FINAMO S.A

Opinie o FINAMO S.A

lisek

Jedno jest pewne @akor, wsyzstko dobrze się u nich dzieje, bo nawet nie ma rotacji wśród prascowników, a to oznacza, że atmosfera znacznie odpisuje teraz.

były klient

Obsługa beznadziejna!!!

Słowa kojarzące się z FINAMO S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w FINAMO S.A: Najbardziej nie podobało mi się w FINAMO S.A: negatwna

Zostaw opinię o FINAMO S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINAMO S.A