Megamini Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Megamini Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megamini Sp. z o.o.

Werty

Czterej panowie przez 4 dni " sprzątali " dom po budowie. Nadmieniam, że dom był już posprzątany i umyty. Megamini miało doczyścić takie detale jak zawiasy okienne , niektóre fugi w posadzkach, przemyć szafki z kurzu. Krótko mówiąc " dopieścić " detale..Panowie przyjechali wyposażeni w wiadra , szmaty i płyn Ludwik. Nie mieli pojęcia o sprzątaniu. Np.: jeden z panów chcąc wytrzeć klamek okienną wskoczył w obuwiu ( w którym przyjechał ) na granitowy blat kuchenny, na którym przyrządzamy posiłki. Nie powycierali kurzów nawet z szuflad meblowych - za " sprzątnięcie szuflady wystarczyły 2 okrężne ruchy po dnie szuflady brudną szmatą. Reasumując jakość sprzątania w wydaniu przez Megamini żenująca. Zdecydowanie odradzam tę firmę.

Zostaw opinię o Megamini Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megamini Sp. z o.o.