Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Pytanie

Czy w Krautzberger Polska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Marcin Nowy wpis
Klient

Piszę by przestrzec przed jaką kolwiek formą wspólpracy z ta firmą. "Pan" Tomasz Kasperski jest osobą bardzo małego formatu i całkowicie nie poważną. Ten człowiek przedstawia wizerunek typowego "janusza" któremu słoma z butów wystaje. Wydaję sie mu, że jak założył firme to innych może już traktować gorzej. Jest osobą całkowicie nie poważną, prościej się dogadać z 4 letnim dzieckiem niż z nim. Szczerze odradzam wszystkim - nie współpracujcie z tą osobą i firmą by nie narobić sobie problemów! Powiadomiłem również inne firmy które współpracują z "Panem" Tomaszem o o jego zachowaniu, by wiedzieli czego się można spodziewać. NIE POLECAM!

Tomasz Kasperski Nowy wpis
Pracownik
@Marcin

Pan nieznajomy Marcin pewnie ma rację, skoro takie są jego odczucia. Dodam, że mam jeszcze kilka innych wad. Przestrzegam również kandydatów do pracy przed współpraca ze mną. Jestem dość wymagający.

admin

Czy twoim zdaniem Krautzberger Polska oferuje dobre warunki zatrudnienia? Wypowiedz się i pomóż innym pokierować karierą.

Zostaw merytoryczną opinię o Krautzberger Polska - Sztum

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Krautzberger Polska