Opinie o EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. w Łódź

East West Spinning to przędzalnia czesankowa wełny należąca do międzynarodowego koncernu Suedwollegroup - światowego lidera w produkcji przędz wełnianych.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. w Łódź

Ktos

Niech od razu ogłoszą upadłość i my i Ci z góry przestaniemy się już męczyć. Każdy pojdzie w swoją stronę zadowolony. Po co to jeszcze ciągnąć? Ma to sens?

Jacek akurat zrobil juz bardzo wiele w ostatnim roku i przypominam, ze wciaz do zwiazkow nie nalezy bardzo wiele osob, a Ci akurat zawsze maja najwiecej do powiedzenia ... Gdzie byliscie jak prosilismy o wsparcie, by sie zapisac to slyszelismy tylko ze nic nie robimy, a co zwiazki moga, a teraz zwiazkow szukacie ? Teraz juz chyba za pozno ale nie za pozno by sie zjednoczyc, nie podzial na zmiany lecz jakos jednosc bo w jednosci sila

Czy z pomocą związków czy bez już nic nie osiągniemy, zejdźcie na ziemię, zakład do likwidacji... Góra już nie będzie w Nas inwestować!!!

Jeszcze jedno

Sluchajcie ... A moze zaczniemy pracowac jak ludzie z krwi i kosci, a nie roboty co ??? Teraz nie ma co gdybac, uzalac sie i szukac winnych - stalo sie i teraz w naszych recach jest to czy nadal bedziemy nabijali kieszenie tych z gory ... Pracujemy i placone mamy za godzine, a nie w akordzie ale wielu z Was tego nie rozumie i niejednokrotnie byly sytuacje gdzie praca byla wazniejsza od zdrowia i teraz mamy za swoje :/ Ciezko pracowalismy caly rok i co z tego mamy ??? 55% 13-stej pensji ale zaloze sie ze mimo to wielu i tak bedzie rwalo wlosy z glowy i nadal bedzie gadalo - "a co my mamy zrobic" ... Ehhh

@Jeszcze jedno

Tu już nic i nikt nie zmieni tego, co dzieje się w naszej firmie, to już jest początek końca, obudźcie się ludzie....

Goryl

Cukiernik nie jest zły jedyny, któremu się chce, czy nie mam racji?

Przaadka
@Goryl

Tak to jest prawda i nie rzucajcie takich zalosnych kalumi .Są wyżej postawieni którzy myślą tylko o swoich wypchanych portfelach i pomowmy o nich ????

Przaadka

Środki babol

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. księgowości i podatków ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Ludzie, ogarnijcie się, kokosów już nie będzie. Świat nie kończy się na EWS pora na zmiany....

Celina

Strajk włoski zaczął funkcjonowac. Brawo my !!!!!!! Oby tak dalej ???? i jak najdłużej niech zjedzą ich koszty prądu maszyn przy małej wydajności. Pozdro dla góry hehe

@Celina

Brawo ile dają tyle się oddaje 55 %"to jest max co mogę dać z siebie a nawet mniej

Obcy

Układy które się stwożyły przez lata w końcu dobiegają końca. Zimny prysznic dla każdego. 20 parę lat w jednym zakładzie szacunek dla ludzi z produkcji i ciężko pracujących porządek. Ludzie tu oddali swoje zdrowie i życie, poświdęcali się każdego dnia. I kto ich docenił??? (usunięte przez administratora)

Taki sam ...

Pomijając już kwestie zarzadu to my sami powinnismy sie tez winic za to co sie dzieje ... Nie ma jednosci wsrod pracownikow, a wystarczy spojrzec lata wczesniejsze gdzie chodzilismy na imprezy, bylo super, a teraz kazdy patrzy na siebie i sra w pory przed tym zeby jak juz to zwolnic kogos innego ale nie jego, jak ktos winny to nie on tylko ktos inny ... Obudzcie sie w koncu ludzie, bo jak zgrania u nas nie bedzie to tylko mozna pieprzyc glupoty i z tego i tak nic dobrego nie wyniknie ... Niby pracujemy razem, gadamy, a tak na prawde kazdy patrzy na siebie .... Zygac sie chce od tego jak wiele osob robi za pantoflazy w tym zakladzie gdzie do zarzadu/majstrow pierwszy reke wyciaga i klania sie do pasa, a na stolowce/palarni gada jacy to oni sa zli ...

