Opinie o FHU Alfa Trans w Janowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FHU Alfa Trans. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie FHU Alfa Trans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU Alfa Trans w Janowiec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Wiecie może, czy w FHU Alfa Trans szukają chętnych na staż?

Heheszky Nowy wpis

Placa z kilometra. Stoisz więcej niż jeździsz. Ogólnie szef w porządku ale co do pracy i zarobku. Daleko z tyłu za innymi firmami w rejonie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FHU Alfa Trans? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

TR Nowy wpis

Jeżeli masz juz doswiadczenie w transporcie na trasach miedzynarodowych to można liczyć na prace od zaraz

JAN WARZECHA

pracowalem we firmie firma godan polecenia trzeba jedzic to i zarobisz

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie FHU Alfa Trans? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Pedro

Trudno znaleźć informacje o pracy w firmie. Na forum również cisza, jaki jest powód?

inny

Solidna firma, polecam

chłopak

No ja akurat mam to szczęście, że przyjęli mnie tu i faktycznie mogę sie czegoś nauczyć, ale czy ja wiem czy to praca tylko dla młodych? Jest troche osób, które widać, że w branży już wiele widziały i jak sie z nimi gada to mówią, że spoko, każdy ma tam jakieś uwagi, ale ogółem firma fajna

rezonans

Prace polecił mi kumpel. Szybko szczaiłem jak to wszystko wygląda i spodobała mi sie praca kierowcy. Szef to też rozważny człwiek, da sie dogadać, podoba mi sie, dobry hajs jest

okioki

Mi również wszystko odpowiada i mogę polecić, pozdrawiam

Ja jeżdżę i nie narzekam. Mi udaje się nieźle wyciągnąć, więc na hajs nie narzekam. Z szefem także nie mam problemu.

Kuba

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego nikt nie pisze?

szukam

czy przyjmujecie bez doświadczenia??

Żaneta Kokoszka
@szukam

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą to proszę kontaktować się z szefem . Niestety jesteśmy pod tym względem "starodawni" i jeśli komuś zależy na pracy to proszę spotkać się z szefem na rozmowę . Tam można się wszystkiego dowiedzieć . Wazne : Nie udzielamy informacji przez telefon czy Internet . Jeśli ktoś naprawdę szuka pracy to osobiście zjawi się w firmie . Pozdrawiam :)

C+E

Witam czy poszukujecie kierowcy? Mam prawko świerze a z tegoco sie dowiedzialem to u was mozna nabrac tylko doświadczenia. Pozdrawiam

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w FHU Alfa Trans? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

justynafour

podbijam, czy ktoś coś aktualnie moze napisać o firmie ?

pawelek

Witam. Czy może ktoś podrzucić aktualne info o pracy w tej firmie? Czy przyjmują pracowników bez doświadczenia na dużych? Pozdrawiam. Pawelek

lejster

wedd, nie wydaje mi się, żeby każdy od razu miał umowę o pracę. Obiło mi się o uszy, że zarobki dają niezłe ale umowa jest niepewna

Olsson

Witam, pracowałem w Alfie półtora roku i nie złego słowa nie powiem. Fakt; trochę dużo weekendów w aucie (ale zawsze po powrocie pytano mnie czy chcę kilka wolnych dni),(usunięte przez administratora) Co do płacy i pracy to wszystko miałem wyjaśnione w dniu przyjęcia się do firmy i było to obustronnie przestrzegane, więc byłbym kuta... jakbym teraz na to narzekał... a 1 lub 2 kółka to robiły nieroby oczekujące 5 z przodu na wypłacie.. jak się robota układała to spokojnie 2 długie i 1 krótka Italia i jeszcze coś w domu posiedziałem, ale trzeba chcieć... Co do obciążeń, to trasy są wytyczone przez firmę,a jak rozjeb..em tył w 6-miesięcznej naczepie to zapłaciłem za połowę szkód więc raczej pobłażliwie... rozstałem się z Nimi z uściskiem ręki i w zgodzie... Ze swojej strony mogę polecić tym, którym się chce jeździć

pejko

Cześć wszystkim, firma FHU opublikowała właśnie nową ofertę pracy, polecam wszystkim. Zachęcam do komentowania na forum, wszelkie uwagi mile widziane. Firma Handlowo-Usługowa Arbena Bis jest drugim w Europie dystrybutorem lekkich hal tunelowych Shelterall. W związku z ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5715559?keywords=&region=

Były

Witam serdecznie ludzi poszukujących pracy w tej branży. Jednak tutaj jej nie znajdziecie, a jeżeli znajdziecie to na pewno nie będziecie z niej zadowoleni. Właściwie to z przyjęciem w tej firmie to nie ma problemu ale z zarobkami nie jest już tak pięknie. Ogólnie jeżeli zrobicie 1-2 kursy w miesiącu to jest dobrze. (usunięte przez administratora) Serdecznie pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Alfa Trans - Janowiec

• Jak się pracuje w FHU Alfa Trans?

Zobacz opinie na temat firmy FHU Alfa Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FHU Alfa Trans