Goodmen-Poland

Opinie o Goodmen-Poland

Tomas

Renia to się zajmuje wyposażeniem placu manewrowego i chyba dalej tęskni za Leszkiem . A ostatnia zakochana jest w Łysym Macćku z Mokotwskiej .

nikodema

PR z placu manewrowego!!!!!

PR

rzecz jasna OMAMY

PR

no super PR z placu manewrowego -świat poszedł na przód!!!!!! Te triki z benefitem, to żenada!!!! może warto wytrzeźwieć???? To firma której nie ma - do psychiatry należy się zapisać, może wytłumaczy, że to tylko wpis do KRS i omany!!!

chanel

przecież to jakaś parodia a nie firma i ta tłusta Pani Szeryfowa

Międzynarodowa ? filie ? gdzie? na ul.Kobuza ?

KRS

ale co podpsaliscie sie3 czy nie?

ar de li pld POLSKI

jestem

znawca wynalazca

OPDCZEPCIE SIE OD KREDYTOMIERZA SLUPIENNIKA! ON JEST SUPEER! WSZYSTKICH ZNA! I JAKBY CO TO MOZE GABRIELL?

baska wrobel gino pozyć sto tysiecy, bo justi w p

opinie daje - ale wez mnie jako eksperta na pro .. kredytomierzu

justyna sssukiennik

pisze z pyschiatryka, tata za kredyty mnie tu czasem przemyka

HUBERT JEZIERSKI

jestem słupem

LESZEK PIESEK SASKA KEPA PRZED ZONA Z KAZURY

tu Leszek Piesek laser rozpruty na Mokotowie.. Pan kredytomierz slupiennik ma znajomosci, ja jestem wspólnik rympałka.. ja leszek jestem z mafii

WSI

te niegatywne opinie pisałem ja pierwszy informator Kredytomierz Sukiennik grafolog własnej corki w współudziale z Leszkiem Pieskiem żyje na dzielnicy żony sprutej - szczegóły wkrótce. Z adresami

mat

Jeżeli chodzi o firmę z ul.Kobuza to nic dobrego nie powiem a proszę nie mylić z firmą logistyczną

kenu

nie lubie jak ktos tak bezpodstawnie kogos oskarza a potem juz jak ktos o cos dopytuje to milczy i jakby go nie bylo. ciekawe jakby ktos byl ta oczerniana osobaj akby sie czul . ale coz mysla ze sa bezkarnii ale z tego cowiem to teraz juz tak nie jest i mozna takie osoby poznajdywac. macie informacje na temat pracy w goodmenie teraz od 2015 roku ?

B.A.

Może i jest bystra i coś w życiu osiągnęła ale kosztem wykorzystywania i naciągania ludzi. Zapuszczona, zaniedbana, opuchnięta od wódy i wyszczekana jak baba z bazaru. W zasadzie na bazarze powinna pracować właśnie - przekupka bez poczucia własnej wartości i poszanowania kogokolwiek.

Anna

Pracowałam u tej Pani , nic dobrego a firma "";(

Maciek

Popieram,to jest gruba oszustka ta Pani Prezes , ostrzegam wszystkich

Raffi

Ta Panna z domku pod Lasem, to wybitna wywawalcza. ZUS I SKARBOWY już działają - bo ta panna poza wywalanie. Nic nie potrafi . Tylko pracownikow oszukiwać , opluwać i nie płacić . Ani pensji ani ZZUS-u

Waldemar Szyszko

Zarobki są duże jak na firmę w której pracuje trzy osoby , jest to około 20 000 tyś

mala

Tam to Sad Pracy juz dziala

Smyczek

Firma super, zarobki jeszcze bardziej !!( usunięte przez administratora )\'\\\'genious\\\'\\\' !! Normalnie , aż się pracować chce !! Zwłaszcza za taką kase !!

Firma godna polecenia. Profesjalny management,atrakcyjne zarobki,miły i ciepła atmosfera. Słowem POLECAM.

Zostaw opinię o Goodmen-Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goodmen-Poland