Elfood-Dystrybucja
counter
2 15 5 5 1
Bartosz Nowy wpis

Czy ktoś wie coś na temat firmy Elfood? Funkcjonują, czy może zakończyli już swoją działalność? Nie sądziłem, że w wątku tym nie znajdę w tym zakresie żadnych informacji, dlatego też może ktoś tak czy inaczej zechce się wypowiedzieć?

Enzo Nowy wpis

Wiesz co, jest bardzo fajnie, sposoba Ci się jeśli Cię przyjmą

Monika Nowy wpis

Chaos i dezorganizacja w oddziale Szczecin, ze wzgledu na brak kompetencji ze strony przełozonych. Kto przyjdzie pierwszy do pracy ten rzadzi;). Owszem wyplaty sa na czas, ale firma szuka oszczednosci na kazdym kroku. Jesli obiecaja ci premie, poniewaz jest nawal pracy nie licz na to ze ja otrzymasz. Chłopaki z magazynu podczas awarii pradu zostali na noc w celu ratowania towaru, robili 3 zmiany w ciagu dnia bo obiecano im 100zl premi -dostali zero;/. Kierowcy placa za kazde bledy i to nie koniecznie swoje, ale np dzialu handlowego. Praca dla desperatow nie majacych zadnego zycia:)

gucio Nowy wpis

Witam serdecznie tych co chcą się zatrudnić w tej Firmie. Na początku dostajesz papiery do podpisania o odpowiedzialności materialnej i tak dalej. Uważajcie na ludzi z kim się romawia bo są okropni co doświadczyłem na swojej skórze. Źle coś powiesz a już Pan Dyrektor o wszystkim wie. Co do pracy przy załadunkach dokładnie sprawdzać towary bo potrafią robić psikusy i z wypłaty odciągać. Nie tolerują też ludzi takich co mają problemy. Auta nie są zabespieczane tragiczne zamykanie komór. Kradzieże na punktach a szczególnie w sezonie.Nie polecam tej Firmy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Polecam, p�ac� na czas i wi�cej niż inne tego rodzaju firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Elfood-Dystrybucja - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Elfood-Dystrybucja