Opinie o Synergie International Recruitment w Waregem

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Synergie International Recruitment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Synergie International Recruitment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synergie International Recruitment w Waregem

12e456

Niestety najgorsza agencja z jaką miałam styczność. Warunki bez szału ale tragicznie nie było, fajni współlokatorzy , czysto , pokój w miare duży, jedyne do czego mogę sie doczepić to łóżka na których się spało jak na betonie i 1 mała lodówka na 3 osoby .Jak dotarliśmy na miejsce czekaliśmy pół godziny zanim ktos nas wpuścił bo pani koordynator nie wiedziala kto tam mieszka.Ani ja ani mój narzeczony nie dostaliśmy planu mimo dzwonienia codziennie , pisania smsów i maili , więc juz na drugi dzień dzwoniono do nas z pretensjami czemu nas w pracy nie ma , a więc codziennie dzwoniłam z kim jade , na którą godzine i z prośbą by wysyłali nam plan , oczywiście nikt nam go nie wysłał , a i często kierowca zapomniał po mnie przyjechać , albo koordynator pomylił czyjś adres przez co musieliśmy się wracać i tym samym spóźnić do pracy (mój narzeczony miał auto służbowe, ale i tak miałam jechac z kim innym i każdy z domku jeździł z innym kierowca a mój narzeczony sam...) Po tygodniu nie było mnie wgl na planie w pracy , co się okazało że przez to że nie było mnie w pracy bo kierowca po mnie nie przyjechał i przez to że nie wiedziałam że danego dnia pracuje a pani koordynator nie odpowiadała na moje smsy i telefony - zwalniają mnie , gdy powiedziałam dlaczego pani G powiedziala ze "no trudno , ale cie nie bylo" ... szczerze ? Ułożyło mi bo tyle co nerwów straciłam tam pracując to moje.

Czy w Synergie Interim panuje luźna atmosfera?

Edyta

W sumie tak - siedzisz w domu, bo pracy nie ma. Luz na 100% Jeśli praca się znajdzie - wycisną Cię niczym soczysty owoc, dokonają defekacji i nie zapłacą odpowiednio.

Jarecki

Synergie to jedna wielka porażka,oszukują na kasie,moja kobieta nie pracuje u nich już 3 miesiące i do tej pory nie wypłacili wakacyjnych,dzwoniąc do tej (usunięte przez administratora) Kaśki jej odpowiedź jest taka że ona nic nie wie i że to nie jest zależne od niej. (usunięte przez administratora)

Endriu

Firma okrada ludzi na pieniądze, za tydzień pracy 160€, ostatnia wypłata to 126€ za 5 dni pracy w ingram, zero kontaktu z Hanką , 3 tygodnie nie potrafiła dac chipa do odbijania godzin, nic załatwić, ta firma to jedna wielka pomyłka, omijajcie szerokim łukiem, stanowczo odradzam pracę przez tą agencję,

Gosia

Witam, pilnie poszukuje kontaktu do jakiejś koordynatorki z Verseijnen Logistic w Tilburgu. To dla mnie bardzo ważne, jakies konto na fejsie, cokolwiek, prosze

Zośka

Firma to za ładne określenie. Synergie to jeden wielki (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Za 3 tyg pracy wypłata 450 euro. To jest (usunięte przez administratora) chyba jakiś żart. Jeżdżąc jako kierowca i zabierając ludzi z pracy i do pracy dodatek 4.80 euro za cały tydz. Ludzie unikajcie tego badziewia jak ognia. A Hanka która tak pracuje pomyłka jakich mało. Nie odbiera tel jak jest jakiś problem ani na smsy nie odpisuje ma po prostu (usunięte przez administratora) Tyle o tym czymś!!!!

Dodo

Nie polecam tego wielkiego G, czekam 3 tydzień na wypłatę,oczywiście wysłałem skargę do SNCU i idę do Jurdisch loket dziś - nikomu, nigdy nie polece wyjazdu przez tych złodziei, a wiem że te bydło z tej agencji to czytają-nie będziecie ludzi okradac, oddacie te pieniądze mi.

