Opinie o Kleszczyński Albin Kleszczyński w Kornowac

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kleszczyński Albin Kleszczyński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kleszczyński Albin Kleszczyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kleszczyński Albin Kleszczyński w Kornowac

Andrzej Karwot

(usunięte przez administratora) i nic więcej zero szacunku jazda na kartach dzieci szefa itd samochody też sprowadzane z Niemiec po ciężkich wypadkach złodziejska firma

Były
@Anna

W przeszłości sprowadzał rozbitki na 100 % niekotymi bardzo źle się jeździło. Męczarnia nie jazda . Nie ma.jak to normalny bezwypadkowy samochód w dobrej firmie .

Hmm różne tu były kiedyś opinie, ze samochody nie takie i w ogóle oferty ostatnie z 2022/2023 roku.. to co nie szukają już do transportu ludzi ? Ja akurat się nadaje i do krajowego i do międzynarodowego i jestem gotowy do pracy ale ofert nowych brak. Auta w jakim są teraz stanie, dobrze się wam jeździ ?

będzie tu jakaś nowa rekrutacja dla kierowców kat C+E? widziałem tylko jakąś sprzed roku, w tym roku nic nie było? W ogóle to jak daleko się jeździ i w jakim systemie?

pracodawca Nowy wpis

Ogłoszenie w sprawie pracy jest cały czas na stronie OLX.PL, jeździmy głównie z śląska do: Austria wiedeń, Włochy kody 2, 3, 4. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 601229432

Ewelina

Tu są jakieś skokowe podwyżki chyba, co? W 2021 r. szukali kierowcy C+E za 3500 brutto. W 2022 r. już od 6000 do 10000 brutto. Czy po prostu kadry wpisują coś tam, jak leci, a dopiero pójdziesz na rozmowę to się dowiesz, ile kierowca zarabia? PS. jeździ się na kartach dzieci szefa? To chyba miała być taka metafora, że jeździ sie na czym popadnie, czy naprawdę tak jest? :D

@Pracodawca Nowy wpis
@Ewelina

Wynagrodzenia uzależnione są od wykonywanej pracy, jazdy na miejscy, jazdy w Polsce czy jazdy za granicą. Lecz nigdy nie było wystawianej oferty na 3500 brutto. A płaca na umowie oraz faktyczny zarobek na liście płać może się dosyć różnić. Wynagrodzenia od 2021 do 2023 dosyć podskoczyły do góry z powodu podwyższenia płacy minimalnej oraz pakietu mobilności. A faktyczne zarobki brutto wąchają się między 6000 a 10000 brutto które są uzależnione od wykonywanej pracy.

Andrzej Karwot

@Andrzej Karwot

Chcesz powiedzieć, że dosłownie wszystko czym wożą towar jest klepane? Bo widziałam właśnie opinie, że słabe i że nie szanują kierowców, ale w końcu nie wiedziałam czy to serio prawda. A serwisów też zero albo na lewo podpisywane?

Andrzej karwot
@Anna

Tak wszystkie te samochody są zajechane i po ciężkich wypadkach pracuje tu jeszcze chwile i się zwalniam pozdrawiam

@Andrzej karwot

Jeśli serio to prawda to masakra. Ale są jakieś udokumentowane dowody na te wypadki? Tak wgl to jakie to roczniki i przebiegi?

Były

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Urząd pracy niecały rok temu wystawił ogłoszenie do pracy właśnie w tej firmie na kierowcę samochodu ciężarowego. Strasznie rozległe widełki wynagrodzenia zostały podane. Od 6000 do 10.000. Czy wysokość jest zależna od doświadczenia, czy co innego na to wpływa, ile na start dostaniemy? Jak często jest rotacja na tym stanowisku? Bo to ogłoszenie już stare ale zapytam, bo może zapowiada się, że znów będą kogoś szukali. Nie podali też w ogłoszeniu, czy trasy są stałe?

Adam Kleszczyński
@Paweł

Dzień Dobry, wysokość wynagrodzenia jest rozległa z powodu różności wykonywanej trasy, trasy stałe jak i nie, głownie polska włochy lub polska Austria, każdy weekend w domu zjazdy piątek/sobota, każdy kierowca jest liczony indywidualnie wedle ilości wykonywanej pracy. Zapraszamy chętnych na rozmowę, myślę że rozwieje to wiele wątpliwości odnośnie komentarzy na tej stronie. kontakt: 601229432

Wiktoria
@Adam Kleszczyński

A w jakich godzinach kierowcy rozpoczynają trasę i o której godzinie zazwyczaj zjeżdżają? Czy trasy są planowane przez płatne autostrady?

