counter
1 1 20 5 1
Gregor Nowy wpis

Ale marna w jakim sensie? Dobrze płacą, jakie godziny pracy?

Pracownik Nowy wpis

Bardzo kiepska firma na rynku budowlanym bez fachowców nie polecam

Leon Nowy wpis

Bardzo rzadko piszecie i zastanawiam się czy jest jakiś powód?

Pracownik Nowy wpis

Bardzo kiepska firma na rynku budowlanym bez fachowców nie poecam odradzam wspolprace

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jarosław

@Pracownik firmy, czy jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Z Twojego komentarza nie mogę wywnioskować, czy byłeś zatrudniony w tym miejscu, czy jedynie korzystałeś z usług firmy. Zachęcam osoby, które są związane z tym pracodawcą, do opisania obecnej sytuacji. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Pracownik firmy

Kiepska firma bez fachowców oraz inne prace nie wykonane zgodnie nie polecam firmy ;)

Jarosław

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Wasza wypowiedź jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Ecoresbud.

anonymous

kiepska firma pracownicy bez pojęcia samochody stare rozlatujące się nie dojazdy odradzam współprace z firmą

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Ecoresbud Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Karpecki

Bardzo kiepska firma samochody klekoty oraz inne słabe warunki pracy nie polecam firmy !!!!! Pracownicy bez pojęcia !!!!

Co powiecie na temat wynagrodzenia w ECORESBUD Sp. z o.o.? Czy od dodania ostatniej opinii uległo ono zmianie?

Porazka auta klekoty stare pracownicy pijaczki klekoty na budowe nie dojada nie polecam firmy !!!!!!!!!!!! Mariusz karpecki ma racje !!!!! Dno na czarno bez umowy !!!! Itd

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w ECORESBUD Sp. z o.o.. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

MARIUSZ

Klekoty te stare firmy ledwo co jeżdzą słaba kadra pracownicza oraz inne nie doskonałości nie polecam pracy w tej firmie zgadzam się z opinia MARIUSZA KARPECKIEGO!

Andrzej

Strasznie słaba firma same pijaki 0 organizacji pracy nie zorganizowani prace nie są wykonywane dobrze i nie zgodnie z umową Firma nie dobrych pracowników na niczym się nie znają odradzam firmę płytki układają krzywo odpadają nie umieją robić w budowlance słabo sam Szef nie raz musi za nic nadrabiać bo piją i nie ma ich w pracy kiepska firma nie warta polecania praca bez sprzętu nie profesjonalnie wykonują usługi.

Pracownik ECORESBUD JASŁO
@Andrzej

a ta firma porażka klekoty ledwo jeżdzą firnowe oraz inne kadra pracowników nie mająca pojęcia o budowie bez umowy o prace nie przeszkolona oraz inne nie polecam!

mariusz karpecki

otalne ZERO zatrudniają na czarno a cłam robią KATASTROFA kierownik budowy o imieniu andrzej zdiera kase szefa i prosi mnie zebym nie gadał przy prezesie że płytki odpadną bo mu nie zapłaci TEN GOŚĆ MOWA O ANDRZEJU TO ZWYKŁY OSZUST zbiera piaków i nałogów pracują bez nażędzi bo kierownik budowy ma to w (usunięte przez administratora) NIE WIEM CO TEN GOŚĆ NAOPOWIADAŁ NA MÓJ TEMAT WIEM TYLKO ZE TO OSZUST JEST JAK I PANA FIRMA!!!!!

Pracownik ECORESBUD JASŁO
@mariusz karpecki

Porażka firma nie polecam nie warto u nich pracy szukać żadnych fachowców klekot firmy ledwo co jeździ ledwo co na budowę dojeżdża piją non stop przerwy itd. porażka na MAXA.

muniek

a o jakiej ty kolegomnszanowny mówisz atmosferze tutaj w pracy? przecież ta firma trudnin się w takim fachu jak race wyburzeniowe i rozbiórkowe w budownictwie. jaką więc ty możesz mieć atmosferę p[racy na wyburzaniu budynków? pracujesz rozwalasz a nie plotkujesz

Kształtuj rynek pracy. Wypowiedz się o firmie ECORESBUD Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecoresbud Sp. z o.o. - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad