opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Dradura Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 798 ocen
Opinie(1441)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1441)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Innowacje procesowe
  • .
  • Wydajność
  • .
  • Jakość
  • .
  • Elastyczność
  • .
  • Produkty
  • .
  • Serwis IT
  • .
  • Kontakt

O firmie

Innowacje procesowe

Wydajność

Jakość

Elastyczność

Produkty

Serwis IT

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aa - Drahtzug Stein

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Dradura Polska Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dradura Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    MISTRZ

    21.12.2014 17:22

    Inne

    Ona jest śmieszna ta MARZENKA O NAZWISKU KRÓLOWEJ STARE BABSKO TYŁKIEM KRĘCI DALEKO PO 50TCE A CHCIALA BY MŁODZI ZA NIĄ BIEGALI PRZEFARBOWALA SIĘ NA BLONDI OCZKA NIEBIESKI I OPISUJĘ NASZ ZAKŁAD Z JAK NAJGORSZEJ STRONY NIECH SPIER... JAK NIE PASUJĘ ZAKŁAD ,GOLDMAN ŻYCZE WSZYSTKIM ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT
    ReviewUserIcon
    Walczak

    23.12.2014 19:57

    Inne

    A ja tam bym i Waldka i Marzenkę na piętro na magazynek wziął:)
    ReviewUserIcon
    2014

    11.12.2014 21:58

    Inne

    rębajło uważaj bo jeszcze ciebie ukąsi
    ReviewUserIcon
    qwerty

    07.12.2014 18:12

    Inne

    Czy pracownicy zatrudnieni przez agencje flexidea dostaną premie na święta tak jak pracownicy drahtzug stein?
    ReviewUserIcon
    Marzenka

    29.11.2014 19:57

    Inne

    Goldnam nigdy nie był ok a już nikt o mobingu nie wspomina jaka ma być norma produkcji koszy, mnie już nie zależy mam (usunięte przez administratora). na ten zakład
    ReviewUserIcon
    wujo

    30.11.2014 22:58

    Inne

    Normy sa jak wszedzie, nie pasi to wypad....
    ReviewUserIcon
    Ambitny.

    23.11.2014 22:39

    Inne

    Ludzie trochę spokoju, zakład jest ok, jeżeli się chce coś w życiu osiągnąć to jest to super baza.Pracuję tu od 7 lat,przeszedłem wszystkie etapy ,praktycznie od podjazdowego poprzez operatorów i dalej.jak tylko chcesz dasz radę,nigdy nikomu nie lizałem tyłka i sam nie pozwalam sobie lizać też. Firma docenia ludzi i odnajduje diamenty:)szczególnie na piaskarce;)kasiorka na początku słabo ale teraz to i na wczasy zagranicę starcza.zapraszam
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.09.2014 10:45

    Inne

    Ilu zmianowa jest to praca ??
    ReviewUserIcon
    aleks

    28.09.2014 20:49

    Inne

    Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. należy do grupy przedsiębiorstw Drahtzug Stein, z główną siedzibą w Niemczech. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wyrobów z drutu dla największych europejskich producentów z branży AGD. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy ul. Technicznej (dzielnica - Widzew). Obecnie maja kilka ogłoszeń pracy, mnie zainteresował Pracownik produkcji, myślicie, że warto?
    ReviewUserIcon
    wszechkról pieca

    21.09.2014 23:01

    Inne

    Wydaje ci sie ze umiesz tylko...
    ReviewUserIcon
    Marzenka

    28.10.2014 17:40

    Inne

    Wiem dużo i o romansach tez wiem A PRZEDEWSZYSTKIM JAKIE BUBLE PUSZCZASZ A JA JE PROSTUJE
    ReviewUserIcon
    drahtpsychofanzug

    24.08.2014 20:38

    Inne

    Co chcecie od Goldmana przynajmniej za ludźmi jest
    ReviewUserIcon
    perszewopolis

