„SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K.

Łódź

Opinie o „SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K.

XYZ

Bardzo cenię portal gowork.pl i chcę zostawić istotną informację dla ludzi, którzy rozważają pracę w tej firmie. Jeśli chcesz zarabiać troszeczkę ponad najniższą krajową (i jesteś osobą z ogromnym doświadczeniem) możesz iść na rozmowę o pracę:) Jeśli cenisz się trochę bardziej- nie marnuj czasu!!! Żenujące jest zapraszanie ludzi z długim stażem pracy, znajomością języka i oferowanie mu takiego wynagrodzenia. Jeśli człowiek zapyta o wynagrodzenie przed rozmową kwalifikacyjną uznawany jest za roszczeniowego. Jest to bardzo nieuczciwe...

XYZ

aha

OP' myslalam ze to raczej spokojna praca, pracujesz w hurtowni ukladasz, pakujesz leki, ciezko chyba nie jest,znaczy ja tak myslalam, a tu widze,ze jedank to co sie tam dzijee to jakas masakra, to rozumiem

OP

Nikomu nie życzę pracy w tej firmie. Najgorsze co można zrobić to podpisać umowę, bo wtedy jakiekolwiek pozory normalności się końsczą. Praca po godzinach, zastraszanie, wyzwiska, obcinanie pensji i ciągła nerwówka. Praca jak praca, nic nadzwyczajnego, ale nie w takich warunkach i za taką płacę. Jak czytam jakiekolwiek pozytywne opinie to od razu wiem kto to pisze. Ale konkrety dlaczego nie Skamex: - płaca (czy na miejscu czy w terenie -słabo) - obcinanie pensji -jak coś się nie spodoba, albo zwyczajnie dla zasady pensja może być w danym miesiącu mniejsza nawet 500 zł - umowa -jest tak skonstruowana że osoby które tam jeszcze pracują siedzą tam tylko po to żeby uniknąć pozwu, bo Skamex sądzi się nie tylko ze szpitalami ale tez z pracownikami - atmosfera -szczególnie na miejscu to jakaś psychoza, tylko dlatego że ludzie nie mają siły sądzić się latami, kilka osób z zarządu tej firmy nie poszło jeszcze siedzieć za mobbing i naruszenie nietykalności cielesnej - klienci -firma ma złą opinie w szpitalach, dlatego klienci często negtywnie podchodzą współpracy -kojarzy się z opóźnieniami i pozwami szpitali

Olga

Firma ma dobre produkty i w szpitalach są dobrze postrzegane jednak co z tego jeśli skamex co rusz podaje szpitale do sądu. Manadżment żyje starymi zasadami a w szpitalach sporo się pozmieniało i jest coraz trudniej. Odradzam prace w tej firmie.

Zostaw opinię o „SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K.