Opinie o Mape-Trans w Lubasz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mape-Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mape-Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mape-Trans w Lubasz

Stary

W mape jest tak dobrze że nawet Ukraińcy uciekli

Wyrwikufel

(usunięte przez administratora) od poniedziałku do środy jazda po kraju w czwartek ladujesz się do Bukaresztu z rozładunkiem na piątek wynagrodzenie marne w dodatku musisz się prosić żeby Wielmożny dziad pecak przelal Ci kasę (usunięte przez administratora) każdemu kierowcy co się zwolnił wisi kasę spedycja w ogóle nie istnieje Panie nadają się do robienia kawy i podaj przynieś na wszystkie pytania które im zadasz mają odpowiedź,, muszę zapytać się marcina " pozdrawiam

Mlody

Jakie zarobki?

Mlody

Czy firma zatrudnienia w relacji Polska Niemcy

Czy po rozmowie w Mape-Trans rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
xXx

Jak sprawy aktualnie wyglądają w w/w firmie? 1.Jak z Wyplatami? 2.Jak z Stanem Technicznym Samochodów? 3.Jak z "weekendami"? Dziękuję

Małgorzata
@xXx

To Mape-Trans jeszcze zatrudnia? Rozwijają się? Czy wisi u nich jakieś ogłoszenie?

Szofer

Czy są przyjęcia w relacji polska Niemcy

Kuracjusz

Już nie długo zmienić może się swiat Pana kierowcy i zrozumieć musi że jest tylko kierowca bo mieć prawo jazdy to nie wyczyn bo matolek po szkole podstawowej też je zrobić da radę

Kkk

Kierowca to specyficzny naród stać go na sranie po wszystkim i po sobie taki zawód

Trudne Sprawy /Dlaczego Ja

Tak czytam te komentarze a jestem przypadkiem szczerze coś wam napisze i zawracam się do pracowników byłych i tych co zostali nawet Ci nowi !Jeżeli masz coś do powiedzenie jak tu do pisania czemu taki chojrak nie jesteś tam i nie pójdziesz do szefa i tego mu w oczy nie powiesz tu się człowieku kompromitujesz .Dajcie ludzie komuś w spokoju żyć jeden człowiek nie jest w stanie tylko uszczęśliwić bo wy nic innego nie oczekujecie! Jeśli wybrałaś taki zawód licz się z tym że auto jest po to aby zarabiać praca jest równie dla Ciebie odpowiedzialna jaki dla P.Marcina firma. To jak on zaczął i na czym ją otworzył to co was to obchodzi was tylko interesuje kto ile daje na co ile ma na koncie ile wydał czy wgl wydał czy kur...da na coś .ludzie wy jesteście facetami dorosłymi no chyba nie ! Odchodzisz od firmy podjedź wyjaśnij albo odjedz jak człowiek a nie dość że odjedziesz to zostawisz (usunięte przez administratora) po sobie zachowanie buractwa i to jeszcze nic jeszcze potrafisz kogoś obsmarowac na necie bo przecież musisz (usunięte przez administratora) co by nie !Pokaż jak jesteś wychowany i inny sposób kultura coś Ci mówi! Najlepiej wsiąść w scanie z 2019r bo taki Ci się należy i tak ma być automat najlepiej jakbyś Ty leżał A ono same jechało za Ciebie, catering , (usunięte przez administratora) darmowe i kasa na koncie i ooooo Ty masz to mieć! Nie tędy droga żeby coś mieć trzeba myśleć tą głową wyżej nie niżej .jestesmy wszyscy ludźmi i trochę zrozumienia bo nikt tu nie jest za karę chcesz to odjedz Ale szanuj drugiego człowieka Ale jak Ty się sam nie szanujesz to nikogo nie będziesz szanować! P.Marcin powinien być bardziej stanowczy do takich osób jak wy i dlatego chłop ciągnie jak może bo przyjdzie taki brudas i on stawia mu warunki trochę kompromisu i nikomu się krzywda nie stanie A każdy będzie zadowolony. Szczęśliwego Nowego roku a i sprzatajcie po sobie te syfy bo tylko narzekanie na forum że brud w autach a to świadczy o tobie nie o szefie

Darek Nieskurski
@Trudne Sprawy /Dlaczego Ja

Powiedziałem prosto w oczy (usunięte przez administratora) 'że ma mi wypłacić moją kase, ale świnia powiedziała że to teren prywtny i mam opuścić jego baze .ale niech nie myśli gnój że mu odpuszcze odsetki rosną,odda z nawiązką

Wszyscy kolego wszyscy

Stef

Ale jesteście barany.Narzekacie jeden na drugiego.Skoro nie ma wyplaty auta nie wyjeżdżają z placu dopóki nie bedzie przelewu.A jesli juz wyjedziedzie to pewno zatankowani.Nie wiecie ja zrekompensowac sobie wyplate.Zadzwonic ze Ci paliwa braklo nie on sie teraz martwi.Jak dzieci

Stef

Czy to pęcak czy to mosio w tym transporcie nie ma spoko.A gdy bedziesz chciał kozaczyć idź do domu walnij sete otwórz kompa przyjacielu drogi tam ogłoszeń jest bez liku do wyboru do koloru.Przestan żale swe wylewać czy to wschód czy to zachód jestem driver nieprzecietny nie chce z nimi sie urzerać powiedz sobie aplikacje wyslij w mig a od jutra pedzisz sobie jak sie pedzi rosół w kurosawie.To pisalem ja imie moje zna.Pozdrawiam Tadeusza przy okazji.Obiecuje grill bedzie tylko cieplo bedzie.Dodatkowo pozdrawiam osoby ktore ktore zainspirowaly mnie do tej fraszki panowie dziekuje juz lepiej sie czuje.Jestem za a nawet przeciw podejrzewam ze CBŚ to zweryfikuje

W każdej jedynej A dlaczego BYŁO

Zadowolony

Nie to nie Marcin to jeden z tych co nie ma swojego życia tylko tu calymi daniami siedzi i czyta A zarazem się tym żywi

Do roboty się wezta

MAN

Jednym słowem dzicz brak kompromisu.!!!

Kkk

I słusznie kolego bo Ty od pisania zaczynasz a nie od roboty to jest firma transportowa nie gazeta wyborcza

edek
@Kkk

marcin bez nerwow.

Małgorzata
@edek

Wiesz, osoby które wchodzą na forum chciałyby poczytać jakieś konkrety o pracy w Mape-Trans. Twój wpis nic nie mówi na ten temat. Wiesz, na czym polega ta praca?

StaryDriver

Dziwne, że osoby dorosłe, inteligentne zamiast wyjaśnić sprawę bezpośrednio z szefem zajmują się hejtem. Jeśli nie ma kasy to odejść a skoro kilku ponad 10 lat pracuje i jeździ nadal to znaczy że nie jest tak źle

hsjsei

to placi czy nie placi? jakie samochody jaki stan?

zadowolony

o sobie napisz jaki jestes kierowca kiedy twierdzisz ze dziewczyny nadają sie tylko na sprzątaczki napisz jak bardzo sie usrałeś jak zamiast do niemiec trzeba było jechac do rumuni

Kierowcą
@zadowolony

Czyżby mowa o kierowcy z czerwonej scani jak tak to szkoda żeby tak zasrał takie porządne auto

Zostaw merytoryczną opinię o Mape-Trans - Lubasz

• Jak się pracuje w Mape-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Mape-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mape-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mape-Trans
2.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Mape-Trans