    23.08.2014 23:03

    Inne

    Wiadomo kto reklamuje G.Das Auto
    ReviewUserIcon
    Balon

    20.08.2014 22:12

    Inne

    Powiem jedno,Guziak jest przereklamowany....
    ReviewUserIcon
    Mariolka

    09.08.2014 20:34

    Inne

    Niestety do naszej firmy wdarł sie konfident.Pracował na półkach teraz jest na bsh.UWAGA.
    ReviewUserIcon
    pracownik A.K

    18.06.2014 22:24

    Inne

    Pracuję w firmie na produkcji od kilku miesięcy i oceniam ją dobrze. Ma swoje problemy jak większość firm produkcyjnych, głównie związanych z organizacją pracy, ale to da się przeżyć. Ostatnio też bardzo cisną na wydajność, a nie zawsze mamy na nią jakikolwiek wpływ. To co jest dużym plusem to jasny system wynagradzania i stabilność zatrudnienia. Bardzo pozytywnie oceniam też samą rozmowę kwalifikacyjną i opiekę ze strony działu kadr już podczas pracy. Polecam złożyć CV.
    ReviewUserIcon
    hmm

    15.06.2014 18:41

    Inne

    ciekawe czy takowa się odbędzie na 10lecie firmy :D
    ReviewUserIcon
    pracownica

    09.06.2014 14:07

    Inne

    W niedziele byłam z córką w firmie na imprezie i było naprawdę Super, kino 5D rewelacja dzieciaki były przeszczęśliwe z resztą nie tylko one. Czekamy już na następną imprezę.
    ReviewUserIcon
    a

    05.05.2014 23:52

    Inne

    Średnio 1700zł na wózku widłowym, 1500zł na produkcji 2000zł brygadzista. Wiadomo że liczy sie to czy sie pracowało w soboty i jakieś premie dlatego pisze że jest to kwota przybliżona. Okres próbny a poźniej umowa na 2 lata. Atmosfere oceniam 7 na 10.
    ReviewUserIcon
    franc

    20.02.2014 15:08

    Inne

    Nie zgodze się, po jednym dniu w jakiejkolwiek firmie, czy to Drahtzug Stein, czy innej jest niemożliwym jej ocenienie, zwłaszcza, że pierwsze dni są najgorsze.
    ReviewUserIcon
    oneday

    18.02.2014 05:45

    Inne

    Wystarczyl jeden dzień w tej firmie, aby wyrobić sobie opinię, praca na lakierni-niezłe piekielko, nie dość że lato to tu jeszcze niezła temperatura, mało tego to hałas, a zatyczek nie dali, jadace koszyki i zgrzytajace rolki dają nieźle w kość, na sasiedniej hali to samo, prosciarki do drutu
    ReviewUserIcon
    byle do piątku

    14.02.2014 21:16

    Inne

    Posłuchaj dobrej rady i nie idź do tej firmy. Jeszcze mi podziękujesz
    ReviewUserIcon
    Piąty dyrektor

    03.02.2014 22:32

    Inne

    Multi sport masz zaraz po wejściu,jak dobrze trafisz to 8 dni w tygodniu jak źle trafisz to 9.Możesz skorzystać również z sauny na 1 lub 4 hali jak się dobrze ustawisz to co sobota i niedziela masz kąpiel w piasku i syfie z pieca.Możesz również korzystać ze wsparcia duchowego na hali nr 3.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Dradura Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Dradura Polska Sp. z o.o.

    Techniczna 8/10 92-518 Łódź

    NIP:7251874148

    KRS:0000197843

    https://dradura.com/
    Branże: Wyroby metalowe

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Nowy

    30.01.2014 10:15

    Inne

    Witam. Jak wygląda praca brygadzisty w firmie? jakie sa zarobki i zakres obowiązków? Tylko nie piszcie że to (usunięte przez administratora) tylko prosił bym o poważne odpowiedzi :)a i w pakiecie socjalnym jest karta multi sport?
    ReviewUserIcon
    ?

