GRADIENT Agencja Reklamy

Gliwice

Opinie o GRADIENT Agencja Reklamy

Mirek

Nie jest tak jak mówisz, więc nie rozumiem o co chodzi

nick

Cześć, możesz dać namiar te opinie z internetu i forum, o którym piszesz? Tyko nie te z programu rzetelna firma - bo je pisze firma sama i płaci za program.

Ewa

Ta firma nie ma klientów, bo ich odstrasza Pani Ewa swoim nieprofesjonalnym podejściem.Firma prawie już nie istnieje.

Zosia

Czytam powyższe opinie i mimo że nigdy tam nie pracowałam, to wiem że kontrahentów ta Pani traktuje identycznie. Trzeba mieć spore mniemanie o sobie, żeby wydzierać się na klientów :)

c

Gradient = NAJGORZEJ

odpowiedź do cykor

Mirku, jak masz firmę to nie musisz. Czy nie tak myślą pracodawcy?

gradient_żenada

Wszyscy młodzi i kreatywni - OMIJAJCIE Z DALEKA TO MIEJSCE Gradnient nie jest na żadnym poziomie

Ktosiek

Pytanie na jakim miejscu jest?mwsrod innych agencji ta firma ma bardzo zła opinie, właścicielka traktuje pracownikow jak dzieci i nawet ńie pozwala sie wykazać, podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje bardzo prywatne pytania i tak naprawdę nawet nie związane z praca. Uważa sie za alfe i omege a tym czasem obsługa klienta tam jest na żenujących poziomie. Odradzam ta firmę i radzę szukać czegoś innego

odpowiedź do cykor

Pani Ewa sama odpisuje? Gradient jest na żenującym miejscu, nie rozwija się od lat, klientów niewielu, poza tym okropne, żenujące niezgodne z zasadami biznesu, zarządzania i dobrego wychowania traktowanie pracowników. Oficjalne Rozmowy o fekaliach na odprawach. Wchodzenie w życie prywatne, niedyskretne pytania na rozmowach o pracę. Łaska że pensja jest na czas, a to podstawowy obowiązek pracodawcy. Nie tylko są profity z zatrudniania ludzi ale i obowiązki, to samo dotyczy biznesu. Oczerniania się w Gradiencie klientów, oczernia się zarówno byłych jak i obecnych. Generalnie nie polecam. chyba że ktoś lubi słuchać o czyiś fekaliach i robić projekty niczym z bazaru z początku lat 90.

ania

Nie polecam tej firmy. Zarobki bardzo niskie, szefowa o bardzo niskich kwalifikacjach,kultura organizacyjna 0.

dorobkiewicz

firma gdzie wiecznie szukają pracowników, takie słuchy na miesicie, że ciągle jakieś ogłoszenia na te same stanowiska, że [usunięte przez moderatora], że ta szefowa cała to straszna(niecenzuralne). Ktoś może powiedzieć ile tam można zarobić jako grafik, z doświadczeniem i portfolio,webmaster z zamiłowania? Można tam robić swoje czy faktycznie lata dziewięćdziesiąte i białe kozaczki? Jak ktoś może dać znać czy te plotki to prawda proszę o informację.

?

Ludzie są ciekawi i można naprawdę spotkać uzdolnionych i konkretnych. ( usunięte przez administratora )Jeśli jako grafik chcesz prawować to tam się niczego nie nauczysz i nie rozwiniesz.

b

MASAKRA - nie wiem co to ma wspólnego z agencją reklamy... brak szacunku do ludzi, [usunięte przez moderatora] Lepiej robić cokolwiek innego niż trafić tam do pracy!

foxbat

Nie polecam. Zarobki, żenada, atmosfera niby OK ale to tylko przykrywka. Omijać z daleka.

Mała Ania

W skrócie... sympatyczna atmosfera w pracy to tylko zmyłka i mydlenie oczu... Szefowa traktuje pracowników jak dzieci... nie pozwala się im wykazać, zawsze wie wszystko lepiej. Zarobki... minimalne... ogólnie ok, jako pierwsza praca... tak aby się nauczyć czego unikać na przyszłość

Zostaw opinię o GRADIENT Agencja Reklamy - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRADIENT Agencja Reklamy