opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Dradura Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 798 ocen
Opinie(1441)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1441)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Innowacje procesowe
  • .
  • Wydajność
  • .
  • Jakość
  • .
  • Elastyczność
  • .
  • Produkty
  • .
  • Serwis IT
  • .
  • Kontakt

O firmie

Innowacje procesowe

Wydajność

Jakość

Elastyczność

Produkty

Serwis IT

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aa - Drahtzug Stein

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Dradura Polska Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dradura Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    nikita

    25.08.2015 23:53

    Inne

    Wiesz co? Jeśli nie wiesz co i jak to zamknij się na wieki, nie oceniaj, nie obgaduj i nie wymyślaj. Brakuje Ci czegoś w Twoim życiu seksualnym, a może masz jakiś kompleks? Nie oceniaj nikogo jeśli nie znasz. Najlepiej słuchać plotek i później robić z tego głuchy telefon. Zdanie moje na temat ludzi pracujących w DS jest takie: są tacy z którymi można po pracy iść na piwo, ale są też tacy co nie są warci uwagi szkoda mi takich ludzi... Nudzi was wasze własne życie na tyle, że musicie interesować się cudzym?? Ehhh taki nasz biedny kraj :( brak wychowania, dystansu, tolerancji... Itp szkoda tylko, że zaden/żadna z was tutaj nie ma odwagi podejść i powiedzieć takiej osobie, którą sie obgaduje za plecami powiedzieć prosto w oczy co sie o niej myśli... ŻAL MI WAS WSZYSTKICH
    ReviewUserIcon
    Gość

    19.07.2015 23:15

    Inne

    Mini (usunięte przez administratora)daj se spokój juz.
    ReviewUserIcon
    Figlarz

    18.07.2015 23:35

    Inne

    Ja tez nie narzekam , kasa w terminie premie płacone, mydełko jest, ciuszki dadzą, a i ruda chociaż ma nowego to cały czas daje.....:)naprawdę jest nieżle
    ReviewUserIcon
    Pracus

    13.07.2015 11:34

    Inne

    Ja pracuje już ponad 5 lat i tez nie narzekam, są lepsze i gorsze dni. Ale ognie jest ok!
    ReviewUserIcon
    anka

    12.07.2015 21:38

    Inne

    Praca ok, zarobki niezłe ,warto spróbować.Pracuje tu trzy lata i jestem zadowolona.Polecam.
    ReviewUserIcon
    miłośnik

    19.05.2015 11:15

    Inne

    A ja mam chrapkę na tą laskę co jeździ loganem
    ReviewUserIcon
    mamed

    04.05.2015 14:14

    Inne

    Uwaga,oficjalnie zmieniam nick,mamed juz odchodzi bo się fajfusy podpisuja za mnie,od dziś jestem kropek.
    ReviewUserIcon
    mamed

    15.04.2015 19:21

    Inne

    A po drugie jak by was tata dotykał too też byscie tacy byli
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.04.2015 10:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    piękny brygadier

    09.04.2015 09:11

    Inne

    Zgadzam się w 100%
    ReviewUserIcon
    zoofil

    07.04.2015 20:04

    Inne

    Ja juz wolę chomicze klimaty,może chomi-krytyk się znów ujawni???
    ReviewUserIcon
    czytelnik

    07.04.2015 01:54

    Inne

    Ej jak biuro na forum pisało to chociaż śmiesznie było
    ReviewUserIcon
    łodzianin

    04.04.2015 16:44

    Inne

    Brak informacji o firmie a to powinien być główny temat wypowiedzi .Komentarze swą treścią nie odbiegają do poziomu gimnazjum a chwilami są poniżej tego poziomu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2015 08:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    orzeł

    04.04.2015 22:03

    Inne

    mamed sorry,porypały mi się posty,chodzi o kicie* w tej odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    anka

    01.04.2015 21:58

    Inne

    Ej gdzie na Piotrkowskiej jest lokal Savoire Vivie bo w necie nie można znaleźć
    ReviewUserIcon
    gość

    11.04.2015 21:54

    Inne

    Masz rację nie warto, ale warto nauczyć się pisać. Zapraszam do szkoły. Litery już znasz więc druga klasa podstawówki będzie odpowiednia. Pozdrawiam,
    ReviewUserIcon
    pracownica komponentów