Adam Kleszczyński
@Wiktoria

Witam, nie ma sztywnych godzin wyjazdów i powrotów, wyjazdy zazwyczaj w poniedziałek powroty piątek/sobota, wszystko jest zależne od trasy jaką kierowca robi, trasy przez autostrady płatne. Pozdrawiam

@Adam Kleszczyński

A czy aktualnie potrzebujecie państwo kierowców? :) Mogę wiedzieć, na jakie doświadczenie firma jest nastawiona u pracownika? Czy są wymagane jakieś konkretne kwalifikacje czy umiejętności?

Witam, pracuje w tej firmie kilka lat, wypłata zawsze ok i na czas, samochody serwisowane na bieżąco, przy awariach nigdy nie ma problemu, zawsze samochód serwisowy przyjeżdża a jedynie co muszę zrobić jako kierowca to umyć zestaw po zjeździe na baze czy wymiana koła w trasie. polecam

Truck133

Potwierdzam

Mogę potwierdzić

@Scaniapoland

A możesz też przy okazji odpowiedzieć na moje pytanko? Bo ktoś tu kiedyś sprzedał mi info, że auta tutaj to powypadkowe z Niemiec są sprowadzane. Prawda to?

@Anna

Witam, jest to nie prawda, wszystkie auta 100% sprawne, auta w miare nowe z małymi przebiegami, opony wymieniane na nowe, a serwis robiony na bieżąco, zapraszam do firmy myślę żę szef bez problemu oprowadzi po firmie lub wyjaśni te rzeczy. bo nie wiem po co ktoś wypisuje takie farmazony jak niema na to żadnych dowodów, a jak patrząc na inne firmy (bo też myślałem o zmienie to wogóle nie jest lepiej) szef specyficzny ale zawsze sie można dogadać

@Anna

a jeżeli już tutaj pisząc o wszystkim, bo po przeczytaniu starszych komentarzy dobrze sie pośmiałem, Zarobki aktualne 2022 12 tys brutto 7/8 tyś na ręke, szef z tego co wiem płaci bardzo duże skłatki, więc takżę tak jak pisałem myślę żę lepiej przyjechać zobaczyć a nie pisać farmazonów

@Scaniapoland

Ale czekaj czekaj, te 7/8 tys, masz na miesiąc jeżdżąc za granice? Czy po Polsce z codziennym zjazdem?

Franciszek
@Nowy

Dobre pytanie. Zastanawiam się też nad tym zwrotem, że szef to specyficzny człowiek. Jak może się układać z nim współpraca? Pytam, bo też jestem specyficzny i bywa trudno, zwłaszcza jak coś nie gra.

@Franciszek

Zero odpowiedzi, bo dostał konkretne pytanie i nie potrafi konkretnie odpowiedzieć, albo mu wstyd. Bo 7-8 tyś, jeżdżąc za granice, to nawet szoszon się bardziej ceni...

Witam, zatrudniłem się jakiś czas temu, wszystko ok

Izabela

Powiesz coś wiecej o warunkach pracy? Jaką umowę można tu dostać? Zarobki są zadowalające jak na te czasy?

@Izabela

chyba każdy ma umowę o prace, wypłata jest normalna, wcale nie jest tak że jest mała poprostu zależy komu sie chce robic a komu nie, nie którzy pracują 13 dni w miesiącu mają dobrą wypłate a narzekają. jak sie ktoś zwalnia to albo coś narobił albo kręcił szefa

a perspektywy jakie są? jesteś osobą nową, więc coś mówili już może na temat dalszej kariery w firmie? czego i po jakim czasie możesz się spodziewać za jaką konkretnie pracę?

michalllll

Praca ok, warunki ok, szef specyficzny ale do dogadania, pieniądze na czas, polecam

@michalllll

Możesz rozwinąć co dla Ciebie znaczy specyficzny szef? :) reszta ok, a jak z wysokością wynagrodzenia?

michalllll
@Monika

moja wypłata wynosi 11 tys brutto, zależy ile kto chce jeździć pozdrawiam

Vasia_rap

Szef jest specyficzny, lecz z normalnym stosunkiem do pracy można zdobyć dobrych wyników po wypłacie.

driver_one

Szef ma dość specyficzny charakter ale zarobki są ok 7000

anonim123
@driver_one

zgadzam się

Truck133

Jest ok

Wiktoria

Kasa na czas, z urlopem nigdy nie ma problemu, polecam. Pracuje w biurze jako logistyk od ponad roku i jestem zadowolona.

