P.P.U.H "POLAK"- Wieńczysław Polak

Myszków

Opinie o P.P.U.H "POLAK"- Wieńczysław Polak

tomek
użytkownik zarejestrowany

praca za grosze napisałeś, wiec podaj o jakich stawkach mówisz?

endrju

praca za marne grosze i jeszcze płacone jak się chce nie polecam

Myślę że nie można nazwać pracą trzy dni przyuczania się do pracy na stanowisku bez efektów. Jeżeli ktoś nie chce pracować to nie powinien zabierać czasu innym osobą szczególnie w przypadku pracy w zespole. Wiem coś o ty ponieważ widziałem co tam robiliście.

JA

Wiem coś o tym ja tez nie dostałem pieniedzy a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak koń

Szef obiecuje gwiazdy z nieba a oczywiście co jest z Tego jedno wielkie Gówno nie wypłaca pieniedzy ludzie wykorzystywani firma porazka nie radze tam nikomu roawiać mam szczęscie ze nagrałem rozmowe i filmiki jak tam pracuje bede mógł walczyć o zapłacenie przepracowanych tam dni strzeżcie się tej firmy

@Pracownik 08.07.2014, 15:58

Kolego napisz jak długo tam pracowałeś?

Zostaw opinię o P.P.U.H "POLAK"- Wieńczysław Polak - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H "POLAK"- Wieńczysław Polak