Goodmen Poland Sp. z o.o.

Goodmen Poland Sp. z o.o.

Opinie o Goodmen Poland Sp. z o.o.

Kamil

Jak obecnie rozwija się firma Goodmen Poland, czy zwiększono zatrudnienie w ostatnim czasie? Co z atmosfera w pracy oraz jak przedstawia się kwestia dodatków socjalnych dla pracowników tej firmy? Zapraszam osoby, które w przeszłości lub obecnie pracują dla tego pracodawcy do odświeżenia tego tematu nowymi komentarzami!

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Goodmen-Poland. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Międzynarodowa ? filie ? gdzie? (usunięte przez administratora)

mat

Jeżeli chodzi o firmę (usunięte przez administratora) to nic dobrego nie powiem a proszę nie mylić z firmą logistyczną

Anna

Pracowałam u tej Pani , nic dobrego a firma "";(

Nina
@Anna 20.09.2014 22:12

Witam jestem zainteresowana opinią na temat tej firmy czy mozesz podać mi wiecej szczegółów na temat pracy w tej firmie ? pozdrawiam

Smyczek

Firma super, zarobki jeszcze bardziej !!( usunięte przez administratora )\'\\\'genious\\\'\\\' !! Normalnie , aż się pracować chce !! Zwłaszcza za taką kase !!

Firma godna polecenia. Profesjalny management,atrakcyjne zarobki,miły i ciepła atmosfera. Słowem POLECAM.

Zostaw opinię o Goodmen Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goodmen Poland Sp. z o.o.