PIT TRANSPORT

Wrocław

Opinie o PIT TRANSPORT

tedeo

mnie tez interesuje opinia o pracy w tej firmie @adam, spotkałem ofertę pracy od nich i chciałem się dowiedzieć coś więcej. Może ktoś jeszcze coś napisze ???

adam

Co sądzicie o pracy w pittransport? Jeździ ktoś? Polecacie? Jaka kasa?

byly

pracowalem u tych ( usunięte przez administratora ).nie polecam tej firmy.

pracujacy

gdzie podzialy sie prawdziwe opinie o tej dziadoskiej firmie

karol m.
@pracujacy 25.04.2014 14:11
gdzie podzialy sie prawdziwe opinie o tej dziadoskiej firmie

do pracujacy - jak masz prace to po co szukasz lepszej? Twoje pierwsze pytanie zapewne by było : jaka kasa, choć najpierw wypadałoby się samemu dobrze zaprezentować

crazy boy

Jestem w firmie od dluzszego czasu i jest coraz lepiej musze przyznac, kasa w terminie co w transporcie jest zadkoscia, fajni ludzie tak wogole, wiadomo dobrze tam dzie nas nie ma, ale jest wporzadku

Bajzelowicz Kazek

Znam firme. Oni mają stałego zleceniodawce. Dużo jeździ się po Niemczech. Wypady do Francji i Hiszpanii też nie są rzadkością. Gorzej jest z pieniędzmi. Ponieważ z dużymi opóźnieniami przelewają firmie pieniądze zleceniodawcy. Więc czasami jest lekki sztau z przelewami na konta. Ale wszystko jest wyrównywane z maksymalnie 2 tygodniowym poślizgiem.

Zostaw opinię o PIT TRANSPORT - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIT TRANSPORT