AMEET Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o AMEET Sp. z o.o.

Em

Jak ktoś chce się do czegoś przyczepić to zawsze się coś znajdzie. W tej firmie jak w każdej są rzeczy dobre i nie. Praca w AMEET to praca dla ludzi z pasją a nie dla tych co chcą kasę i inne benefity dostawać za samo przyjście do pracy. Okres próbny na umowę zlecenie czasem się stosuje ale umowa o pracę na okres próbny jest już standardem. Socjalu może i nie ma ale jeśli dla kogoś jest to najważniejsza kwestia to może faktycznie niech nie przychodzi do tej firmy. Prawie 200 osób tu pracuje więc chyba znaczy to, że są tu inne pozytywne aspekty dla których ludzie zostają. Firma się szybko rozbudowuje, tworzy fajne produkty. Nie jest to wielka korporacja z kapitałem zagranicznym więc nie ma co się spodziewać cudów. Ale firma się stara i robi co może, żeby było coraz lepiej, np. oferując lekcje angielskiego czy różne szkolenia. Zmiany może są powolne ale nie można mówić, że nic się nie poprawia.

Peem
@Em 29.11.2017 12:13

Kasa i inne benefity? Nie bardzo rozumiem, to chyba oczywiste że każdy chce otrzymywać kasę za pracę czyli wynagrodzenie. W przecwiwnym razie to wolontariat nie praca. Zgadzam się ze pracownicy AMEET muszą mieć silną wewnętrzną motywację do pracy bo zewnętrznych motywatorow jak na lekarstwo.

Adamoskiboski

@Adamoskiboski 05.10.2017 19:25
Dodajmy iż firma Ameet w okresie próbnym od 3 miesięcy do nawet pół roku zatrudnia na umowy śmieciowe ( bez ZUS )....

A to zapomniałem to dodać w swoim komentarzu. To prawda. Jak to było mi powiedziane na początku - "Tym się nie martw, każdy nowo zatrudniony ma na okresie próbnym umowę zlecenie". ŻE NA DA!

Jolaola
@Adamoskiboski 05.10.2017 19:25

To już się zmieniło. Z tego co słyszałam normalnie jest umowa o pracę na okres próbny.

Maja

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć użytkownikowi Alwaro? Firma AMEET Sp. z o.o. właśnie poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator Projektów w Wydawnictwie. W ofercie napisali, że gwarantują elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą, szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy, możliwość udziału w szkoleniach. Ktoś może składa cv na taką posadę?

Alwaro

Jak wygląda praca koordynatora ds sprzedaży na jakie zarobi można liczyć i narzędzia do dyspozycji

Maja

@Niki widzę, że niestety jeszcze nikt nie zdążył Ci odpisać. Kiedy masz rozmowę kwalifikacyjną? Napisz potem coś więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do AMEET Sp. z o.o.. Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

Niki

Jak wygląda rozmowa o pracę ? Czego można się spodziewać ?

poszukiwacz

cześć, jak wyglądają zarobki dla IT?? są wstanie coś sensownego zaproponować?

Maja

@ogonek rzeczywiście, koordynatorzy mają bardzo duży wpływ na to jak funkcjonuje firma. Co rozumiesz przez możliwość elastycznej pracy? Pracownik ma wpływ na swoje godziny pracy?

ogonek

Cóż mogę napisać... niektórzy (pojedyncze przypadki) kordynatorzy nie powinni zajmować swoje stanowisko, bo nie potrafią zorganizować swoją i czyjąś pracę (opóźnienia i niezdrowe, ciągłe poganianie), ludzie zazwyczaj uciekają szybko od takich kordynatorów do innych. Zarobki też nie należą do najlepszych. Na plus jest to, że można pracować całkiem elastycznie czasowo, wypłata na czas. Atmosfera w pracy też raczej na plus (pomijam wyjątek jednego pracownika, od którego dało się odczuć mobbing (publiczna krytyka czyjejś pracy, wyśmiewanie, nieodpowiednie żarty i tak dalej. Dorosły przedszkolak. Zapamiętam tę osobę na długi czas, niesmak po niej pozostał, przykre wspomnienia też).

