Akces

Łódź

Opinie o Akces

Aneta

@adu rozumiem, ale nie sądzę, żeby każdy tak myślał. Czy przed rozpoczęciem pracy w Akces wiedziałeś jakie będą Twoje faktyczne obowiązki? Czy to się zmieniło w trakcie pracy?

Aneta

@adi chciałabym się upewnić, czy dobrze Cię rozumiem. Czyli według Ciebie, to że pracodawca szuka pracowników, którzy będą wykonywać obowiązki, które zwykle wchodzą w zakres obowiązków różnych pracowników jest równoznaczne z brakiem szacunku? Jeśli tak, to chyba nie mogę się z Tobą do końca zgodzić. Czy może coś innego sprawia, że tak krytycznie wypowiadasz się o firmie?

adu
@Aneta 04.07.2017 10:23

Musisz nauczyc sie czytac ze zrozumieniem chyba jasno jest napisane skokro pracownik ma byc do wszystkiego tzn ze jest do niczego wynika z tego ze pracodawca nie ma szacunku do jego kwalifikacji rozumiesz?

adi

beznadziejna firma i beznadziejny szef zgadzam sie ze dzisiaj trzeba jasno okreslic warunki placy i pracy ale skoro ktos ma byc do wszystkiego tzn ze jest do niczego a pracownika trzeba szanowac bo nie wielu jest dzisiaj na rynku pracy oceniam negatywnie

Aneta

@Xde jeśli pracodawca po zatrudnieniu oczekuje wykonywania od pracowników konkretnych obowiązków to dobrze, że jasno mówi o nich w ogłoszeniu o pracę. Teraz też można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Sprzątaczka biurowa + pakowanie. Co ciekawe i rzadko spotykane w ogłoszeniu pracodawca otwarcie mówi o możliwym wynagrodzeniu. Myślę, że podawanie takich informacji na starcie bardzo pomaga w podjęciu decyzji o tym czy jest się zainteresowanym daną ofertą.

be

nie polecam pracy w akces lodz tam szef ciagle szuka pracownikow ktorzy oprocz swoich obowiazkow wykonywali by inne prace np sprzatanie montaz prace manualne a jak sie nie sprawdzisz po dniu probnym to dowidzenia i jestes bez szans

Xde

zgadzam sie z poprzednikami szef tej firmy daje bezsensowne ogloszenia ,do kazdego ogloszenia podaje ta sama tresc nawet jesli poszukuje sprzataczki to chce zeby wykonywala inne prace a i referencje i orzeczenie o niekaralnisci tez musi posiadac zenada ciagle szuka nowych pracownikow wynagrodzenie tez dziwnie ustala a praca w soboty za pol godzinna przerwe bezsensu ludzie nie polecam pracy w tej firmie

Aneta

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Akces. Nie jest to jednak miejsce na komentowanie i pomawianie konkretnych pracowników firmy. Wpisy muszą spełniać zasady regulaminu portalu, dlatego przed zamieszczeniem komentarza należy się zapoznać z jego treścią.

Aneta

@Ketomasz na myśli konkretne sytuacje w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w Akces. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy?

Keto

Wszyscy na wszystkich o wszystkim donoszą!!!

tutik

a rzadko niestety normalnie się ona zdarza ostatnio jak pracy szukam @tulik. Chociaż może to przypadek

biskup

Jak tak "żywo" jesteś zainteresowany to idź i się przekonaj sam. Ślusarz napisał już jak jest i na jakim stanowisku. Na handlowca nie pójdziesz bo nie ma naborów teraz więc sobie odpowiedz sam. Kasa jest na czas.

kiczen

Ja równiez żywo zaintereseowałem się ofertą wspomnianej firmy, tylko pytanie czy kładą duży nacisk na selekcję pracowników??? i jak rozumieć wpis anonima o wysokości zarobków wahającym się między 1500 do 3000 zł ?? trochę duze widełki i tak naprawdę nie bardzo wiem jak to interpretować. 1500 to podstawa a reszta wyniki ponad normę i premie ?

ślusarz

Zarabiają głównie handlowcy, przeciętny pracownik z nadgodzinami wyciągnie 2000 .Za to z rejestracją kiepsko .Szef lubi jak pracownik SKOMLI o zarejestrowanie i podwyżkę. Warunki socjalne ok

nie zastanawiaj się - tylko wal jak w dym , kasa nieważna , dzień bez akcesu to dzień stracony !!!!!!!!!

taka wypowiedź - to miód na serce szefa na wakacjach

1500-3000 zł brutto

fan

ktoś przejrzał na oczy ?!

Zostaw opinię o Akces - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces