Opinie o Auto-Forum w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Forum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Forum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Forum w Płock

Daniel

Czy firma potrzebuje pracowników?

Waldemar z Łodzi

Podziękowania za po raz kolejny przeprowadzony kompleksowy przegląd dla Pana Grabowskiego - doradcy serwisowego oraz pracownika serwisu - Pana Staszewskiego dnia 30 marca 2018. Profesjonalne podejście, możliwość obserwacji całej obsługi, wszystko według najwyższych standardów - VW AUTO FORUM Płock, Polecam

Filip

Słyszałem, że Auto-Forum to bardzo dobry pracodawca ale jak widzę ciszę na forum to potwierdza się!!

PetrM

praca w Autoforum jest w porządku. bywa ciężko, wiadomo, ale taka to praca. stawki są ok, atmosfera tez, nie ma na co narzekać, ja jestem zadowollony!

doradca serwisowy

pierwszy etap jest badaniem tego na jaki dzial tak naprwde sie nadajesz. musisz wymienic wszystkie modele vw, itp. Potem jak przejdziesz jest drugi etap bezposrednio z kierownikiem danego działu. Po przyjeciu do pracy przez tydzien jestes obserwowany, potem umowa na 3 miesiace. GENERALNIE NIE POLECAM NAJWIEKSZEMU WROGOWI !!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
prawda boli

Z tego co widzę bardzo dobrze że Autoforum pozbyło się w końcu kilku bardzo nieporadnych życiowo osób ;) Kto odwalał fuszerkę ten wie teraz napina na forum :) ale wiele nie osiągnie bo gdzie nie da sie pisać anonimowo to odziwo firma ma bardzo dobre opinie ;)

@prawda boli

Nie wiem o kim mowa lecz większość to sama odeszła. Bądźmy szczerzy do tej roboty jakoś nie walą drzwiami i oknami. Nie trzeba wcale pisać anonimowo każdy wie jak jest na renomę sobie już zapracowaliście i opinia o tej firmie jest w całym Płocku znana.

Tak czytam i oczom nie wierze. Jaka cukierkowa propaganda. Ach jak wspaniale jak pięknie. Jaka obsługa zadowolona, jaki salon jaka wspaniała atmosfera i jakie dobre zarobki. Żartujecie chyba :) Kto nie pracował ten nie wie ale się dowie :)

FatalFury2234234
@anonymous

Chyba troche przesadzasz.. nikt nie pisał że atmosfera jest wspaniała bo jest znośna ale to już chyba coś? zarobki też nie są z kosmosu ale wyżyć się da a na facebooku na prawde klienci zadowoleni wejdz sobie i poczytaj to chyba coś tam znaczy nie? Osobiście specjalnie mnie to nie rusza nie uważam żeby było jakoś wspaniale robota jak robota w innych miejscach jest podobnie

AaBbCc

Tak też właśnei sobie poopatrzyłem co piszą na fejsbuku i o dziwo faktycznie większość osób zadowolona. cieszy mnie to niesamowicie BO wysłałem sobie cv :)

zadowolony klient obsluzony jak krol!

Gorąco polecam - najlepszy salon w Płocku – na googlach i fb widać!

niedoszly pracownik

Ktoś tam pytał o rekrutacje wcześniej - byłem na rozmowie ale to już jakiś czas temu i wszystko ok realna możliwość zarobienia ja sam nie podjąłem pracy bo jednak rozkręcam własną działalność 1-os ale mogę śmiało polecić

kamikaze

panowie a mam bardzo ważne pytanie zastanawiam się nad pracą na warsztacie i czy ktoś z Miszewa dojezdza? pytam bo ja bym się chętnie dorzucił na benzyne żeby sie busami nie tłuc by mnie ktoś zgarniał?

Natalia

Dziękuję @jprdl, za odpowiedź wiadomo, że każdej pracy są plusy i minusy ale tutaj dobrze, że chociaż nie można na wypłatę narzekać bo to, jak wiadomo, najlepszy motywator. A powiedz jeszcze czy można liczyć na jakieś ekstra premie?

bolekSZ

Dużo można by powiedzieć o robocie w autoforum.. raczej standardowe stawki zarówno jak chodzi o handel jak i warsztat itp. Dla chcącego nic trudnego proponuje spróbować szczególnie jeśli chodzi o Płock wydaje mi sie ok robota

Grzyb
@bolekSZ

nie no jest ok takie sa stawki zawsze moze byc lepiej gorzej ale i lepiej narazie szalu niema ale i tak sie polepszylo znacznie wiec trzymam kciuki za autoforum oby tak dalej

movievoice

Nie wiem właśnie jak z tym handlem jest czy są przyjęcia czy niema a to dość istotne dla mnie bo lada dzień wygasa mi umowa i chyba nie zdecyduję się przedłużyć chętnie spróbowałbym tu

pytanie

a do kiedy te znizki wrzesniowe sa? orientuje sie ktos cos?

Wardemal
@pytanie

skoro wrzesniowe to pewnie do konca wrzesnia?:P a wracając.. ktoś tam wyżej pisał że dostał odpowiedź na handel. coświęcej? przyjąłeś się? jak sie pracuje?

bartosz

a czy jakieś przyjęcia na handel są obecnie? chyba jakoś niedawno kogoś przyjeli ktoś coś pisał to był limit czy jest więcej miejsc?

szot
@bartosz

zadzwon zapytaj ilez to jest

Natalia

@jprdl a Ty na jakim stanowisku w Auto-Forum pracujesz? Możesz opowiedzieć coś więcej, o własnym doświadczeniu w tej pracy? Faktycznie - możliwość nadgodzin to na niektórych stanowiskach najlepsza z możliwych dróg dodatkowej kwoty przy wypłacie.

jprdl
@Natalia

Jestem mechanikiem znam stawki w branży i gdzie bym nie poszedł nikt nie da mi znacznie więcej. Nadgodzinki nie są zawsze ew w soboty ale za to zawsze zwracane lub płatne i ja chętnie zostaje zawsze dłużej. Sama praca jak praca ja podchodzę dość poważnie i jak skupiam się na konkrecie to nawet nie wiem kiedy mi dzien zlatuje troche dłubaniny jest i ja to lubie. ludzie są w porządku szef ok

alberto

Dostałem wiadomość zwrotną na handlowca zastanawiam się czy podpisać umowę na okres próbny warunki ok dam znać za jakiś czas

Natalia

@przybysz, czasem firmy nie życzą sobie informacji o stawkach, w pewnym sensie jest to tajemnica handlowa, ale żadne posty z forum nie są z tego powodu usuwane. Jedyne sytuacje gdy to się może zdarzyć wynikają z regulaminu dostępnego tutaj: www.gowork.pl/regulamin.

KDDS

Masz tam mistrzu na stronie zakładke Praca & Kariera tam jest wszystko opisane. powodzenia!

przybysz

Interesuje mnie jakie dokładnie stanowiska są do obstawienia? mechanik lakiernik? czy tylko pomocnik blacharza? Zetor nie jest chyba tak źle? nie będę pisał o stawkach bo już raz pisałem i usunięto chyba nie wolno nie wiem nie znam sie ale z tego co kumple mowili to nie ma tragedii?

Zetor
@przybysz

Jeżeli minimalna krajowa Ci odpowiada. Mi dokładnie tyle proponowali tyle że na sprzedawcę. Weź się człowieku ubierz w garnitur dojedź przecież to koszta. Nawet na garnitur tam nie zarobisz bo żyć też za coś trzeba. Jak dla mnie porażka chyba że coś się zmieniło w co wątpię. Pozostaje samemu się przekonać ja podziękowałem po krótkiej współpracy.

pyrzbysz
@Zetor

A to nie tak że sprzedawcy mają podstawe i prowizje od sprzedazy? nie no mnie bardziej serwis interesuje ale dzieki sprobuje podejsc w ktorys dzien albo wysle cv wlasnie znajomy cos wspominal z miesiac temu ze jest lepiej to tez chcialem sie przekonac. dzieki raz jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Forum - Płock

• Jak się pracuje w Auto-Forum?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Forum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Forum?

Kandydaci do pracy w Auto-Forum napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Forum