Opinie o Akces w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Akces. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akces o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akces w Łódź

Anty Kaszel Nowy wpis

Nie polecam pracować w tej Firmie... ludzie na sklepie to najgorsze ścierwo człowieka... nie dość że jeden ma taki kaszel gruźliczy że człowiekowi aż nie dobrze sie robi to drugi wygląda jak by bo z wisły wyłowili i zaraz wybuchnie.... A co do szefa (usunięte przez administratora) ludzi ma w (usunięte przez administratora) i daje najgorsze pieniądze Jedynym plusem tej firmy są ludzie pracujący na działach (plastyka i hala cięcia) z którymi idzie sie dogadać

Jakub

Czy w firmie Akces pracuje Wam się tak dobrze, że postanowiliście milczeć? Jestem ciekaw na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć na sam początek... Czekam na Wasze odpowiedzi!

Anty Nowak
@Jakub

Gdyby szef miał więcej szacunku do ludzi i należycie umiał by wynagrodzić ( za zadania specjalne, bo na biednego nie trafiło)oraz zachowywał stosownie do danych sytuacji (unika rozmów z pracownikami) mógłby zrobic z tej firmy kawał dobrej "roboty".Zarobki dosyć marne jak na terazniejsze czasy. Lecz trzymanie na stanowisku "kierownika" Novaka, bo na Pan to ,to coś nawet nie zasługuje równa się z tym że szef albo jest ślepy, albo ta imitacja "człowieka" która jest okrzyknieta majstrem ślusarni zna jakieś tajemnice właściciela ;) bo jak wytłumaczyć to że taki (usunięte przez administratora) nie miły, wulgarny, paskudny, cuchnący, nie przedstawiający nic co ma wspólnego z normalnym funkcjonowaniem społeczeństwa sprawuje taka rolę w tej firmie? A tak to z każdym można się dogadać i wzajemnie sobie pomóc. Prócz tego dna z budy!

Łucja Nowy wpis
@Anty Nowak

Hej, napisałeś, że zarobki są 'dosyć marne jak na teraźniejsze czasy'. Czy możesz dodać jak wysokie te zarobki są? Dla każdego inna stawka będzie zadowalająca więc chciałabym się dowiedzieć na ile konkretnie można liczyć w Akces.

Pampuch Nowy wpis
@Łucja

Na tyle są marne iż przechodząc do konkurencji na ul. Maratonska dostałem bez żadnych negocjacji na start 300zł więcej za tą samą prace. I nikt mnie nie traktuje jak złodzieja tylko pracuje w normalnej atmosferze tzn "ludzkiej" .

Nebula Nowy wpis

Jak to jest możliwe że za każdym razem jak wejdę do tej firmy to pracownicy są pod wpływem?? I co to za (usunięte przez administratora)ten cały kierownik siusiarni?? Takiego glaba dawno nie widziałem więcej tam nic nie kupię wole jechać na maratonska do konkurencji. A co do szefa to takich jak on powinno się przy porodzie odstrzeliwac. Znajomy był ba rozmowie u niego i to co on zaproponował to gorsze warunki niż dawali niemcy w obozach. I jeszcze ten brodacz pseudo przedstawiciel też do niczego się nie nadaje ale pewnie jest z szefem rodzina bo maja takie sam IQ

Alicja

@adi a ten pracodawca nie określa warunków ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Akces spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
adi

beznadziejna firma i beznadziejny szef zgadzam sie ze dzisiaj trzeba jasno okreslic warunki placy i pracy ale skoro ktos ma byc do wszystkiego tzn ze jest do niczego a pracownika trzeba szanowac bo nie wielu jest dzisiaj na rynku pracy oceniam negatywnie

@adi

Dla mnie osobiście dziwne jest to że Pan Jacek właściciel firmy akceptuje takie zachowania jakie mają miejsce w fili firmy w Kaliszu, kierownik w firmie pod wpływem alkoholu, wulgarne i hamskie zachowanie w stosunku do klienta, wyzwiska itp. Nie wiem jakie układy tam panują. Wiem że wolę kupić materiał drożej i być potraktowany z szacunkiem.

Janek

@Robert a za jakie stanowisko i czy to kwota na rękę czy brutto?

Robert

Aneta

@adi chciałabym się upewnić, czy dobrze Cię rozumiem. Czyli według Ciebie, to że pracodawca szuka pracowników, którzy będą wykonywać obowiązki, które zwykle wchodzą w zakres obowiązków różnych pracowników jest równoznaczne z brakiem szacunku? Jeśli tak, to chyba nie mogę się z Tobą do końca zgodzić. Czy może coś innego sprawia, że tak krytycznie wypowiadasz się o firmie?

adu
@Aneta

Musisz nauczyc sie czytac ze zrozumieniem chyba jasno jest napisane skokro pracownik ma byc do wszystkiego tzn ze jest do niczego wynika z tego ze pracodawca nie ma szacunku do jego kwalifikacji rozumiesz?

Aneta

@Xde jeśli pracodawca po zatrudnieniu oczekuje wykonywania od pracowników konkretnych obowiązków to dobrze, że jasno mówi o nich w ogłoszeniu o pracę. Teraz też można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Sprzątaczka biurowa + pakowanie. Co ciekawe i rzadko spotykane w ogłoszeniu pracodawca otwarcie mówi o możliwym wynagrodzeniu. Myślę, że podawanie takich informacji na starcie bardzo pomaga w podjęciu decyzji o tym czy jest się zainteresowanym daną ofertą.

be

nie polecam pracy w akces lodz tam szef ciagle szuka pracownikow ktorzy oprocz swoich obowiazkow wykonywali by inne prace np sprzatanie montaz prace manualne a jak sie nie sprawdzisz po dniu probnym to dowidzenia i jestes bez szans

Xde

zgadzam sie z poprzednikami szef tej firmy daje bezsensowne ogloszenia ,do kazdego ogloszenia podaje ta sama tresc nawet jesli poszukuje sprzataczki to chce zeby wykonywala inne prace a i referencje i orzeczenie o niekaralnisci tez musi posiadac zenada ciagle szuka nowych pracownikow wynagrodzenie tez dziwnie ustala a praca w soboty za pol godzinna przerwe bezsensu ludzie nie polecam pracy w tej firmie

Aneta

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Akces. Nie jest to jednak miejsce na komentowanie i pomawianie konkretnych pracowników firmy. Wpisy muszą spełniać zasady regulaminu portalu, dlatego przed zamieszczeniem komentarza należy się zapoznać z jego treścią.

Aneta

@Ketomasz na myśli konkretne sytuacje w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w Akces. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy?

Keto

Wszyscy na wszystkich o wszystkim donoszą!!!

tutik

a rzadko niestety normalnie się ona zdarza ostatnio jak pracy szukam @tulik. Chociaż może to przypadek

biskup

Jak tak "żywo" jesteś zainteresowany to idź i się przekonaj sam. Ślusarz napisał już jak jest i na jakim stanowisku. Na handlowca nie pójdziesz bo nie ma naborów teraz więc sobie odpowiedz sam. Kasa jest na czas.

kiczen

Ja równiez żywo zaintereseowałem się ofertą wspomnianej firmy, tylko pytanie czy kładą duży nacisk na selekcję pracowników??? i jak rozumieć wpis anonima o wysokości zarobków wahającym się między 1500 do 3000 zł ?? trochę duze widełki i tak naprawdę nie bardzo wiem jak to interpretować. 1500 to podstawa a reszta wyniki ponad normę i premie ?

ślusarz

Zarabiają głównie handlowcy, przeciętny pracownik z nadgodzinami wyciągnie 2000 .Za to z rejestracją kiepsko .Szef lubi jak pracownik SKOMLI o zarejestrowanie i podwyżkę. Warunki socjalne ok

nie zastanawiaj się - tylko wal jak w dym , kasa nieważna , dzień bez akcesu to dzień stracony !!!!!!!!!

taka wypowiedź - to miód na serce szefa na wakacjach

Zostaw merytoryczną opinię o Akces - Łódź

Akces
1.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Piekarska 27
    91-314 Łódź