Informer Med Sp. z o.o.

Opinie o Informer Med Sp. z o.o.

Medyk

Firma działa na rynku od 12 lat ma blisko 40 % udziału w swej branży ,więc te opinie negatywne to normalna sprawa.Bardzo wielu to boli. Jakoś dziwne ze większość personelu pracuje tam wiele lat i jest zadowolona.zawsze znajdzie się grupa rozczarowanych pracownikow co chcą brać kasę i nic nie robić .Zapewniam dla takich nie ma miejsca w żadnej firmie.

Kolorowy Misio

pracowniczka - 2012-03-12 19:12:46 Pracuję w tej firmie od kilku lat. Dziwią mnie tu niektóre wpisy. Wygląda na, że ktoś kto się nie sprawdził i rozwiazano z nim umowę musi gdzieś odreagować. Ja jestem zadowolona. Atmosfera fajna. Pensja na czas. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Polecam sprawdzić samemu i wyrobić sobie własne zdanie. Jak się jest siostrą jednego ze świętej trójki to się nie dziwię ;) Pozdrawiam

Kolorowy Misio

Jak sie jest siostrą jednego ze świętej trójki to czego się dziwić ;) Pozdrawiam

kolejna zadowolona

super firma, najnizsze zarobki na poziomie 10 tys zł, do tego premie miesieczne po 2 - 3 tys i kwartalne po 25 tys, nagrody roczne wycieczki na ba (usunięte przez administratora) a itp , samochody do wyboru i na wypasie bez limitu km., praca lekka, 2 spotkania na tydzien, jak sie komus chce to moze zrobic 3, klienci sami dzwonia i prosza o spotkanie. do tego opieka medyczna pakiet pelny, ubezpieczenie, doplaty do nauki jezykow. atmosfera w firmie super, wszyscy sie lubia i sobie pomagaja, szefowie bardzo mili i wyrozumiali, nigdy sie nie zloszcza. jak sie chcialam zwolnic to mnie na kolanach prosili i podniesli pensje dwukrotnie.

Aplikowałeś do Informer Med Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator badań klinicznych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
pracowniczka

anonimowy

jest tam aż tak źle? pracownicy sami odchodzą, czy rotacja wynika z tego że są ciągłe zwolnienia na stanowiskach Przedstawicieli?

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Jak się sprawdzisz to jest OK. Nawet czasami się starają. Od środka widać, że firma się rozwija. Na pewno warto spróbować.

Marchewki

Pracowalem tam ,płaca na czas i tyle co obiecali.wymagaja ale byli uczciwi.nic do nich nie mam

rep

Byłem na rozmowie o pracę, było miło ale mało konkretnie, miałem wrażenie, że rozmawiam z osobami, które nie mają pojęcia o czym mówią. Nie wiem jak zarabiają pracownicy ale propozycje płacowe są nieadekwatne do oczekiwań zarządu ! Standardowe wyposażenie dla PH, zero socjalu i możliwości awansu. Fajna siedziba i b. drogie samochody szefów ... ktoś musi na to zarobić ?! Jak poczytałem komentarze to już wiem, że nie chcę ... szkoda tylko czasu poświęconego na dojazd na kolejne rozmowy.

marchewka

Ta firma mocno się rozwija , podobno dobrze płaci i mają niezłe fury,choć PH tylko Focusy.Robota chyba lepsza niż w upadającym Semigacie.

Rechu

Zgadzam się w 100%. Oprócz wielkiej trójcy jest tam jeszcze kilka wysoko postawionych okazów. Omijajcie szerokim łukiem.

Gorąco odradzam wiązanie się z tą firmą. Firmowe BMW wybranych nie są w stanie zakryć wystającego siana. Bardzo duża rotacja i fatalne traktowanie pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Informer Med Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Informer Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Informer Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Informer Med Sp. z o.o.?

Informer Med Sp. z o.o.