JEST NAS WIELU
@Taki sam ...

Chodziliśmy bo musieliśmy żeby nie narazić się majstrom.Zakłamanie i obłuda oto czym były te imprezki.To że inni boją się bardziej i kłaniają się w pas przełożonym to nie ich wina i nie nasza.Wina leży na górze że tak sterroryzowali pracowników.Miej pretensje do tych co latali do kantorka z donosami.Miej pretensje do strachu że ludzie się bali i milczeli."Mistrzowie " zorganizowali sobie model pracy jak w niemieckim (usunięte przez administratora) z lat 40tych,dokładnie te same metody zastraszanie.szantażowanie,skłócanie ludzi,donosicielstwo,obstawianie stanowisk prymitywami,nepotyzm i kolesiostwo.Teraz każdy widzi już że ten zakład pada i kurtyna strachu razem z nim.Nikt już się WAS nie boi.Teraz będzie złość i łzy ale z waszej strony,za te lata wyzysku.JEST NAS WIELU.

BABOL

Wspaniali ??? hahaha Banda prymitywów bez szkoły,tacy ludzie nie powinni sprawować stanowisk związanych z zarządzaniem ludźmi.Jeśli wierzą w słowa HRki to są głupsi niż myślałem.Cukiernik to niech pracy sobie szuka razem ze swoim nadwornym karłem(błaznem).

Pracownik10

Najważniejsze są inwestycje hahaha ja tam się zwalniam zaraz i mam nadzieję że nie odejdę sam bo to co się działo na tym zebraniu to śmiech. Efektywność na 55% to i tak dużo ale na więcej ich nie stać to nas też nie. Chodzenie na zwolnienie bardziej się opłaca a pani z HR-u niech dalej się cieszy z oświetlenia Led bo niedługo nie będzie się światło palić bo nie będzie dla kogo hahaha

Zmeczona prządka po obciągu

Wysokie zapylenie. Wysoka wilgotność i temperatura. Trudne i krótkie partie.. Praca na 3 zmiany (system 4 brygadowy) Brak poszanowania osób pracujących na najniższych stanowiskach. Kadra "kierownicza" jest cyniczna i arogancka. Lekceważy sie nas i traktuje jak zwykłe pospulstwo. Pracuje tu przeszlo 15 lat a czuje sie czasem jak gdyby to byl moj pierwszy rok w pracy.. Jeden wielki balagan i dezinformacja a o braku odpowiedniej organizacji nie chce nawet wspominac. W dodatku kadra "kierownicza" z usmiechem na twarzy i zwyklą bezczelnoscia informuje nas o zabraniu polowy 13 pensji na ktora ciezko pracowalismy caly rok. Ukrainą tej firmy juz tez nie uratujecie bo nie szanuje sie tutaj nas Polakow a co dopiero Ukraincow. Wbrew opiniom tez maja swoj rozum i tez dotrzegaja o wiele wiecej niz sie wam wydaje. Rynek pracy juz oferuje tak duzo ze ta firma przestala zapewniac konkurencyjne warunki pracy. Niby sie rozwijamy a polityke mamy rodem z PRLU. Zglaszamy problemy i uwagi a i tak robicie co chcecie.

Firma, która otwiera POTEŻNY zaklad w Wietnamie, modernizuje parki maszynowe, wymienia całe oświetlenie w zakładzie nagle przestała zarabiać i my pracownicy, bez których ten zaklad by nie istniał ani nie miał tak swietnej jakości wyrobów nagle gdy przyszło do wypłacenia 13-stej pensji za rok BARDZO CIĘŻKIEJ PRACY jest nam ona odbierana i rzucone ochłapy ??? Chwila bo ja tu czegoś nie rozumiem ... My za przeproszeniem jebalismy caly rok na to by pan Szteger miał za co teraz naszym kosztem otwierac kolejny zaklad??? To albo jest kryzys na swiecie i nie otwiera sie nowego zakladu albo go nie ma i godziwie jest nam wynagrodzone to na co zasluzylismy, a nie pieprzenie kocopolow, bo moze i maja nas Panstwo za idiotow ale swoje zycie mamy i co wazne moze Panstwo tego nie wiedza lub nie zauwazyli - my mamy MÓZGI i umiemy liczyc, a z tych wyliczen wychodzi, ze Pastwo nas po prostu zrobili w (usunięte przez administratora) bo tak na to teraz trzeba spojrzec ... Po prostu nas Panstwo (usunięte przez administratora) !!!