    19.01.2014 18:40

    Inne

    umowa na czas okreslony,po kilku latach moze na stale ale tera odobno daja na 5 lat
    ReviewUserIcon
    GOSCIU

    11.01.2014 20:02

    Inne

    Jesli chodzi o zarobki na poczatek to nie wiele bo najnizsza krajowa a przez rok nie obowiazuja zadne premie pozniej troche wiecej ale bez nadgodzin szalu niema z nadgodzinami tez z reszta nie wiec nie polecam bo nic nie oferuja a wymagaja wiele:)
    ReviewUserIcon
    pol

    21.12.2013 21:31

    Inne

    Rodzinnego ciepełka odpoczynku i zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich z Drahtzug Stein
    ReviewUserIcon
    555

    21.12.2013 21:25

    Inne

    umowa o pracę na czas określony
    ReviewUserIcon
    ktos

    07.12.2013 06:33

    Inne

    Jako brygadzista to jest roznie od 2800 nawet do 4000 brutto. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ktos

    07.12.2013 06:26

    Inne

    Na poczatek jako pracownik produkcji dostajesz 10zl na godzine, po trzech niesiacach 11zl i co trzy miesiace +0.50zl az do 12.50zl. Oczywiscie wszystko to brutto. Po przepracowaniu roku dostajesz premie obecnosciowa chyba 80zl i co trzy miesiace 240zl (chyba) i jeszcze premie jakosciowa. Ma buc tez premia wydajnosciowa ale tego to jeszcze nikt nie wie kiedy i ile
    ReviewUserIcon
    obserwator

    10.09.2013 08:06

    Inne

    dziwna polityka firmy-kupuje się wypasioną skodę za 100000 zł.,kupuje się jakiegoś złoma ktory ma robić za ciężarówkę, chłopaki z pieca wożą haki do piaskowania fabią,byle co trzeba przewieżć większego płaci się za transport,nie ma pieniędzy na części, na podwyżki
    ReviewUserIcon
    Gość

    08.09.2013 19:33

    Inne

    Witam ! Nigdy nie pytajcie o pracę bo i tak nie odpowiedzą. Szkoda czasu. W każdej firmie opinie są takie same, zazwyczaj głupie teksty lub podteksty seksualne. Ludzie sami się opisują poprzez własne wpisy............Oceń sam/a a zrozumiesz ........Pozdrawiam wszystkich. C.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2013 13:03

    Inne

    czy jest jakaś osoba która zna warunki pracy w firmie Drahtzug Stein i może napisać jakieś informacje o tej firmie?
    ReviewUserIcon
    DUR

    02.04.2013 20:53

    Inne

    koleżanki i koledzy piszcie więcej . Pracowałem w tym sy... Elektryk DUR
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2013 13:48

    Inne

    Dział jakości działa na jakiś przedziwnych zasadach, a może dziwne są tylko dla mnie. Ostatnio sam dyrektor zdecydował żeby wysłać do klienta wadliwy produkt.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.02.2013 17:46

    Inne

    różnie to bywa z tą kontrolą jakości a czy są zorganizowani ciężko stwierdzić
    ReviewUserIcon
    Ana

    20.02.2013 08:49

    Inne

    Kontrola jakości?A co to (usunięte przez administratora) jest?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2013 14:22

    Inne

    Co wy k.....a wyprawiacie. Nie rozumiecie po co istnieje ta strona? Ludzie pytają o prace.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2013 13:53

    Inne

    czesc, czy moglibycsie podzielic sie Wasza opinia na temat pracy w kontroli jakosci? sa dobrze zorganizowani-nadzor nad sprzetem, kontrole statystyczne, itp?
    ReviewUserIcon
    bat

