CSK MSWiA

Opinie o CSK MSWiA

xeruśś

anonim 2009-02-05 10:24 Słowa kojarzące się z MON (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w MON: Najbardziej nie podobało mi się w MON: odpowiedz xero 2017-02-04 11:44 Żelazna pięść Duńczyków ID: 212272 Polska firma otrzymała grzywnę w wysokości 12 tysięcy euro i półroczny zakaz wjazdu do Danii. ~etransport.pl Wątek dotyczy tej informacji prasowej Posty (8) ~Łukasz 2017-02-04 07:29:15Wszędzie powinny być minimum takie kary, nawet surowsze. ~Viking 2017-02-04 08:00:09i bardzo dobrze, w całej Unii powinni wprowadzić takie kary, tylko bardzo wysokie grzywny pohamują tych idiotów, ( kierowców i psiewozników ) od kombinacji i narażania innych ludzi na niebezpieczeństwo. ~dobry kolega 2017-02-04 08:07:48ten kierowca to ostatni h uj dla lizania d u py szefunciowi magnesy podpina ja bym mu dwoch murzynow na noc podeslal za to MarcinSE 2017-02-04 08:21:26Po pierwsze, nie magnesu tylko w aucie był zamontowany wyłącznik tacho po drugie TEN kierowca to właściciel firmy który prowadził auto w momencie zatrzymania a żeby było weselej to w aucie był drugi kierowca który też miał czasy przekroczone... układ doskonały :) :) ~dobry kolega 2017-02-04 08:29:21czyli jeszcze gorzej bo dziada dodatkowo zlapali na pal ich wbic w hiszpanii juz by w puszce za to siedzial najlepiej na frajerni z dwoma murzynami ~kier 2017-02-04 09:39:06I TAK WLASNIE POLSKIE ITD POWINNO BRAC PRZYKLAD ZE SLUZB KONTROLNYCH W INNYCH KRAJACH. KARAC BANDYCKIE DZIADOSTWO DROGOWE. CO TAKI IMBECYL MA W GLOWIE ZEBY KOMBINOWAC? NIE DOSC ZE ZYCIA PRYWATNEGO NIE MA WCALE BO CALY CZAS SIEDZI W BUDZIE TO JESZCZE DZIADA Z SIEBIE ROBI. ~Kamil 2017-02-04 11:12:00No i elegancko, przynajmniej maja jaja dac taka kare. Tam nie ma myslenia, ze nie zabija sie zlotej kury tylko zabijaja lisa, ktory im wpadl do kurnika. Dla normalnych nic sie nie zmieni, elastyczni sr. aja po gaciach. ~24h 2017-02-04 11:34:57W POPISlandie tanio to smigają 500 euro smieszna kara \ ZA jazdę na magnesie lub cudzej karcie

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie CSK MSWiA na naszym forum.

Zostaw opinię o CSK MSWiA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSK MSWiA