Jola

Rekrutacja na Specjalistę ds. Marketingu ciągnie się już długo. Mają ogłoszenia na kilku stronach od kilku miesięcy. Czy ktoś wie co się tam dzieje? I czy w ogóle warto aplikować? już nie wiem co robić.

Kcin

@Maja zmiany były zapowiedziane i coś w tym kierunku było/jest już robione. Wiadomo, że proces zmiany takiej firmy jest czasochłonny, niemniej widziałem z perspektywy szarego pracownika jak to idzie, to nie napawało mnie to optymizmem. Jednak nie wiem jak to na ten moment wygląda, bo jakiś czas temu zmieniłem pracę, być może już coś jest lepiej.

Maja

@Kcin to ważna informacja, że firma się rozwija. Czy w związku z tym są planowane właśnie jakieś zmiany w działaniu firmy?

Kcin

Firma się rozwija całkiem prężnie, jest spore zapotrzebowanie na nowe osoby i to są jedyne plusy. Na tą chwilę zdecydowanie odradzam pracy tam. Pomimo tego, że się rozwijają to jednak poszanowanie i nastawienie do pracownika jest straszne. Praktycznie zerowy fundusz socjalny (jedyne co, to lekcje angielskiego), płaca prawie że minimalna na różnych stanowiskach, proces decyzyjny w firmie - tragiczny, brak szkoleń które w wielu przypadkach by się przydało, niektórzy kierownicy też powinni się zastanowić nad swoim zachowaniem. Generalnie w ogóle się tam nie inwestuje w pracowników. Proponuje czasami zaryzykować i zainwestować w innych płaszczyznach niż tylko ekspansja i wbicie się na zagraniczne rynki (bo tu akurat się to w miarę udaje). Ludzie może i są niezastąpieni ale czasami to co robiła jedna osoba może w innym przypadku kosztować zatrudnieniem 2 na jej miejsce.

pola

no dobra, ale to jak wygląda obecnie praca na stanowisku jako Specjalista ds. Kalkulacji w Dziale Produkcji, macie moze jakies większ informacje na ten temat?

nick

Z całego serca nie polecam pracy na magazynie w tej firmie. Zatrudniają na najniższą krajową, a pracownicy którzy pracują tam już X lat ciągle zarabiają tyle, że z takim doświadczeniem w innej firmie dostaną takie pieniądze na "dzień dobry". O jakiejkolwiek podwyżce można zapomnieć bo chłopaki tam nie mieli jej przynajmniej od czterech lat. W dodatku żadnego socjalu... i zero motywacji do pracy. Jedyne co dobre to atmosfera którą tworzą tam ludzie.

Kuba

Moim zdaniem atmosfera w firmie jest bardzo dobra. mimo tego, ze są dużą firmą, nie zatracili ludzkiego podejścia do pracownika. z wypłatami też wszystko na czas.

Marcin

Co do pracy na magazyniera to szkoda czasu najniższa krajowa, bez rewelacji i jakiejkolwiek ścieżki zawodowej. Od co mała firemka w dużej hali.

XMenka

Witam serdecznie, Ameet z niewielkiej firmy graficznej zmienia się powoli w korporację (nadal nie jest to wydawnictwo-za jakie się podaje). Czy warto tam pracować? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. (usunięte przez administratora)

Lila

Ten adres na ul.Przybyszewskiego jest nie ważny. Może kiedyś tam firma była, jakiś wyblakły napis ledwie widoczny na drzwiach bez 1 czy 2 liter nadal widnieje, ale nikt tam się pojawia już od kilku lat. Budynek to hangar metalowy. Oferty pracy (częste) wymagają by przesyłać gotowe projekty - kilka stron. Co się z nimi dzieje? Co to za firma duch?

zara
@Lila 02.04.2012 11:05

firma ma od wielu lat swój budynek na nowych sadach, także przybyszewskiego to nieaktualna lokalizacja.

Zostaw opinię o AMEET Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMEET Sp. z o.o.