Opinie o Auto-Forum w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Forum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Forum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Forum w Płock

Zetor

Ale propaganda :) za takie grosze jak tam proponują nie opłaca się wstawać z łóżka.

jprdl
@Zetor

jak sie nie narobisz to nie zarobisz, w jaki sposob np lakiernik ma zarabiac wiecej jesli ma godziny pracy i stawke godzinowa. jak maja sie zwiekszyc jego zarobki ma dostac awans na dyrektora? po czym zawodowce czy technikum. jedyna opcja jest podwyzka ile dostaniesz 5%? i ewentualnei nadgoziny. trzeba bylo sie zarobkami martwic jak sie mialo 20 lat i przyszlosc przed soba a nie biadolic teraz

Natalia

@bautroczyk a czy ty osobiście często zderzasz się z takimi nieporozumieniami? Czy w takim razie w twoim mniemaniu to komunikacja w firmie zawodzi najcześciej?

skubaniec

Trudno powiedziec co mysle o autoforum. z jednej strony z niektorymi osobami trudno sie dogadac maja duze wymagania jak chodzi o jakosc pracy no i czasem jest tej pracy zdecydowanie za duzo a kierownik cisnie, ale gdzie nie cisna tam niema efektow tak mi sie wydaje. trzeba byc przyzwyczajonym do ciezkiej roboty jak jest to sie robi.

Patryk S

a powiedzcie mi jak wygląda sytuacja na serwisie. szukają kogoś? Sporo dobrego słyszałem ale i o jakichś niedociągnięciach też atmosfera oczywiście ważna ale ja mam 15 lat doświadczenia w zawodzie to chyba wezmą?

Gutek
@Patryk S

Znajomy pracował jeszcze do niedawna ale wyjechał więc może szukają pomocnika blacharza. Tam wyżej był wpis z adresem mailowym chyba wyślij CV. Wspominał że jakby nie wyjeżdżał to pewnie dalej by pracował więc chyba jest znośnie

doradca serwisowy

pierwszy etap jest badaniem tego na jaki dzial tak naprwde sie nadajesz. musisz wymienic wszystkie modele vw, itp. Potem jak przejdziesz jest drugi etap bezposrednio z kierownikiem danego działu. Po przyjeciu do pracy przez tydzien jestes obserwowany, potem umowa na 3 miesiace. GENERALNIE NIE POLECAM NAJWIEKSZEMU WROGOWI !!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Natalia

Czy w Auto-Forum na pewno dochodziło do: poniżenia, ośmieszenia, zaniżenia samooceny lub wyeliminowania albo odizolowania pracownika od współpracowników @przybysz? Tak brzmi pełna definicja mobbingu, warto zastanowić się czy dodawane słowa na pewno znajdują potwierdzenie w rzeczywistości.

bautroczyk
@Natalia

Nic takiego nigdy nie miało miejsca. Ludzie powinni się troszkę zastanowić co piszą zanim napiszą - szczerze polecam to ułatwia życie. Nieporozumienia na linii pracownik - kierownik są wszędzie, bo pracownik zrobił tak jak umiał a kierownik chciał inaczej i tyle w temacie. Jak ktoś często dostaje opiernicz bo coś zrobił źle to może jakiś kurs?

przybysz

Odnośnie właściciela i p.prezesa nie można mieć nic złego do powiedzenia szacunek ale mobbing i ubliżanie na serwisie MB to standard.Ludzie boją się dużego rudego to chore

szczygielek

fajnie patrzą jak masz autoforum w CV ostatnio sie przekonalem na rozmowie. wyglada na to ze cenia sobie doswiadczenie nabyte w firmie. ze wzgl na przeprowadzke od pewnego czasu juz nie pracuje ale dobrze wspominam no i jak widac sam fakt ze pracowalem jest juz jakas rekomendacja dla innych pracodawcow. pozdrawiam i powodzenia

qwerty

To jest tamprzy widełkach? Tzn. przed widełkami? Tam jest kilka salonow chyba?

jawiematynie
@qwerty

tak to tam Część z tych negatywnych opinii wyżej zdecydowanie przesadzona. Wiadome że autoforum to nie szwajcarski zegarek czasem się cos poluzuje ale kalumnie pod adresem Pana Kuby? o_0 Komuś chyba słońce zbyt mocno przygrzało w te ciepłe letnie dni.. Niestety sporo zależy od naszej mentalności, w poprzedniej pracy też była podobna sytuacja z moim kierownikiem który jak uważali pracownicy ‘donosił’ a on zwyczajnie zdawał szczegółowy raport z pracy bo taki miał obowiązek. Warto rozgraniczać te 2 rzeczy na przyszłość.

gregory

Byłem w zeszłym tyg. z kuzynką oglądać autka i polecam obsługę zdecydowanie! Zawsze miło rzeczowo i profesjonalnie. Poza tym serwis pierwsza klasa również jako że jestem stałym klientem co prawda mój rzęch ma taki przebieg już że pewnie do wymiany niebawem ale jak mi chłopaki zrobili sprzęgło to aż ludzie się zatrzymują pogratulować tak cudnie chodzi :D hehe – stały klient GRZEŚ!

