Simtech Automatyka Przemysłowa

Gliwice

Opinie o Simtech Automatyka Przemysłowa

s

ciekawa ile jest u was w stanie miesięcznie wynagrodzenia wyciągnąć pracownik na stanowisku Robotyk / Programista robotów przemysłowych (Fanuc / Kuka / ABB) - jestem doświadczonym fachowcem w tym temacie i ciekawi mnie czy tutaj będe dobrze doceniony

cba
@abc 22.11.2016 12:48
Przyjdź na rozmowę to się dowiesz. Wbrew pozorom i opiniom ludzie w firmie nie gryzą.

Jest to tak mało, że wstyd pisać na stronie :D

czarodziej
@cba 09.11.2017 17:45
Jest to tak mało, że wstyd pisać na stronie :D

słyszałem, że rejsik zmienił furę - znaczy się mało płacą

Barbara

Dla naszego klienta- lidera w branży technologicznej w Łodzi, poszukujemy Automatyka Pcs7. Praca bardzo rozwojowa i pełna wyzwań. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem :663725879

Oszukany

Banda psychopatów regularnie ćpających farby i lakier we wszystkich zadupiach świata. Robią z siebie twardzieli w grupie, a tak naprawdę każdy z nich jest kruchy i musi się wyżalić swoim kolegom, jak to źle go potraktowali na delegacji. Typowe zachowanie prymitywów spotykanych w spelunach. W branży jesteście pośmiewiskiem. Panuje o was opinia że nie da się z wami w ogóle dogadać. Najśmieszniejsze jest jak [WiadomoKto] wykorzystuje swoich podwładnych do zajęć terapii grupowej, bo nikt z jego kumpli pewnie nie chce już słuchać tego pierdzenia, i opowiada jak to super było w SPA za około 1000 zł na dzień, na którą to sumę mentalnie prostytuujący się słuchacze muszą czekać około pół miesiąca. Kilka faktów na temat firmy Simtech: - zmuszanie do zakładania własnej działalności w celu podpisywania śmieciowych umów. Potem grożenie karami finansowymi - spóźnianie się z wypłatami za delegacje, wynikające ze spekulowania na kursie walutowym. [WiadomoKto] wygadał się na ten temat swoim niemieckim nadzorcom, aby ci choć raz docenili jego intelekt. Drogi panie... spekulacje na Forexie zostaw pan bystrzejszym od siebie... Czekam tylko aż wejdziecie na giełdę. Chętnie zbombardowałbym udziały tej Firmy Kogucik. "Tak, Tak, Panie Szpak!" - ulubione powiedzenie [WiadomoKogo]: "Jeden projekt dla pracownika na raz się nie liczy! Muszą być przynajmniej 3 na raz. Dopiero wtedy jest odpowiednie ciśnienie!" - długoterminowe podzlecanie pracowników innym firmom. Jestem zatrudniony w Simtech czy qwa gdzieś indziej? - wyplaty za umowy-zlecenia nigdy nie zgadzają się z ustaleniami ustnymi. Oczywiscie umowy sporządzane są dopiero po wykonaniu zadań - niewypłacanie kosztów zw. z pracą. Wystarczy niepodpisana faktura, a pieniądze już są bezpowrotnie przejedzone przez świnkę bez ostrzeżenia - załatwienie czegokolwiek w sekretariacie graniczy z cudem. Standardowe odzywki: "Nie mam czasu!", "Teraz jem!" albo "Nie widzisz że teraz gram na Facebooku!?" - w związku z powyższym, telefony w firmie muszą odbierać inżynierowie, odrywając się od pracy - mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing Jeśli chcesz pracować w tej firmie, to lepiej już teraz uprzedź swoją żonę/dziewczynę i znajdź jej takiego kochanka, z którym możesz się dogadać. Miejsca delegacji są różne. Od Paryża po Fukushimę. A wszystkim wam nieudacznikom, życzę pracy w firmie Simtech do emerytury, czyli do 90tki.

Jolaos

Warunki super, ludzie z którymi da się dogadać. Praca ciekawa. Cieszę się, że tu trafiłem.

rejsiikkk
@Jolaos 10.03.2017 15:29

My też się cieszymy - nie ma jak zadowolony niewolnik, nie trzeba podnosić racji wody i chlebka, a i jest premia dla zarządu.

