Całą Polska nie tylko bytom 12.03.2022 08:30
Pracownik
Człowieku, nigdy nie podejmuj tam pracy. Kierowniczek D.M. to kłamca, manipulant i(usunięte przez administratora) wypłaty i upycha w swoją kieszeń. Będą kazać wam przyjmować kradzione rzeczy, jeśli tego nie zrobisz - (usunięte przez administratora) Nawet badziew od lokalnych (usunięte przez administratora). Ta pseudofirma to jedna wielka mafia z uładzikami. Jeśli chcesz rozmawiać z kimś wyżej, nie ma opcji. Podejrzam, że szefowie wszystko wiedzą i przyzwalaja na to, co tam się wyrabia. Żeby osiągnąć swój cel, SA w stanie robić konkurencji pod górkę tak, że powinna o tym wiedzieć policja. Pracując tam, będziecie z nia mieli to czynienia ciagle. Będziecie musieli kłamać, że na stanie nie ma kradzionych produktów, które z całą świadomością będziecie musieli przyjmować. Szkolenie jest żadne, masz brać wszytko jak leci, nie znając się, a jak okaże się produkt z wada płacisz ty, i często nie małe pieniądze.