Opinie o Auto-Forum w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Forum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Forum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Forum w Płock

Kulfon

Na dobry garnitur nie idzie tam zarobić. Pracowałem tam parę lat zero szans na awans. Minimalna krajowa.(usunięte przez administratora)Premia niby była uwaga 200 - 300zł lecz za każdym razem obcinana z byle powodu. Lepiej siedzieć w domu niż tam pracować. Nie zarobi człowiek na dojazdy do pracy i ubranie. Totalna strata czasu.

Auto Forum Sp. z o.o.

Przyjmując osobę do pracy uzależniamy wynagrodzenie od kwalifikacji i stanowiska. W ramach rozwoju na stanowisku każdy ma możliwość zwiększenia podstawy oraz premię w zależności od posiadanego doświadczenia, zakresu obowiązków na miejscu oferowanego zlecenia oraz ocen ze strony Klienta. Ze swojej strony zapewniamy każdemu szkolenia techniczne, produktowe i bankowe (w zależności od działu) wsparcie w rozwoju osobistym.

z_nani

@ZAB a długo tam pracowałeś?

Taki jeden 2

Jakie wymagania do pracy za minimalna krajową :) Procedura rekrutacyjna: I etap: wysłanie informacji na email II etap: wstępna selekcja aplikacji III etap: rozmowy kwalifikacyjne, testy Litości..

doradca serwisowy

pierwszy etap jest badaniem tego na jaki dzial tak naprwde sie nadajesz. musisz wymienic wszystkie modele vw, itp. Potem jak przejdziesz jest drugi etap bezposrednio z kierownikiem danego działu. Po przyjeciu do pracy przez tydzien jestes obserwowany, potem umowa na 3 miesiace. GENERALNIE NIE POLECAM NAJWIEKSZEMU WROGOWI !!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Taki Jeden

To tam jeszcze ktoś chce pracować ? W tych czasach tam ? Współczuje.

ejsha19

a coż to za poetycka twórczość?????? zamiast się wygłupiać:) napisał by jeden z drugim jakies konkrety.....

iga89

jest ogłoszenie na specjaliste ds ubezpieczeń. Czy ktoś z mógłby napisać coś na ten temat?? Chodzi mi o pracę, atmosferę, zarobki, czy pracuję się też w soboty itp. Dlaczego kogoś szukają - bo kogoś wyrzucili, czy sam zrezygnował .. bo tak żle.... Mam doswiadczenie w ubezpieczeniach ale też nie chciałabym wdepnąć w jakieś g.... jeśli by mnie wybrali. proszę o obiektywna opinię.

Tu są potrzebne kuchenne rewolucje z Magdą Gesler

robert m.

to dlatego wielu pracowników AF szuka pracy gdzie indziej....

ony

do auto forum

Martin

do Grześ: Piszesz o zarobkach sprzedawców a co z zarobkami w innych działach???

kusy

Napiszcie coś jaka atmosfera, jakie zarobki . Ciągle szkują kierownika dz. Czèsci. Dziwne.

Roman

(usunięte przez administratora)czy to w VW, MB czy w Skodzie, wszędzie taka sama polityka

olka

Czy dziewczyna może zostać handlowcem w tej firmie. Nie mam doświadczenia. Szukam pracy troszke znam sie na samochodach. Czy jest to mozliwe? A praca w informacji, itp. Ktos wie cos na ten temat.

Czy to fajna firma ?

XxxX

Gregory i Sebastian (to ta sama osoba) , jesteś tam na co dzień to chyba wiesz jak jest? po co się podszywasz pod jakieś osoby i starasz się wyciągać od innych opinie?

Markok

Podzielam twoją opinię

michu 1987

Jakie zarobki tylko szczerze piszcie. Jaka atmosfera miedzy wspołpracownikami, kierowniami itp.

zainteresowany

A może ktoś wie jak jest na dziale części. Podobno szukają tam kierownika znowu? Jakie zarobki, jaka atmosfera??

Powiedzcie mi w takim razie czemu jest tam tak ciężko? Trzeba jakąś norme roboczą zrobić w ciągu dnia czy jak to mam rozumiec? Proszę o jakąs konkretną odpowiedź bo jestem zainteresowany pracą właśnie w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Forum - Płock

• Jak się pracuje w Auto-Forum?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Forum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Forum?

Kandydaci do pracy w Auto-Forum napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Forum