    01.04.2015 16:16

    Inne

    To ta impreza jest w Lordis czy w Savoire vivre bo już nie wiem
    ReviewUserIcon
    rere kum kum rere

    30.03.2015 22:15

    Inne

    A co w przypadku gdy ręke będzie chciał podać członek zarządu lub kandydat na członka niedoszły kierownik logistyki?Czy on jest zaliczany do elit czy do plepsu? Prosimy o więcej instrukcji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.03.2015 15:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Miejscowy

    25.03.2015 20:35

    Inne

    Na pewno kolego obcy, firma zapłacze po twojej nieobecności i odbije sie zapewne to jej wynikami finansowymi w przyszłym półroczu....A setki innych firm o iddylicznych zasadac czekają już na tak wartościowego pracownika:)))))))))))))))))
    ReviewUserIcon
    Blondyna 60+

    24.03.2015 21:53

    Inne

    Żonaty ale co to przeszkadza dla kariery można się poświęcić. Może będzie w kwietniu na imprezie.
    ReviewUserIcon
    bura

    23.03.2015 20:30

    Inne

    A ja to bym tego chomiczka chrupnęła, fajnie ciasteczko , podoba mi się jak tak zadziornie biega po halach, z władzą mu do twarzy, jest już w końcu tym kierownikiem czy nie? A w ogóle żonaty jest? Wie ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    bura

    21.03.2015 08:43

    Inne

    No jest niezła, umiejętności ma. a tak poważnie to młoda i glupia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Dradura Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Dradura Polska Sp. z o.o.

    Techniczna 8/10 92-518 Łódź

    NIP:7251874148

    KRS:0000197843

    https://dradura.com/
    Branże: Wyroby metalowe

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    gruba dorotka

    21.03.2015 03:10

    Inne

    Myślę, że na kierowniku się nie skończy !!
    ReviewUserIcon
    piękny brygadier

    19.03.2015 02:48

    Inne

    Bo to taki "mini kut..ik" jest ;-)
    ReviewUserIcon
    butrynek

    15.03.2015 19:43

    Inne

    Uwielbiam te chomik story,male zwierzatko,a tyle emocji...
    ReviewUserIcon
    best of technology

    14.03.2015 19:45

    Inne

    Spójrz chomiku młody ile inteligentnych ludzi wokół Ciebie chodzi.....
    ReviewUserIcon
    concinella

    14.03.2015 15:01

    Inne

    Chomiczek był chory bo pusto w rozumeczku, i przyszedł raz wój Tomasz jak się masz brateczku? zle bardzo, niedobrze, weny przypływ mały czyzby od twarożku zwoje się przegrzały? Wujaszku kochany, serce moje płacze jak ja brak awansu w domu wytłumaczę? Zonka przez dzien cały obiad mi gotuje lecz wiem ze przez wizjerek kierowniczka wypatruje Zaboli informacja, bo wiara we mnie wielka ja jestem przecież chomik!!!! nie czyjaś znowu szelka!!! Od rana na stołówce odwagę swą kształtuje by wytknąć władcom drutu,kto firme ta buduje. Ja siedze,leze,stoje i troję się na halach to jednak moją fuchę dziewczynka pod....la Chomiczku mój ty miły, wój Tomasz na to rzecze nał-hał jak błysnac w firmie ja zdradzę ci czlowiecze, mniej lizac pod ogonkiem a wiecej czynic sprawy sprobujesz na produkcji to dojdziesz z tym do wprawy. Od dzisiaj chomik mały, drut zgrzewa i dogina ambicje na przywódce w kieszonce jednak skrywa, na lepsze czasy czeka i czekać będzie sporo bo lepszych małpek w biurze dwadzieścia jest kilkoro.
    ReviewUserIcon
    juror obiektywny

    11.03.2015 21:18

    Inne

    Kolega żabka kim kolwiek jesteś lub chciałbyś być,100 punktów za wypasioną fraszke :))))), nie pękaj jeszcze kiedyś znajdziesz wyjście z tej klatki......chomicznej
    ReviewUserIcon
    Pan Żabka

    11.03.2015 16:04

    Inne

    Ominął mnie awans a tak się starałem wierność swą dawałem i honor oddałem wszystko wiedziałem z każdym gadałem dobrze planowałem. Nie chcieli mnie w górze chodź rządze w biurze będę parł dalej są nowe pomysły jeszcze zadziwię kolegów zmysły.
    ReviewUserIcon
    Gorzata

