Elfood-Dystrybucja

Szczecin

Opinie o Elfood-Dystrybucja

Enzo

Wiesz co, jest bardzo fajnie, sposoba Ci się jeśli Cię przyjmą

Monika

Chaos i dezorganizacja w oddziale Szczecin, ze wzgledu na brak kompetencji ze strony przełozonych. Kto przyjdzie pierwszy do pracy ten rzadzi;). Owszem wyplaty sa na czas, ale firma szuka oszczednosci na kazdym kroku. Jesli obiecaja ci premie, poniewaz jest nawal pracy nie licz na to ze ja otrzymasz. Chłopaki z magazynu podczas awarii pradu zostali na noc w celu ratowania towaru, robili 3 zmiany w ciagu dnia bo obiecano im 100zl premi -dostali zero;/. Kierowcy placa za kazde bledy i to nie koniecznie swoje, ale np dzialu handlowego. Praca dla desperatow nie majacych zadnego zycia:)

gucio

Witam serdecznie tych co chcą się zatrudnić w tej Firmie. Na początku dostajesz papiery do podpisania o odpowiedzialności materialnej i tak dalej. Uważajcie na ludzi z kim się romawia bo są okropni co doświadczyłem na swojej skórze. Źle coś powiesz a już Pan Dyrektor o wszystkim wie. Co do pracy przy załadunkach dokładnie sprawdzać towary bo potrafią robić psikusy i z wypłaty odciągać. Nie tolerują też ludzi takich co mają problemy. Auta nie są zabespieczane tragiczne zamykanie komór. Kradzieże na punktach a szczególnie w sezonie.Nie polecam tej Firmy.

Polecam, p�ac� na czas i wi�cej niż inne tego rodzaju firmy!

Zostaw opinię o Elfood-Dystrybucja - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elfood-Dystrybucja