Poszukiwacze Przygód

Miejscowości wypoczynkowe nad morzem,w górach

Opinie o Poszukiwacze Przygód

Weronika

Stali klienci Poszukiwaczy Przygód mają szansę otrzymać koszulkę zaprojektowaną dla nas specjalnie przez autorkę Porysunków – Magdę Danaj. Czy ktoś już zapisał się na zimowisko, by otrzymać swoją koszulkę?

Weronika

@gość, a zatrudnienie na jakim stanowisku Cię interesuje? Ogólne warunki pracy, atmosfera mogą różnić się w zależności od docelowego stanowiska.

gość

A czy można liczyć teraz na zatrudnienie u nich? Widocznie nie ma rotacji wśród pracowników. Dzięki.

Zostaw opinię o Poszukiwacze Przygód - Miejscowości wypoczynkowe nad morzem,w górach

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poszukiwacze Przygód