Opinie o Starostwo Powiatowe w Cieszynie w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Starostwo Powiatowe w Cieszynie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Starostwo Powiatowe w Cieszynie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starostwo Powiatowe w Cieszynie w Cieszyn

Kooem Nowy wpis

Tu czas się zatrzymał w (usunięte przez administratora) Naczelnik sobie powinien policzyc skuczeność i efektywnosc pracy swoich ludzi o ile wogóle ma jakiekolwiek wskaźniki funkcjonowania tej instytucji. Nie spotkałem jeszcze nikogo w powiecie cieszyńskim kto byłby zadowolony z tego urzędu.

Kaśka Nowy wpis

Widzę że w wydziale komunikacji w Cieszynie niestety się nic nie zmieniło . Człowieku owo jak uda się zarejestrować i tak czeka długo na kolejki a pośrednicy sobie chodzą z okienka na okienko i wszystko po lokowane a w dodatku pośrednicy chodzą bez masek jak by byli u siebie.

Beno

W jednym słowie - BEZNADZIEJA. Po co zaznaczać we wniosku o rejestrację okienko mówiące mi, że gdy tylko dowd rejestracyjny będzie do odbioru to zostanę powiadomiony SMSem? Żadnej wiadomości nie odostałem, sam musiałem się kontaktować telefonicznie (jesteś trzeci w kolejce, drugi i tak 20 minut). A gdy już się udało dodzwonić okazało się że dowód jest do odbioru choćby zaraz, z tym, że muszę się zarejestrować i czekać kolejne dwa tygodnie. W tym czasie mam jeździć na tymczasowym, na któym skończył się termin ważności. Wydział Komunikacji w Cieszynie to porażka, kpina z klientów, bufonada i opieszałość. Z całego serca NIE POLECAM, a jeśli trzeba to radzę wcześniej wziąć coś na nerwy. Jesteście beznadziejni.

Niezadowolona Nowy wpis
@Beno

Potwierdzam- DRAMAT- sprawdziłam na stronie- dowód do odebrania, zatem dzwonię z zapytaniem, czy można podjechać bez ewentualnej rejestracji, ponieważ będę przejazdem i sprawę załatwię, otzrymałam odpowiedź: Jak najbardziej, na miejscu wystarczy pobrać bilet i poczekać. Tak więc, podjeżdżam do urzędu, i okzało się, że przyjmowani są tylko i wyłącznie kontrahenci, którzy się zarejestrowali tel lub internetowo!!! Facet z informacji potraktował mnie obcesowo i bezczelnie ( ppwiedział, że następny tydzień jest cały wolny, po czym umawiam się na poniedziałek, i co? I nie ma terminów!) dodam, że wcale kolejka oczekujących nie była ogromna, chciałam zaczekać, ale nie można!! Nie rozumienm zupełnie! Każdy pracownik przxekazuje inną, mylną informację! Powatarzam- D R A M A T

Klient Nowy wpis

Praszka!!!!! Ciekawe ile zarabiają extra od firm trzecich.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Starostwo Powiatowe w Cieszynie? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Basia.

Wydziale komunikacji w Cieszynie to jest jakaś porażka są pośrednicy którzy mają numery nabite i wszystkie okienka pozajmowane a reszta ludzi stoi jak idioci tylko oni się liczą telefony odbierają tylko też od nich i nikogo innego żeby się zarejestrować na stronach internetowych wszystko na czerwono.

Magdalena

Niestety obsługa jest bardzo niekompetentna i powolna, Pani Anna B na prośbę o pomoc przy wypełnieniu formularza powiedziała iż muszę sobie poradzić sama. Nie rozumiem jak na obsłudze mogą pracować tak niemile Osoby.

Garfunia

Wszystkich którzy są zmuszeni przyjść do urzędu komunikacji w cieszynie, szczerze żałuję. Panie same nie wiedzą tu o co chodzi. Przychodzi się i pobiera bilet, aby złożyć wniosek o wymianę prawa jazdy. Wyczekasz swoje, a kiedy już się dostaniesz to dowiadujesz się że musisz się wrócić bo coś jest na wniosku nie dopisane, oczywiście nie dostajesz informacji co wypisać w pominiętych polach celowo, żeby nie napisać zle i wracasz się z wiadomością ze musisz pobrać nowy numerek i czekać znow, bo przy pani postawienie 3 krzyżyków to by było za wiele. W informacji pani nie ma pojęcia o co chodzi i wola znow kogoś z prawa jazdy, co mogło zostać zalatwione w o wiele krótszym czasie przy okienku za pierwszym razem. Panie które tu pracują chyba nie wiedzą że nie ważne jaka nóżka wstało się rano, do ludzi należy być życzliwym i miłym. Nie pozdrawiam.

klient

dziś 1,03,2021 dokonałem prawidłowego zawiadomienia o zbyciu pojazdu, przy okienku informacji zostałem poinformowany że będę obsługiwany przez panią przy stoisku wewnątrz, przedłożyłem stosowne dokumenty i zapytałem w grzeczny sposób czy od tego miesiąca należy się umawiać do tegoż okienka , pani obsługująca mnie odpowiedziała na moje pytanie lecz w sposób arogancki bez grzecznego i życzliwego wyjaśnienia sytuacji , tym bardziej że pół miesiąca przed tym spotkaniem dokonywałem takiego samego zgłoszenia i odbywało się wszystko przy okienku podawczym wydziału komunikacji. Rozumiem że są wprowadzane zasady organizacyjne które wyznaczają sposób obsługi , jednak nie czułem się komfortowo spotykając się z taką postawą urzędnika, mam nadzieję że w przyszłości wasz urząd popracuje nad poprawą komunikacji i podejścia do klienta. Nie pozdrawiam tak nieuprzejmych urzędników starostwa w Cieszynie.

Mieszkaniec

Panie Starosto mam do Pana wielką prośbę. W dniu dzisiejszym spędziłem 6 godz w celu zarejestrowania pojazdu. Kilka osób stało już pod drzwiami o 4:45 ja od 6:00 dodam tylko, że dziś urząd pracował od 8:00. Kiedy wybiła godz 8:15 pewna pani bląd (nie pozdrawiam) wkroczyła do urzędu komunikacji z kilkonastoma tablicami nie przejmując się osobami, które tam kwitły od prawie 4 godz. Pani tłumaczyła się faktem (w bardzo arogancki sposób) że ona ma zajętą kolejkę przez internet. Panie Starosto uważam i nie tylko ja, że jest to bardzo nie w porządku i chyba nie do końca z prawem. O ile się nie mylę to jedna osoba może rejestrować jeden pojazd, a nie 10 Myślę, że jeżeli nie zrobi Pan z tym porządku to dojdzie tam do rękoczynów. Dodam jeszcze, że Pan naczelnik i jego podwładni robili wszystko co w ich mocy i do nich nie można mieć pretensji.

Pudel

bardzo "miła i sympatyczna " blondynka w okienku przy wydawaniu prawo jazdy . Jako natręt zapytałem się tej pani o wymianę prawo jazdy z Niemieckiego na Polskie niestety nie było klęcznika by błagać o poradę jak to zrobić więc jako natręt który niestety ale nie przeprosił za nachodzenie i przeszkadzanie w pracy oddaliłem się z numerem telefonu który łaskawie mi dała ze słowami( że tam mi wszystko wytłumaczą )było to w dniu 07.02.2018 roku dokładnie o godzinie 13.10

Zostaw merytoryczną opinię o Starostwo Powiatowe w Cieszynie - Cieszyn

Starostwo Powiatowe w Cieszynie