ECORESBUD Sp. z o.o.

Jasło

Opinie o ECORESBUD Sp. z o.o.

MARIUSZ

Klekoty te stare firmy ledwo co jeżdzą słaba kadra pracownicza oraz inne nie doskonałości nie polecam pracy w tej firmie zgadzam się z opinia MARIUSZA KARPECKIEGO!

Andrzej

Strasznie słaba firma same pijaki 0 organizacji pracy nie zorganizowani prace nie są wykonywane dobrze i nie zgodnie z umową Firma nie dobrych pracowników na niczym się nie znają odradzam firmę płytki układają krzywo odpadają nie umieją robić w budowlance słabo sam Szef nie raz musi za nic nadrabiać bo piją i nie ma ich w pracy kiepska firma nie warta polecania praca bez sprzętu nie profesjonalnie wykonują usługi.

Pracownik ECORESBUD JASŁO
@Andrzej 13.12.2017 19:16

a ta firma porażka klekoty ledwo jeżdzą firnowe oraz inne kadra pracowników nie mająca pojęcia o budowie bez umowy o prace nie przeszkolona oraz inne nie polecam!

mariusz karpecki

otalne ZERO zatrudniają na czarno a cłam robią KATASTROFA kierownik budowy o imieniu andrzej zdiera kase szefa i prosi mnie zebym nie gadał przy prezesie że płytki odpadną bo mu nie zapłaci TEN GOŚĆ MOWA O ANDRZEJU TO ZWYKŁY OSZUST zbiera piaków i nałogów pracują bez nażędzi bo kierownik budowy ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE WIEM CO TEN GOŚĆ NAOPOWIADAŁ NA MÓJ TEMAT WIEM TYLKO ZE TO OSZUST JEST JAK I PANA FIRMA!!!!!

Pracownik ECORESBUD JASŁO
@mariusz karpecki 09.10.2015 21:43

Porażka firma nie polecam nie warto u nich pracy szukać żadnych fachowców klekot firmy ledwo co jeździ ledwo co na budowę dojeżdża piją non stop przerwy itd. porażka na MAXA.

muniek

a o jakiej ty kolegomnszanowny mówisz atmosferze tutaj w pracy? przecież ta firma trudnin się w takim fachu jak race wyburzeniowe i rozbiórkowe w budownictwie. jaką więc ty możesz mieć atmosferę p[racy na wyburzaniu budynków? pracujesz rozwalasz a nie plotkujesz

Kształtuj rynek pracy. Wypowiedz się o firmie ECORESBUD Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o ECORESBUD Sp. z o.o. - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECORESBUD Sp. z o.o.