F.H.U

Jeżowe

Opinie o F.H.U

Słowa kojarzące się z F.H.U "DOM-REM" Łukasz Klimek (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, rozwojowa, profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...mili i cheęni do pomocy. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w F.H.U "DOM-REM" Łukasz Klimek:miła i ciepła atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w F.H.U "DOM-REM" Łukasz Klimek:nie ma czegos co mi sie mnie podoba w tej firmie

Zostaw opinię o F.H.U - Jeżowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U