Elfood-Dystrybucja

Koszalin

Opinie o Elfood-Dystrybucja

piotruś

żeby zatrudnić się w elfoodzie musiałabym odejść z mojej obecnej firmy i jestem w stanie to zrobić ale ta nowa praca musiałaby mi się bardzo opłacać. dajcie znać proszę jakie są stawki

cecylia

tak, to również i dla mnie njajbardziej kluczowa kwestia, jak Elfood-Dystrybucja jest w stanie netto wynagrodzić miesięcznie moje starania i wysiłki. weźcie tez proszę korektę na to że mam tytuł magistra na państwowe uczelni więc powinno to wynagrodzenie adekwatnie wzrosnąć, tak przynajmniej jest w krajach europejskich

marek

nie mam jakoś śmiałości zadzwonić i tak bezpośrednio zapytać w firmie czy jest praca czy nie, ewentualnie gdzieś ogłaszają się w internecie ze swoimi ofertami? mnie równiueż jak poprzednika interesuje przede wszystkim czyn płacą dostatecznie godnie za wysiłek włożony w pracę? słyszałem że szanują finansowo pracowników wyjątkowo bardzo - to prawda?

tamasz

Firma "ELFOOD-DYSTRYBUCJA" nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy, bo dzwoniłem osobiście i pytałem. CV jednak złożę, ale najpierw potrzebuję rady od pracowników tej firmy czy warto i opisania jak dokładnie teraz funkcjonują. Czy zarobki są adekwatne do wkładu pracy i jak wygląda rekrutacja u nich nowych pracowników- możecie mi na to odpowiedziec?

a najmarniejsi są ci, którzy zostali zwolnieni za nieróbstwo i oszustwo i teraz na tej stronie żenującymi wpisami wyrażają swoją frustrację... a prawda jest taka, że zamiast oczerniać pracowitych i ambitnych ludzi trzeba się wziąć do roboty :)

łysy

Ktoś napisał prawdę a to dopiero początek,

Odkąd oddział Szczecin połączył sie z Reskiem-tragedia!!! Nigdy już nie bedzie,takiej atmosfery jaka wcześniej była w oddziale Szczecin na magazynie. Jeszcze 2-3 lata temu była super zgrana ekipa a teraz.....porazka

marek

Nie zgadzam się zupełnie z opinią kolegi ( chyba zwolnionego). Praca w magazynie chłodni jest ciężka, bo firma sprzedaje mrożonki, ale satysfakcjonująca, młody ambitny zespół. Płaca lepsza niż w magazynach suchych. Polecam firmę osobom nie bojącym się ciężkiej pracy, i niezłej płacy. Pieniądze zawsze na czas!

Polecam firmę Elfood. Firma daje nieograniczone zarobki handlowcą ( prowizja + stała pensja), ile zrobisz tyle Twoje. Regularnie płaci do 10 tego na konto, daje "fure", "komórę" - trzego więcej trzeba? Wyśmienity pracodawca, dobra atmosfera - polecam

Polecam ta firme desperata chcacym sie dobic do konca.Zero szacunku a ( usunięte przez administratora ) chyba mysli ze jest cacy ale nie zajzy zeby sie dowiedziec co jest grane.Pomyslnie zniknie ta firma gratulacje

Super pracownik

Trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy a w szczegulnosci od odziału w szczecin dabiu

szczecinska

Ta firma to jedna wielka pomłka, oszukują na kazdym kroku ( usunięte przez administratora )pracowników, Kierownik główny mgazunu (( usunięte przez administratora ) nie ma zielonego pojęcia na czym powiina polegac jego praca nim ( usunięte przez administratora )

jakiś ktoś

Dla Elfood nalerzy sie tylko sanepid żeby ja zamknąć bo norm nie spełnia i to w każdym stopniu

Elfood jest firmą nie dbającą o pracowników nastawiona na czysty zysk.ludzie to tylko pionki do wykonywania roboty.Zero zaufania ze strony pracodawcy.Na dzień dobry weksel in blanko.Prezes nie liczy się z ludźmi obniżanie pensji i szukanie oszczędności w kieszeni pracownika.Nie polecam

Zostaw opinię o Elfood-Dystrybucja - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elfood-Dystrybucja