abc

Czy przypadkiem @Stop_wyzyskowi, @Simtech_STOP, @Kto kombinuje ten żyje to nie te sama osoba??? Ta sama data i posty pisane minuta po minucie? Oj ktoś chyba wstał lewą nogą albo w ogóle nie wstał bo się nie chciało. Wystarczyło kulturalnie porozmawiać a nie dusić w sobie emocje. To bardzo niezdrowe i może prowadzić do niepotrzebnej nerwicy paranoicznej. Jeśli ktoś jest konfliktowy to zawsze znajdzie powód do kłótni. Ciekawe czemu kolega w ogóle nie wspomniał o relacjach z kolegami w firmie? Zawsze jest tak, że w sieci łatwiej pisze się opinie negatywne niż pozytywne. Wbrew temu co niektórzy tutaj wypisują w firmie nie jest źle. Pracownik jest zawsze w pełni informowany o warunkach pracy, jak wygląda system pracy i jeśli ma jakieś zastrzeżenia to zawsze może dopytać. Rozmowa z zarządem nigdy nie jest jednostronna a prezes nie zamyka drzwi przed pracownikami. Jeśli chodzi o współpracę z kolegami to zawsze jest na najwyższym poziomie, nie ma podziałów i każdy chętnie pomoże drugiemu. Nikt nigdy nie jest zostawiony sam sobie.

Gugol

Techsim to odrębna firma.

widzimy
@Gugol 27.01.2016 10:04
Techsim to odrębna firma.

chodzi o numer z kasą za macierzyński, ktora mozna bylo wyprowadzic dzieki luce prawnej w przepisach

Rysiek

Kto kombinuje ten żyje
@Rysiek 16.12.2015 22:11
Zastanawia mnie dlaczego ta firma ogłasza się jako Techsim w odniesieniu do zamieszczanych ofert pracy?...

Już ci odpowiadam. Ponieważ możesz pracować tylko określona liczbę godzin w miesiącu, po przekroczeniu której przyjdzie PIP i będzie niefajnie dla Firmy, "Zarząd" wpadł na znakomity pomysł. Mianowicie Simtech jest na 1 osobę z "Zarządu", a Techsim na drugą. Dzieki temu, jeśli jest taka potrzeba biznesowa "Zarządu", lub również twoja, to masz umowę o pracę z jedną firmą, a z drugą dostajesz umowy o dzieło. Żeby obejść przepisy możesz teraz robić prawie na okrągło. Chyba, że zastanowi cię szczegół, taki jak np. co jakiś czas przynoszone umowy do podpisania za projekty i miejsca, o których pierwszy raz słyszysz. Np. Masz projekt A dla firmy A, i musisz pracować ile fabryka dała. To na te nadliczbowe godziny masz umowę o dzieło z drugą firmą, tyle że jakby projekty były i tu i tu te same to PIP by się przyczepił. Więc "Zarząd" tworzy jakieś kwiatki pt. projekt B dla firmy B i daje ci do podpisania. Niby takie niewinne, ale jednak jeśli robiłeś projekt A dla firmy A, a podpisujesz, że w tym samym czasie robiłeś projekt B dla firmy B i dodatkowo będąc w lokalizacji A i B jednocześnie to w razie kontroli jesteś współwinny poświadczenia nieprawdy w dokumentach. To i tak lepiej niż kiedyś, kiedyś robiło się projekt A dla firmy A, dostawało się jakąś podstawę marną a reszta pod stołem. Wszystko było dobrze gdy miało się dobre stosunki z "zarządem". Jeśli jednak coś szło nie tak, nie daj Boże chęć zmiany pracy itp. to jedyne do czego się mógł odwoływać to ta marna podstawa na umowie i nic więcej, a reszta to łaskawość "Zarządu".

Krystian

Pracowałem tutaj dorywczo przez pół roku. Atmosfera pracy, super, bez żadnych zastrzeżeń. Widać wzajemny szacunek pomiędzy pracownikami, wszyscy mają świadomość że są zespołem i zawsze można poprosić kogoś o pomoc. Nawet jak coś zepsułem to nigdy nie spotkało mnie nic gorszego od lekkich żartów w moim kierunku. Nie wiem na ile firma była zadowolona ze mnie, ale ja z pracy tam byłem zadowolony bardzo. Mam nadzieję, że po studiach tam wrócę.

Kuro

Nie pracuję tu może długo, ale na prawdę nie ma co narzekać na pracę. Wszyscy podchodzą do człowieka rzeczowo i bez ściem, atmosfera bardziej niż pozytywna. Co do wynagrodzenia, zawsze da się dogadać, a wyjazdy tylko dodatkowo zasilają konta bankowe, więc nie ma na co narzekać. Praca, jak każda w automatyce nie jest łatwa, i dla takiego laika co może rok spędził 'w dziedzinie' bądź świeżo po studiach, to na prawdę jest idealne miejsce żeby nauczyć się prawidłowego wykonywania powierzonej pracy.

