Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.

Starogard Gdański

Opinie o Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.

Nik

Ta firma została rozwalona /upadłość/.Doprowadziła do tego grupa ignorantów i ludzi nieuczciwych którzy nią zarządzali.Pracownicy zostali bez wypłat i pracy ,straty milionowe.Czy tam jest już prokurator-będzie miał co robić.

Gość

Zgadzam się z poprzednią opinią. ...Tłumaczą: Firma nie ma pieniędzy i ma problemy...Teraz to wszyscy mamy problemy ,my chcemy nie zaliczki tylko wypłatę za ciężka pracę .To jest oszustwo i tyle!!!!!

gość

Czy pan Prezes firmy nie może wydukać choć jednego zdania do pracowników z wyjaśnieniem?ida święta ludzie mają rodziny ,dzieci,nie dość że bez kontaktu z rodziną robią za murzynów?

gość

OD 10.02.2016 czekamy na wypłaty.Skandal firma beznadziejna pracownicy od lutego w domu prawdopodobnie do 15 marca

gość

Jak widzę i słyszę to masakra,wyzysk człowieka,

czarna

Firma beznadziejna problemy z wypłacalnością nie polecam

marek

zgadza się uciekło z tej firmy wiele osób i ja także

TO SPÓŁECZKI DO WYZYSKU LUDZI

Leon

To nie firma to jedna wielka ściema ,oszustwo na każdym kroku ,kantują na godzinach , na podatkach , mieszkania to kampy , reszta to już we własnym zakresie ;telewizory,lodówki itp. jeśli ktoś nie wierzy zapraszam ,to sie przekonacie sami ,podobnie jak unimet i reszta

wcurwiony

S-BUD ,DOMNORT, STAROGARD TO ( usunięte przez administratora )W NIEMCZECH NIE POLECAM ,FATALNE WARUNKI MIESZKANIOWE I PŁACOWE

Zostaw opinię o Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A. - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "S-BUD" S.A.