Maksimiliana Polska Sp. z o.o. Dzierzgoń

Dzierzgoń

Opinie o Maksimiliana Polska Sp. z o.o. Dzierzgoń

derek 50

Pracuję już pięć lat, szef młody ale zna się na transporcie i wymaga jak wszędzie ,autka w większości nowe, obsługa techniczna na bieżąco ,a co najważniejsze wypłaty na czas i nie na raty ,z poprzednich dwóch firm do dzisiaj nie mam rozliczonych wypłat

bomik

badyl, to znaczy jak to się różniło, bo może chodziło o różnice brutto - netto, wczesniej nikt o tym nie pisał.

badyl

Nie polecam. Co innego na rozmowie wstępnej, co innego podpisujesz na kwitach, a co innego cichaczem pod biurkiem... Chodzi oczywiście o pieniążki

senti1976

podobno firma ok, ale to tylko od ludzi słyszałem, młody szef, kierowców ściga ;)

Zostaw opinię o Maksimiliana Polska Sp. z o.o. Dzierzgoń - Dzierzgoń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maksimiliana Polska Sp. z o.o. Dzierzgoń