Opinie o PHU Eden Marek Baraniecki w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PHU Eden Marek Baraniecki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PHU Eden Marek Baraniecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Eden Marek Baraniecki w Lubin

Antoni Nowy wpis

Niedawno szukali tu pracownika restauracji do Mc Donalds. Grafik jest na tyle elastyczny że jak się jeszcze uczę to dałbym rade z godzinami pracy? Chodzi mi właściwie o część etatu. Ktoś z pracowników mógłby mi powiedzieć czy idą z tym na rękę?

Pepo Nowy wpis
@Antoni

Pewnie że tak. Można na kilka godzin dziennie.

Tytus

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Mariolka Nowy wpis
@Tytus

W moim chyba nie.

Wiktor

Hej, czy przez pandemie były jakieś zwolnienia?

Mariolka Nowy wpis
@Wiktor

W moim McDonaldzie nie było.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mariolka

Tak, dostają.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w PHU Eden Marek Baraniecki rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TUPU FAST FOOD?
były(a)

nie polecam nikomu pracy akurat w/w pracodawcy pod szyldem mcdonald

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Stella

Nic odkrywczego. Każda firma pracuje na zysk żeby było z czego płacić pensje m.in. managerom

kubek

Pracowałem w jednym z McDonaldów (usunięte przez administratora) Niestety... o ile atmosfera w restauracji zależy głownie od managera na zmianie, to stosunek właściciela do pracowników opisałbym jako patologiczny. Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata, w tym większość czasu jako manager, więc byłem trochę bliżej (usunięte przez administratora)niż pracownicy. Ogólnie pracodawca nie patrzy na pracowników, dla niego liczy się czysty zysk i oszczędność, nie wspominając o krzykach i stosowaniu agresji słownej i psychicznej. Jednakże praca w Mc to dobry pomysł dla studentów, żeby popracować 3-4 lata, bo to wbrew pozorom bardzo rozwijająca praca. Stawki? (usunięte przez administratora) słynął ze śmiesznie niskich, ale potem podobno wypłaty wzrosły.

Irek

Czy potrzebujecie pracowników? Jakie firma stawia wymogi na początek?

Gubinianka

Witam. Dnia 17.07.2018 odwiedziłam restaurację McDonald w Gubinie. I kolejny raz zawiodłam się....wymienię kilka rzeczy które są niedopuszczalne.... - brak soku pomarańczowego na śniadaniu..wytłumaczenie bo Pani nie zdążyła rozrobic soku. - strasznie długi czas oczekiwania na drive na złożenie zamówienia a potem pod okienkiem. - kasjerka trzaskajaca z oburzeniem oknem przed moim nosem. - kilka razy nie dostaliśmy wszystkiego Z przykrością stwierdzam ze standardy obsługi w tej restauracji bardzo się obniżyły..

Obesrwator Wew.

Brak profesjonalizmu obecnej kadry managerskiej Restauracja Gubin.Stali managerowie i jedna z asystentek prowadza polityke antywspolpracy swiadcza o tym zwolnienia masowe w kadrze managerskiej.Kierownik nie rozwiazuje powaznych spraw. Warto tez sie przyjrzeć szkoleniom,ktore sa prowadzone.

zuzu

PHU EDEN szuka pracowników do Restauracji McDonalds, podejrzewam, że to konkretny punkt franczyzowy i tu moje pytanie. Czy w każdej restauracji MC są takie same zarobki, czy to właśnie zależy od punktu i właściciela. Wiadomo, że to franczyza, ale skoro muszą mieć takie same standardy to kasa pewnie też, co.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Eden Marek Baraniecki - Lubin

PHU Eden Marek Baraniecki