przez medialną zasłonę oraz pustogłowie użytkowników tej marki. Cepowi ze wsi nie wytłumaczysz że są lepsze samochody.

zadowolony bo były pracownik

tak szcerze to dobra firma kasa na czas a że 1500zł po trzech latach to wystarczy sie przyzwyczaic

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Forum - Płock

• Jak się pracuje w Auto-Forum?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Forum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Forum?

Kandydaci do pracy w Auto-Forum napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Forum