    09.03.2015 15:48

    Inne

    Dajcie spokój marzenie,dobra kobieta opiekuje się niepełnosprawną umysłowo co ma atak śmiechawy.
    ReviewUserIcon
    Pogromca Marzenek

    07.03.2015 15:05

    Inne

    Bylam dzis na ulicy technicznej, pytalam na portierni o kierownika Walczaka ale nikt takiego nie zna, nie wiem teraz czy to zart czy pomylka, trohę się załamałam bo liczyłam na tą pracę a Pan Walczak wydawal się taki fajny.Choc jestem jeszce młoda i podobno noiezle wyglądam to dość mam już pracy w sklepie za ladą, gdzie patrzą na ciebie jak na słodką idiotkę,pomózcie
    ReviewUserIcon
    Marzenka

    07.03.2015 09:23

    Inne

    Jeden co się uważał za niezastąpionego już go nie ma i nawet nie poszłam na jego uroczystość choć był moim bryg śmieszni jesteście Walcak i inni osrać bym was nie chciała choć pracuję już tu tyle lat zajmijcie się koszami nie romansami kto kogo puka widocznie ma na to pozwolenie
    ReviewUserIcon
    Walczak

    04.03.2015 21:30

    Inne

    Dziś się wydarzyło naprawdę coś fajnego, wreszcie jakaś pozytywna zmiana zachodzi,dwie mile panie powiedziały do mnie kierowniku, mam sukces na twarzy wymalowany.zrobię jeszcze kiedyś porządek w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    chuda dorotka

    19.03.2015 23:27

    Inne

    Konfidentow
    ReviewUserIcon
    chuda Dorotka

    04.03.2015 04:20

    Inne

    General i jarecki to cwele
    ReviewUserIcon
    jarecki

    01.03.2015 22:37

    Inne

    Generał zarzuc jakieś szczegóły, tez coś ale słyszałem ale nie mogę nic dopasować.;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.02.2015 14:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    10.03.2015 14:11

    Inne

    A to już pukać na boku nie wolno?
    ReviewUserIcon
    KAT

    26.02.2015 00:43

    Inne

    Hej Ogólnie zakład jest ok pierwszy rok z pensją trzeba przeboleć i nadrobić setkami.Jak chce Ci się pracować to dasz radę xD . Firmę Bardzo polecam. Co do ludzi pracujących większość to konfidenci sprzedający się nawzajem ,a mówiący sobie w twarz jak się bardzo lubią .Ogólnie uważać co się mówi,przez wzgląd na to że jest tu gorsza wieś pod względem zachowania czyli szukania plotek na czyiś temat(bo to takie grzecznie ujmując wywłoki niemające o niczym innym rozmawiać). Znajdziesz również tu sporo bardzo fajnych ludzi .OGÓLNIE FIRMĘ POLECAM -i nie słuchajcie jak tu źle .Jak tak bardzo im się nie podoba to niech się zwolnią .Ktoś ulice czyścić musi bo coraz więcej brudu.
    ReviewUserIcon
    beny

    25.02.2015 19:28

    Inne

    Prawda jest taka ze na karzdym dziale sa romanse,ja ogolnie jestem zadowolony ale paru zjebow z komponentow i pieca bym spuscil w kibel. Odkad nie ma lysej paly na gorze jest durzo lepiej.Paru wozidupow i pseudopakerkow zawsze sie szwenda po halach,inzynierkow wiecej niz produkcyjnych ale zaklad jakos funkcjonuje.Zapraszam
    ReviewUserIcon
    Walczak

    15.02.2015 22:25

    Inne

    Spoko, zatrudniają też bez agencji HR, przynieś CV i powołaj się na portierni na mnie - WALCZAK. Jestem po to żeby pomagać.;)
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    13.02.2015 20:13

    Inne

    Mam pytanie.Czy można tam się dostać tylko poprzez agencje pracy tymczasowej czy zatrudniają też osobiście.Bardzo proszę o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    04.02.2015 23:04

    Inne

    HANS jest fajny dajcie mu spokuj
    ReviewUserIcon
    FUZZY

    30.01.2015 22:03

    Inne

    HANS ma przesrane......

    Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.