Z_dlugim_stazem

Opinie w internecie (szczególnie na temat pracodawcy) mają to do siebie, że najczęściej są pisane przez ludzi, którzy nie są z czegoś zadowoleni, bo ci zadowoleni, rzadko odczuwają silną potrzebę, by podzielić się tym faktem ze światem. Wydaje mi się (choć może się mylę ;) ), że większość pracowników w naszej firmie jest bardziej zadowolona niż niezadowolona. Świadczą o tym choćby takie sprawy: - Nowi pracownicy, jak już się u nas "zadomowią", proponują swoim kolegom z innych firm, by do nas przyszli. Przychodzą i na ogól mówią, że jest lepiej. - W porównaniu z innymi firmami w branży nie ma u nas dużej rotacji - ponad połowa pracowników pracuje dłużej niż 5 lat, kilka ponad 10. Branża jest, jaka jest, w większości firm jest podobnie. Praca nie jest łatwa, ale daje sporo satysfakcji. Ciągle uczysz się czegoś nowego, nie ma dwóch takich samych projektów. Na pewno nie jest nudno. Ale... przede wszystkim trzeba lubić to co się robi. Nie każdy się do tej pracy nadaje - trzeba pracować zespołowo, a z tym u ludzi bywa różnie. Trzeba być samodzielnym i radzić sobie w różnych sytuacjach. W niektórych projektach jest sporo wyjazdów, ale... taki zawód - kierowcy TIRów też są często poza domem. Przy okazji można zwiedzić kawałek świata. Jak osiągnie się odpowiednie doświadczenie i pokaże zaangażowanie - to w Simtechu zarabia się nieźle. Większość ludzi w porządku, fajne warunki biurowe, atmosfera ok. Cudów nie ma nigdzie...

ByłyPracownik

"Zarząd" tej firmy jeżeli tak to można nazwać lubi Konfabulować. Jak nie spiszesz szczegółów na umowie, to cudów nie oczekuj. Polecam jako dobry poligon dla studentów.

Simtech_STOP
@ByłyPracownik 15.10.2014 17:54

Jak ktoś chce stać się mężczyzną i szybko nauczyć się życia to polecam, dla studentów na początek chyba się taka szkoła przyda. Po Simtech'u wszędzie indziej będzie tylko i łatwiej i lepiej.

jerry

Pracuję od pół roku. Ludzie w porządku, fajna atmosfera w pracy. Zarobki ok, szczególnie na wyjazdach. Wyjazdów sporo, zależy na jaki projekt się trafi.

amazoniak

Dalej Simtech współpracuje przy uruchamianiu systemów transportu bliskiego? Bo zauważyłem, ze niemiecka firma sama już sobie szuka w Polsce pracowników. Dla mnie obie są siebie warte..

mati

I co udzielicie takie szarej osobie informacji która przyszła do biura z ulicy i nawet nie wiadomo kim jest?

mati

A jakie ten były pracownik bzdury pisze? Pytam się bo wiesz tak obiektywnie patrząc to niewiele on napisał w sumie

do byly pracownik - z firmOM może i zostałeś, poza tym, bzdury piszesz.

byly pracownik

no mnie kazali zalozyc firme a potem zwolnili i zostalem z firmom

Stop_wyzyskowi

Opóźnienia bywają bardzo duże. Na czysto nie jesteś nigdy. Można powiedzieć, że pracodawca ma u pracowników wieczną linię kredytową. Do tego motywuje w ten sposób pracowników, żeby nie zmienili pracy. Jeśli ktoś już jest zdeterminowany do zmiany pracy to potem z pewnym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością występują "niedoszacowania" zwane czasami "kreatywną księgowością". Trzeba bardzo pilnować wszystkich zaległości, liczyć co do grosza. Mało tego trzeba sprawdzać czy ta "linia kredytowa" po stronie pracodawcy zgadza się z tą, która sam liczysz bo tam też nierzadko zachodzą przeinaczenia. Nie wiem czy jest to robione z premedytacją czy może zbugowanym systemem licząco-ksiegującym zwanym również pod kryptonimem OLA. Pozdrawiam

Gość

Wypłaty podstawy wynagrodzenia są terminowe, delegacje płacą z opóźnieniami. Płace są takie, żeby [usunięte przez moderatora] miał na waciki. Jak chcesz na niego pracować to polecam, jak chcesz pracować na siebie to szukaj czegoś innego.

potencjalny pracownik

Jak jest z ta firma? Wiem ze praca ciezka, wyjazdowa, ale nie ma problemow z wyplata/rozliczeniami podrozy? Ogolny klimat w firmie?

Zostaw opinię o Simtech Automatyka Przemysłowa - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simtech Automatyka Przemysłowa