Krzak

Lublin

Opinie o Krzak

d

hej! ostatnio firma poszukiwała pracowników fizycznych do Włocławka. Czy orientujecie sie kiedy znów bedą poszukiwać pracowników do prac fizycznych??

str8

[usunięte przez admina] warta firma, złodzieje i krętacze... nie warta zaufania lepiej pójść do EFL tam chociaż pracują ludzie nie małpy

Słowa kojarzące się z Krzak (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Krzak: Najbardziej nie podobało mi się w Krzak:krzaki

Zostaw opinię o Krzak - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzak