Opinie o Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów w Rzeszów

byly pracownik

super ludzie dobrze wspominam prace. chlopaki pierwsza klasa. Kierownik równy gosc tak samo szefowie.

Donata

@Majkel czego wymagają od potencjalnego pracownika?

Majkel

Firmy sama w sobie spoko, fajnie zorganizowana praca, młody zgrany zespół - polecam serdecznie

byly pracownik1234

pracowalem w tej firmie i moge powiedzieć że atmosfera bardzo dobra. kierownik równy gosc, szefowie rowniez. można się dogadać. zeby dobrze zarobic trzeba robic nadgodziny. ale ogolnie ok firma.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Produkcji - Operator Maszyn? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jop

I znów ogłoszenie na te same stanowiska, ktoś wie czy oni w ogóle kogoś rekrutują?

Mirosław

Ta oferta pracy to nic tylko reklama firmy. Ogłoszenie widzę od 2-ch miesięcy

Jako
@Mirosław

Też mi się tak wydaje, dzień w dzień wstawiają oferty, na przeróżne stanowiska.

Jako
@Mirosław

Też mi się tak wydaje, dzień w dzień nowa oferta

Acek

Ktoś może coś powiedzieć na temat firmy Signum, bo widzę, że co chwilę wstawiają nowe ogłoszenie

elfik
@Acek

no wlasnie też widze że sa oferty pracy. ktos cos wie na temat pracy w tej firmie?

Janusz

Chciałbym aplikować, ale zależy mi na umowie na 1/2 etatu, jest taka możliwość? Ktoś się wypowie?

Świetnie, że w firmie można liczyć na dobrą atmosferę, która bez wątpienia napędza nas do działania. Chciałbym się jednak zapytać o wynagrodzenie, a dokładnie o okres, po którym można ubiegać się o podwyżkę? Ktoś, coś wie?

Elwira

@MM Może za mało chęci do pracy i stąd taka negatywna postawa.?

Jerry
@Elwira

to standard szefostwa - umawianie się na spotkania z pracownikami wygląda podobnie.

MM

Całkowity brak szacunku do kandydata. Jak dla mnie to była strata czasu i pieniędzy. Umówiony na rozmowę byłem na godzinę 14.00, przyszedłem 10 minut wcześniej. Zostałem poinformowany, że szef zaraz będzie. Przyszedł po 5 minutach, w ogóle mną nie zainteresowany. Czekałem tak jeszcze 20 minut nie dostając żadnej informacji ile mam jeszcze czekać. Podziękowałem za spotkanie. Pozdrawiam.

Świetna ekipa i atmosfera w prscy. Polecam!

Iwona

Czy to to Signum buduje nowe biuro w okolicach Lubeskiej ?

Wojtek
@Iwona

Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Urszula
@Wojtek

Dobrze, że zechciałeś odpowiedzieć użytkownikowi @Iwona. To bardzo ważne, żeby pomagać sobie nawzajem. Wiemy już, iż bardzo cenisz sobie pracę w firmie Signum Pracownia Reklamy. A jakbyś ocenił atmosferę między jej pracownikami - jest na tyle dobra, że nie wpływa w sposób znaczący na efektywność Waszej pracy?

Wojtek

Solidna firma, atmosfera dobra. Ciągle poszerzają swoją ofertę i zatrudniają nowych ludzi. Po rozmowie same pozytywne wrażenia :) Moje sugestie dla Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów: brak

Urszula
@Wojtek

@Wojtek Widać wyraźnie, że doceniasz firmę Signum Pracownia Reklamy. Ale powiedz nam, bo to nie wynika jasno z Twojego wpisu, czy wypowiadasz się jako klient, czy jako osoba ubiegająca się tam o pracę. Wspominasz, że zatrudniają tam nowych ludzi. A może wiesz, na jakie stanowiska mają wakaty?

Szczerze polecam. Bardzo miła atmosfera i Szefostwo. Możliwości doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych.

masso

Śmiało mogę polecić Signum! Super atmosfera między pracownikami, bardzo wyrozumiały kierownik i biuro, gdzie świetna pracownica służy pomocą dla każdego – dziewczyna rewelacja! Szefowie też spoko, ale zwykły pracownik na produkcji nie ma z nimi częstego kontaktu, więc problemów nie ma. Jeśli chodzi o zarobki, to jak się pracuje to można faktycznie fajną stawkę wynegocjować, a jak się jest leserem, to nie cenią tak pracownika. Do każdego o pracownika podchodzą indywidualnie.

Kamil

Firma kładzie nacisk na wysoką jakość, a praca w dobrym towarzystwie i z zapleczem porządnych maszyn nie jest ciężka :-) Pozdrawiam kolegów i szefostwo!

4x4

smialo polecam, pracy jest duzo, ale dobra stawka motywuje :))

M

Ja jestem zadowolony, uzgodniliśmy dogodne warunki, mam jasny zakres obowiązków i nie ma żadnych problemów. Jako pracownik mogę śmiało polecić.

Piotrek

Nie polecam, nie płacą. I podbierają Klientów firmom które zlecają im prace. Nie uczciwi.

Zostaw merytoryczną opinię o Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów?

Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów
3.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Przemysłowa 3
    35-105 Rzeszów
  • NIP: 8133520300 REGON: 180258925

Signum Pracownia Reklamy s.c. Rzeszów