Novet Sp.j.

Stara Gadka

Opinie o Novet Sp.j.

Były The beściak

Wątpliwe że zrozumiesz ale szacunek to podstawa...

NieWieszKtoTo

Pewnie Smoczyca kazała napisać. HAHAHAHAHAHAHAHA

Incognito.

Są zapewne bardziej wiarygodne jak "propaganda sukcesu" Prezesa.

Incognito.

Jest Pan pewien, że to tylko byli pracownicy? Może warto do istniejących kamer domontować jeszcze mikrofony (jeśli ich jeszcze nie ma)?

Były

Długo zajęło Prezesowi zajrzeć i napisać. Chyba naprawdę zabolało.

Satisfied

Prawda boli...

P. Kaczmarek - wspólnik zarządzający

Czy nie byłoby wskazane przedstawić się ? Czy osoby dokonujące wpisów rzeczywiście aż tak bardzo wstydzą się swojego imienia i nazwiska ? Czy takie wpisy są wiarygodne ? Czy firma gowork kontroluje poprawność wpisów ze swoim regulaminem ?

P. Kaczmarek - wspólnik zarządzający

Firma Novet poważnie traktuje swoich klientów dostarczając produkty wysokiej jakości na czas. Oczekujemy za to zapłaty w określonym czasie. Niestety zdarzają się klienci, którzy tego nie rozumieją i rzeczywiście z takimi nie chcemy i nie możemy współpracować chcąc realizować nasze zobowiązania w uzgodnionych terminach.

P. Kaczmarek - wspólnik zarządzający

Chcielibyśmy podziękować wszystkim byłym pracownikom naszej firmy za konstruktywną i kulturalną ocenę poświęconego nam czasu, za który otrzymali stosowne wynagrodzenie. Cieszymy się, iż w nowych miejscach pracy odnaleźli to czego im u nas brakowało.

Rappez

Totalna porazka, ale nie ewentualnego pracownika, tylko wlasciciela. Zarozumialstwo, chamstwo, i jak wspomniei koledzy wyzej, sloma z butów rozsypuje sie po calej podlodze.

zarobiony_jestem

cytując "panią z zarządu" - "mamy komfort niesprzedawania"... ciekawe jak daleko zajadą z tym wysokim mniemaniem o sobie :)

klient

Jako pracownik firmy współpracującej z firmą NOVET byłam zmuszona dokonywać tam zamówień. Produkty kiepskiej jakości, nie chcą uznawać reklamacji. Po zachowaniu Pani z 'zarządu' rozwiązaliśmy współpracę natychmiast. Obrażaniem klientów nie zyskacie. NIE POLECAM tej firmy. Jest dużo uczciwych i życzliwych dostawców ale NOVET się do nich nie zalicza a właściciele powinni zastanowić się nad swoim zachowaniem.

Italiano

Szkoda straconego czasu i nerwów. Kariery i pieniędzy się tam nie zrobi a knucie intryg i masowe plotkarstwo oraz wazelina to codzienność. Mała firma z aspiracjami korporacji.Dziękuję za uwagę.

doradca

Opinia zgodna w 100% nawet rozgłaszają plotkę o rzekomej weryfikacji pracowników itp...a na zapracowaną kasę Ludzi robią bez skrupułów,ale rynek wie swoje a do poziomu tych państwa nie warto się zniżać.

haer

Zarozumialstwo, pycha, buractwo i słoma z butów. Wszystko to pod płaszczykiem "miłej rodzinnej atmosfery", która jest tylko na pokaz. Spytaj jeśli masz możliwość klientów, których osobiście odwiedzają. Jeśli tylko mogą to unikają spotkań z tymi "zadartymi nosami".

hehe

Masz racje! Firma żal!

Joker:)

Miły ,,Bartoszu'',mam inną opinię niż ta pseudo propaganda sukcesu...słoma z butów i tyle.Dziękuję

Miły Pan

nawet miły pracodawca??? Jeden zadufany w sobie (słoma z butów) a drugi rób wszystko co Ci każde nie ważne czy siedzisz za biurkiem masz iść odgarniać parking żal...

Zostaw opinię o Novet Sp.j. - Stara Gadka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novet Sp.j.