Roco

Żal patrzeć co dzieje się z tą firmą !! dokładają ludziom pracy , wyciskają jak cytrynę a do tego zabierają ciężko wypracowane pieniądze!!! Hr po niżej krytyki - ta pani miała dbać o ludzi , być głosem szeregowego pracownika ! a tym czasem głupio szczerzy zęby i uśmiecha się gdy ludziom obcinają 13-tą pensję!

Nikt
@Roco

Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że robią to nam z premedytacją. Na nowe samochody , imprezy integracyjne dla biura jest ,a dla pracownika pracującego na to wszystko nie ma Taki kryzys (magazyny pełne) , a system ma iść . Poprostu chodzi o to by jak najwięcej pracowników się zwolniło ,by nie płacić odpraw

bigotka

zgadza się takiego DNA jak pani z hr-u już dawno nie widziałam!!!!

Edward

Jak dla mnie to jesteście jedna wielka bandą nieudaczników życiowych. Potraficie (usunięte przez administratora) tylko w necie wyrażać swoje opinie. Żal i to nie kadra rozwala firmę tylko wy!!

Justi masz rację a tego Edwarda zapraszam w środę na forum to sobie porozmawiamy jeśli uważa że to my kobiety rozwalamy ten zakład to proszę bardzo my schodzimy z maszyn a ty Edwsrdzie wchodziyż i się wykaż A jeśli chodzi o te słowa kture napisałeś to jest mi ciebie żal bo nie dajesz rady z psychiką

Były pracownik ????

Bo niektórzy mistrzowie ( myślę o jednym ) nie mają wykształcenia ale to jest prawo dżungli.

Pracuje w tej firmie od lat i wiem, ze ostatnie sytuacje dla nikogo nie są łatwe, również dla mnie, ale uważam, że ten hejt i wylewanie swoich żali na tej stronie nic nie da. Myśle, ze lepiej otwarcie mówić o swoich odczuciach przecież mamy dział HR i są gotowi z nami rozmawiać. Skończmy z podziałami nie ma już dwójki nie ma jedynki jest EWS-jesteśmy teraz jednością i musimy razem współpracować!

Justi

Słuchajcie 90% ludzi to bez zdania własnego cykory. Kiwają glowką jak piesek na desce samochodowej. Potrafią kłócić się między sobą niż się solidaryzować i pomagać wzajemnie w pracy. Kiedy majster robi zebranie jest cisza i gdzieś dwie góra trzy osoby mają odwagę o coś normalnego zapytać . Czemu??? Może później majtki parzą (usunięte przez administratora) od kreski . Mistrzowie ....nie mierzmy wszystkich miarą Piekarską. Da się z nimi współpracować. Zacznijmy razem umieć żyć i rozmawiać ze sobą . To więcej zwojujemy niż tylko stękać na forum

Anka

Do pracownika????Skoro twierdzisz ,że są ludzie ,którzy lubią tą pracę w takiej atmosferze to znajdź w sobie tyle odwagi ,by zabrać głos podczas zebrania ,zobaczymy jakie będziesz miał poparcie.a propo emerytury,faktycznie nie dużo ci musi brakować skoro myślisz takimi kategoriami i boisz się o własny zad, jednym słowem byle prześlizgnąć te kilka lat ,na przygotowawczym jakoś zleci.napiszę więcej, jeśli bardziej zaangażujesz się w to co do ciebie należy, poczujesz ból tych ,którzy mają tu tyle do powiedzenia

Opamiętajcie sie trochę z tymi opiniami. Jest cała masa ludzi, ktorzy mimo wszystko lubią tą pracę, a sami tymi opiniami dokładamy się do zamknięcia i tego zakładu. Ja też martwię się o swoją przyszłość. Pracuję tu dlugo i przyznam że chętnie zostanę do emerytury. Co do mistrzów i kierowników zmian to kilku jest do wymiany (wspomniana wczesniej zmiana) ale tak samo jak i innych pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 43 ocen.

EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.