Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.

Starogard Gdański

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.
2 12

Opinie o Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.

Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

   
Nik

Ta firma została rozwalona /upadłość/.Doprowadziła do tego grupa ignorantów i ludzi nieuczciwych którzy nią zarządzali.Pracownicy zostali bez wypłat i pracy ,straty milionowe.Czy tam jest już prokurator-będzie miał co robić.

   
Gość

Zgadzam się z poprzednią opinią. ...Tłumaczą: Firma nie ma pieniędzy i ma problemy...Teraz to wszyscy mamy problemy ,my chcemy nie zaliczki tylko wypłatę za ciężka pracę .To jest oszustwo i tyle!!!!!

   
gość

Czy pan Prezes firmy nie może wydukać choć jednego zdania do pracowników z wyjaśnieniem?ida święta ludzie mają rodziny ,dzieci,nie dość że bez kontaktu z rodziną robią za murzynów?

   
gość

OD 10.02.2016 czekamy na wypłaty.Skandal firma beznadziejna pracownicy od lutego w domu prawdopodobnie do 15 marca

   
gość

Jak widzę i słyszę to masakra,wyzysk człowieka,

   
czarna

Firma beznadziejna problemy z wypłacalnością nie polecam

   
marek

zgadza się uciekło z tej firmy wiele osób i ja także

   
pracownik

TO SPÓŁECZKI DO WYZYSKU LUDZI

   
Leon

To nie firma to jedna wielka ściema ,oszustwo na każdym kroku ,kantują na godzinach , na podatkach , mieszkania to kampy , reszta to już we własnym zakresie ;telewizory,lodówki itp. jeśli ktoś nie wierzy zapraszam ,to sie przekonacie sami ,podobnie jak unimet i reszta

   
wcurwiony

S-BUD ,DOMNORT, STAROGARD TO ( usunięte przez administratora )W NIEMCZECH NIE POLECAM ,FATALNE WARUNKI MIESZKANIOWE I PŁACOWE

   

Zostaw opinię o Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A. - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.