    27.10.2013 01:33

    Inne

    kontrola jakości zmienia zdanie wraz ze zmiana dyżurnego qm
    ReviewUserIcon
    lenadzia

    16.01.2013 21:08

    Inne

    a jak sie ma sytuacja jesli chodzi o asystenta zarządu? ktos wie cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nowa

    09.12.2012 15:36

    Inne

    Mam jeszcze pytanie na czym polega praca przy piecu?Może akurat tam ktoś z was pracuje i podzieli się uwagami.Z góry diękuje.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    04.12.2012 17:37

    Inne

    Ile się tam zarabia miesięcznie na rękę juz ze wszystkim np.z dodadkiem nocnym?Bo słyszalam że jest to praca na 3 zmiany.
    ReviewUserIcon
    DO PANA JACKA KRAWIECKIEGO

    31.10.2012 01:02

    Inne

    PANIE JACKU W DNIU DZISIEJSZYM ODWIEDZIL PANA GLOWNY ELEKTRYK (usunięte przez administratora) W WYNIKU ZMANIPULOWANIA FAKTOW (usunięte przez administratora) ZOSTAL ZWOLNIONY PRACOWNIK(usunięte przez administratora) WG.(usunięte przez administratora) USZKODZONA SKRZYNKA ELEKTRYCZNA JEST WYNIKIEM NIEPRAWIDLOWOSCI JAKICH SIE DOPELNIL(usunięte przez administratora) JEDNAKZE TO (usunięte przez administratora) JAKO GLOWNY ELEKTRYK Z UPRAWNIENIAMI DOZOROWYMI POWINIEN NIEZWLOCZNIE PO ZAKONCZENIU PRACY (usunięte przez administratora) PRZEPROWADZIC POMIARY. CZEGO OCZYWISCIE NIE ZROBIL. ZA STRATY SPOWODOWANE USZKODZENIAMI WINIEN ODPOWIADAC (usunięte przez administratora) . JEDNAK W POCZUCIU WINY UDAL SIE DO PANA I UZNAL, ZE TO (usunięte przez administratora) NIE WYKONUJE NALEZYCIE SWOICH OBOWIAZKOW. PODOBNA SYTUACJA MIALA MIEJSCE NA 2 HALI Z SZAFA ELEKTRYCZNA. RZECZ DZIALA SIE SPORO WCZESNIEJ, JEDNAKZE Z POWODU ZANIEDBAN JAKICH SIE DOPUSCIL SYLWESTER B. ZAKLAD WYDAL KILKANASCIE TYS. ZLOTYCH NA NOWA ROZDZIELNIE ELEKTRYCZNA. PO WYKONANIU PRAC PRZEZ PRACOWNIKOW SYLWESTER B. NIE DOKONAL KONTROLI ABY DOPUSCIC DO RU (usunięte przez administratora) URZADZENIE. SKUTKOWALO TO NIEMALYM POZAREM I CALKOWITYM ZNISZCZENIEM ROZDZIELNI. PONIEWAZ (usunięte przez administratora) DOSKONALE WIEDZIAL KTO PONOSI WINE ZA POZAR WIEC INFORMACJA DLA OWCZESNEGO DYREKTORA BYLA JASNA. POZAR POWSTAL PRAWDOBODOBNIE Z POWODU OPILKOW Z GRADOWAREK.. TAKICH PRZYPADKOW BYLO KILKA A ODPOWIEDZIALNOSC PRZENOSZONA NA NIEWINNYCH LUDZI. MAM NADZIEJE, ZE DOJDZIE PAN KIEDYS DO WNIOSKU IZ TO NIE PRACOWNIK (usunięte przez administratora) POWINIEN BYC ZWOLNIONY A (usunięte przez administratora) I TO W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM. JEGO BRAK DOSWIADCZENIA SKUTKUJE DUZA ROTACJA PRACOWNIKOW I DUZE SZKODY FINANSOWE DLA FIRMY.

    Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.