Opinie o CSK MSWiA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSK MSWiA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CSK MSWiA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSK MSWiA w Warszawa

Kazimierz Nowy wpis

Ciągle niskie zarobki i kosmiczne wymagania? Od dawna żadnych opinii, nie wiadomo nawet czy warto wysyłać cv?

Ania Nowy wpis
@Kazimierz

Zgadza się, a w ostatnim czasie robi się i nawet gorzej…. Zarobki nieadekwatne do miejsca pracy, czy to jeszcze Warszawa ? Niestety ale ciężko znaleźć mi jakieś pozytywy ostatnimi czasy

ARI Nowy wpis
@Kazimierz

Jestem pracownikiem tego pozal się Boże szpitala i NIE WARTO. Przed tym jak stał się PIM-em, atmosfera była cudowna, miałeś do wykonania swoje obowiązki i się ich trzymałeś. A teraz (usunięte przez administratora)O wszystko są pretensje, czepiają się małego klaczka który pomiloles. Dramat...jedzenie to na akord jesz, bo nie ma czasu nawet na 5 minut (usunięte przez administratora) Cały czas ciebie ganiają, że to nie jest zrobione, że nie wykonujesz swoich obowiązków mimo iż ganiasz tak że język to ziemi zbierasz. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem ????

Rekrutowana Nowy wpis

Jak dla mnie mało profesjonalne podejście do osób rekrutowanych na stanowisko analityczne, rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, ale feedbacku jak nie było tak nadal nie ma (rozmowała miała miejsce około 2 miesięcy temu). Wystarczyłby e-mail z informacją i feedbackiem, jego brak świadczy o braku profesjonalizmu instytuacji.

Joanna

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale w CSK MSWiA szukają teraz nie tylko pracowników. Firma organizuje też fajne programy stażowe. Odsyłam Was na ich oficjalną stronę internetową - na niej znajdziecie znacznie więcej konkretów: https://cskmswia.pl/pl/praca/praca-specjalizacje-i-programy-stazowe-w-csk-mswia-w-warszawie Sama chciałabym zapytać o staż. Może ktoś wie, czy po jego odbyciu można tam liczyć na stałe zatrudnienie?

specjalista 2700 nt

zarobki na stanowisku specjalisty po studiach mgr i 3 latach pracy w urzędzie....warunek konieczny 3700 brutto czyli ok 2700 netto to mniej niż ma szeregowy policjant w stopniu posterunkowego w Warszawie który z dodatkiem stołecznym po szkoleniu podstawowym 6 miesięcznym zarabia 3100 netto od stycznia podwyżka o 655 brutto czyli ok 550 netto (służby płaca tylko 18% podatku) wiec posterunkowy będzie zarabiał 3600 netto w Warszawie więcej niż naczelnik w mswia który ma teraz 3500 netto.....komentarz chyba nie potrzebny... Moje sugestie dla CSK MSWiA: podwyżka wynagrodzeń taka jak w Policji od stycznia 2019 czyli 655 brutto

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CSK MSWiA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
xeruśś

anonim 2009-02-05 10:24 Słowa kojarzące się z MON (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w MON: Najbardziej nie podobało mi się w MON: odpowiedz xero 2017-02-04 11:44 Żelazna pięść Duńczyków ID: 212272 Polska firma otrzymała grzywnę w wysokości 12 tysięcy euro i półroczny zakaz wjazdu do Danii. ~etransport.pl Wątek dotyczy tej informacji prasowej Posty (8) ~Łukasz 2017-02-04 07:29:15Wszędzie powinny być minimum takie kary, nawet surowsze. ~Viking 2017-02-04 08:00:09i bardzo dobrze, w całej Unii powinni wprowadzić takie kary, tylko bardzo wysokie grzywny pohamują tych idiotów, ( kierowców i psiewozników ) od kombinacji i narażania innych ludzi na niebezpieczeństwo. ~dobry kolega 2017-02-04 08:07:48ten kierowca to ostatni h uj dla lizania d u py szefunciowi magnesy podpina ja bym mu dwoch murzynow na noc podeslal za to MarcinSE 2017-02-04 08:21:26Po pierwsze, nie magnesu tylko w aucie był zamontowany wyłącznik tacho po drugie TEN kierowca to właściciel firmy który prowadził auto w momencie zatrzymania a żeby było weselej to w aucie był drugi kierowca który też miał czasy przekroczone... układ doskonały :) :) ~dobry kolega 2017-02-04 08:29:21czyli jeszcze gorzej bo dziada dodatkowo zlapali na pal ich wbic w hiszpanii juz by w puszce za to siedzial najlepiej na frajerni z dwoma murzynami ~kier 2017-02-04 09:39:06I TAK WLASNIE POLSKIE ITD POWINNO BRAC PRZYKLAD ZE SLUZB KONTROLNYCH W INNYCH KRAJACH. KARAC BANDYCKIE DZIADOSTWO DROGOWE. CO TAKI IMBECYL MA W GLOWIE ZEBY KOMBINOWAC? NIE DOSC ZE ZYCIA PRYWATNEGO NIE MA WCALE BO CALY CZAS SIEDZI W BUDZIE TO JESZCZE DZIADA Z SIEBIE ROBI. ~Kamil 2017-02-04 11:12:00No i elegancko, przynajmniej maja jaja dac taka kare. Tam nie ma myslenia, ze nie zabija sie zlotej kury tylko zabijaja lisa, ktory im wpadl do kurnika. Dla normalnych nic sie nie zmieni, elastyczni sr. aja po gaciach. ~24h 2017-02-04 11:34:57W POPISlandie tanio to smigają 500 euro smieszna kara \ ZA jazdę na magnesie lub cudzej karcie

admin

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie CSK MSWiA na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o CSK MSWiA - Warszawa

• Jak się pracuje w CSK MSWiA?

Zobacz opinie na temat firmy CSK MSWiA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CSK MSWiA