życzliwy

Trudno znaleźć mi jakiś baaaardzo negatywny aspekt pracy w auto-forum poza tym że czasem bardzo dużo roboty, terminy gonią a do najlżejszych ta praca nie należy (serwis) no ale lekkiej roboty się nie spodziewałem więc narzekać nie będę. Dodam, że mogło by być wyższe wynagrodzenie, więcej premii, benefitów imprez przyzakładowych ale nie chce też wyjść na hipokrytę, każdy by chciał wszystkiego więcej i lepiej wiadome

Natalia

@armageddon możesz napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Opowiedz dlaczego jesteś zadowolony z pracy u tego pracodawcy. Więcej konkretów może przydać się niejednej osobie zastanawiającej się nad odpowiedzią na oferty pracy.

armageddon
@Natalia

nie ma się co zastanawiać tylko wysłać cv na tego maila co był chyba wyżej podany i przyjść na rozmowę. warunki zatrudnienia nie rozumiem? wynagrodzenia są ustalane zależnie od doświadczenia z tego co się orientuję ale chyba i na mechanika i na biuro czy tam handel są miejsca. zresztą jak ktoś jest fachowcem to nie ma się o co bać swoje zarobi

armageddon

robota w porządku. jak na was ktoś doniósł kiedykolwiek to proponuje wziąć się do roboty nie będą mieć wtedy powodów - mieli powody? no to chyba ktoś tu czegoś nie rozumie :)

so cold for me

2hot4you ćpiesz ?

romek

Ludzie opanujcie się, takie rzeczy jak tu czytam załatwia się w firmie albo w odpowiednich instytucjach! Po co nazwiska i kalumnie? Później płacz, że brakuje rąk do pracy a wy macie więcej roboty. Nie każdą lukę zapchasz Ukraińcami. Pozdrawiam warsztat.

GTX50

robota jak robota. trzecie ucho wszystko widzi i słyszy? No to niech słyszy w moim przypadku i tak sie niczego nie dosłucha bo mnie się już nawet do was nie chce odzywac jak co drugie to kurr.. i kurr.. (domyslcie się kto) nie pasuje to wyjazd będzie spokoj na lakierni i calej reszcie. Swoje robie i wychodze a niektórzy to się bardziej na rynex nadaja a nie do roboty z autami tam same takie plotkary i przekupki

2hot4you

a ja polecę prace jako handlowiec w autoforum, może do ideału jeszcze brakuje ale dużo lepiej niż w mojej poprzedniej pracy, wszystko zależy od nastawienia i nie każdy do handlu się nadaje handlowiec to niekoniecznie tylko sprzedawca ale też konsultant, trzeba mieć gadane, argumenty, nastawienie…

~~ Auto Forum ~~

Szanowni Państwo, informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zachęcamy do wysyłania CV oraz listu motywacyjnego, gdzie należy uzasadnić swoją chęć do podjęcia pracy w Auto Forum. CV oraz list motywacyjny kierujemy na adres: kariera@autoforum.pl . Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Auto Forum!

M.W.

handel tylko na polskę czy zg też.? mam b.dobry angielski, dobry ruski i niemiecki czy to będzie miało jakieś znaczenie w odniesieniu do stawki? grześS daj znać jak Ci odpiszą

grześS

Wysłałem CV na ten adres ‘kariera’ z ich strony głównej. Jakieś potwierdzone info ile czeka się na odpowiedź? Zależy mi bo zjechałem z wysp i osiedliłem się w Płocku ze swoją a kumpel z mojej brygady przed wyjazdem tam pracował i on mi w sumie polecił

Owidiusz

Opinie pisane w sprawie Jakuba Chyby pisane są przez jedną, tę samą osobę, ktora podszywa się pod kilka osob stosujac różne nicki. Dialog w tej sprawie prowadzi sama ze sobą, sprawiajac wrazenie udzialu w dyskusji wielu osób. Słabeusz, ktory nie ma odwagi zalatwic sprawy po męsku i zachowuje się jak pedał. Mozna to sprawdzic po IP w łatwy sposów, bo konwersacja z jednego IP jest wysylana. Poza tym w każdej wiadomości ten sam "ulubiony" styl pisarski. Autorem jest tylko jedna osoba o bardzo niskim poziomie intelektualnym. Czyżby syndrom zawiedzionego kochanka dopadł tę osobę?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Forum - Płock

• Jak się pracuje w Auto-Forum?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Forum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Forum?

Kandydaci do pracy w Auto-Forum napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Forum