Z tego co widzę ktoś niedawno jeszcze się skarżył na okropne warunki w firmie. Pieniądze i samochody podobno słabe, nie mówiąc już o szacunku o samych kierowców. Jak z takim podejściem do pracownika oni chcą osiągać dobre wyniki? Czy do teraz zauważyli może ten błąd i coś z tym zrobili? Kierowcy wciąż czują się nieszanowani?

Olga

Takie średnie tu te opinie, dużo kłótni o zarobki, ale widzę, ze większym problemem chyba jest charakter obowiązków, macie tam jakieś normy w ogóle?

DriverSRC

Witam , radzę omijać tą firmę szerokim łukiem . "(usunięte przez administratora) Rozładunki na out i wciskanie drugiej karty .Płace ? Śmiech na sali ... (usunięte przez administratora) ! chcesz zarobić i być szanowanym - nie w tej firmie .

Mały
@DriverSRC

Ja na zatobki nigdy nie narzekałem pracuje tam 5 lat i jest ok. Te mycie jest głupie ale pracowałem w innych większych firmach to albo czekałaś pod myjnią 4 godziny A potem musiałeś kręcić pałę żeby zjechać albo też musiałeś myć. A jeśli chodzi o zarobki to nie miałem poniżej 7 tyś. Szef nigdy nie pozwolił jeździć ma oùt. Ale było paru takich co jak zrobili jedną Austrię to 3 dni odpoczywamli bo byli zmęczeni A później się dziwią że jest źle. Ja polecam firmę

Weronika
@Mały

Czyli z tego co piszesz wychodzi na to, że dostajesz nawet więcej niż w ogłoszeniu. Z czego to wynika, czy z tego, że nowym dają mniej, czy dostajesz jakieś dodatkowe socjale? Dla jasności doprecyzuję, że chodzi mi o c+e na trasach międzynarodowych.

Xxxx
@Mały

To tam musisz dobrze Kleszczowi bez mydła się wciskać!!!! (usunięte przez administratora) Warunki, samochody i kasa poniżej zera. Brak szacunku dla kierowców a dziś to deficyt. Już nie długo będzie sam sobie jeździł razem ze swoim synem, pseudo mechanikami od klepania na placu i Tobą łbie ???? przez takich jak Ty ten transport w kraju wygląda jak wyglada/!

Jaki

Dokładnie. Popieram przedmówcę. Omijać tą firmę. Auta z Niemiec po poważnych wypadkach wyklepane na placu metoda młotka i majzla???? Szef tylko na początku jest w porządku potem trzeba na niego uważać. Jazda na dwie karty bo na magnesie już się nie da ale praktykowane. Kasa też śmiech na sali. Nie warto szkoda zdrowia i nerwów.

Ta Firma to jedno wielkie nieporozumienie banda (usunięte przez administratora) ,jazda na kartach mechanika lub jego synów ,praca praktycznie siedem dni w tygodniu nie ma czasu na odpoczynek po skończonym czasie pracy lub jazdy. Traktuje kierowców jak śmieci .Samochody sprowadzane z zagranicy po poważnych wypadkach i oczywiście klepane na placu w Kornowacu. W przypadku zwolnienia ten gość wypłaca tylko podstawę ostrzegam przed tym Typem

Olgierd

Zawsze można zmienić firmę tylko czy jest pewność, że znajdzie się druga równie dobra?

Maciek

@DriverSRC a ty zrezygnowales ?

Henry

Może praca w firmie nie jest dla wszystkich?

Zostaw merytoryczną opinię o Kleszczyński Albin Kleszczyński - Kornowac

• Jak się pracuje w Kleszczyński Albin Kleszczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Kleszczyński Albin Kleszczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kleszczyński Albin Kleszczyński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kleszczyński Albin Kleszczyński?

Kandydaci do pracy w Kleszczyński Albin Kleszczyński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kleszczyński Albin Kleszczyński
3.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Wojska Polskiego 9
    44-285 Kornowac