DATA NET J. Jagodziński i Wspólnicy Sp. J.

Płock

Opinie o DATA NET J. Jagodziński i Wspólnicy Sp. J.

Firma oszukuje nowych pracowników , nie daję im umów . Wciskają ludziom na rozmowie o prace możliwość dużych zarobków jeśli się sprawdzą niestety tak nie jest praca za 8 zł na godzinę i 10 zł na na nadgodzinach i takie stawki bez umowy i na czarno do tego . Umowy musicie podpisać na zlecenie ale obie idą pod biurko nie macie kopi umowy , umowa jest wyciągana w razie wypadku jak przyjeżdża pogotowie a jesli nic Ci się nie stało w ciągu miesiąca umowa jest darta , nie polecam tej firmy nie wymyślił bym takiej historii jeśli nie był by to fakt autentyczny . Dodatkowo musicie miec swoje ubrania robocze i zero badan lekarskich Więc sami odpowiedzcie sb czy warto wogole zaczynać z taka firma ,firma ogłasza że poszukuje nowych pracownikow tylko dlatego ze maja tania siłe roboczą zanim pracownik zorientuje się przy wyplacie co to za firma

Bez przyszłości.....

tre

no to faktycznie dosyc nietypowe rzeczy @romek jednak widac ze i na takie jest zapotrzebowanie skoro firma juz od tylu lat istnieje i dziala na rynku..

firma nie płaci wynagrodzeń za pracę

unknown

Firma istnieje niestety. Nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera wsrod pracownikow jest nie przyjemna. Wyzysk i kradzieze, kierownicy czepiaja sie o wszystko mimo ze jest dobrze zrobione, dobrze ze juz tam nie pracuje, dostalem inna propozycje zatrudnienia!

eti

Nikt nie pisze to chyba firma nie istnieje

Zostaw opinię o DATA NET J. Jagodziński i Wspólnicy Sp. J. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DATA NET J. Jagodziński i Wspólnicy Sp. J.