Pracuję jako orderpicker przez Synergie w firmie Versteijnen w Tilburgu już od 6 tygodni. Po pierwszej wypłacie myślałem, że to żart, ale wszystko się wyjaśniło. Szczerze mogę polecić, chociaż od znajomych wiem, że na Ingram mają (usunięte przez administratora). Laska która tam robi Hanka nie ogatnia tematu. Nie nadaje się do niczego.

Kaspersky
@Paweł

Widzę Paweł, że chyba załatwiłeś sprawę pozytywnie? A gdzie teraz mieszkasz?

Kaspersky

Rozpocząłem pracę dla Synergie 6 tygodni temu na magazynie Versteijnen w Tilburgu. Wyjechałem za pośrednictwem ich partnera w Polsce agencję i-Work. Każdemu polecam jechać w ten sposób. Jest o tyle lepiej, że masz jeszcze pomoc w koordynatorach i-Work. Miałem bardzo podobny problem z chłopakiem który przyjechał bezpośrednie. Ja swoją sprawe załatwiłem w przeciągu jednego dnia, a Paweł dalej buja się i nie może ogarnąć. Tak to w holandii jest że pracujesz u kogoś, kto inny cię zatrudnia, z innej firmy masz mieszkania i auta a kto inny jest twoim koordynatorem czy rekruterem. Tak wygląda szeroko piojęty outsourcing. W dzisiejszych czasach większość firm tak działa i chyba wychodzi im to na dobre. Przynajmniej widzę to na przykładzie i-Work/Synergie. Tak więc polecam

Perry

Witam ta agencja to jest jedno wielkie nieporozumienie na początku wszystko wygląda Okey załatwiasz pracę w Polsce pięknie podkoloryzowane przez panią Annę. A co okazuje się na miejscu to siedzimy 3 dzień w hotelu za który będziemy musieli zapłacić nic nie zarabiając.A na miejscu dzwoniąc do koordynatorki Pani Hanii pytając jej O pracę usłyszeliśmy ze oddzwoni do nas i nic A nic żadnego odzewu planu pracy nic. NIE POLECAM NIKOMU NAPRAWDE Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA.

Pola

Interesuje mnie praca w agencji. Może ktoś słyszał ??

Mojojojo

Polecam forme synergie za 3 dni pracy 22h tylko 117euro podatku a dopiero od tek kwoty ubezpieczenie i mieszkanie z czego na czysto wyszlo mi 23 euro. Moja dziewczyna ktora musiala zjechac troche szybciej miala dokladnie te same godziny a dostala juz 100 euro czyli 4 razy type. Jestem tu jeszcze tylko planowo pare tygodni ale nie wiem co o tym myślec.. . Napisalem email a gdy skonczyłem prace bylo juz dosyc pozno wiec jak narazie nie bede wieszać psów na nich bo sytuacja moze sie jeszcze wyprostować ale po komentarzach stwierdzam ze moge sie zawieźć.. Jak myślicie o co w tym moze chodzic?

Lidia
@Mojojojo

Niestety nie umiem odpowiedzieć Ci na to pytanie. Piszesz, że niedawno wysłałeś maila, więc może dobrze byłoby się wstrzymać i poczekać na odpowiedź, jak sam piszesz. A jak oceniasz samą pracę w Synergie Interim?

Edyta
@Lidia

Szanowna Pani Lidio, Ludzie pracują przez Agencję Zatrudnienia dla holenderskiego pracodawcy. Nie pracują bezpośrednio w strukturach Agencji. Pani pytanie powinno wyglądać raczej: Jak ocenia Pan współpracę z Synergie, dla Ingram Micro. Odpowiadając, a myślę, że i Pani ma tego świadomość - ŹLE. Agencja zatrudnia niekompetentne i ograniczone swoimi poglądami Koordynatorki, które z logistyką mają tyle wspólnego, co przeczytanie napisu na ciężarówce "LogisticPol".

Były pracownik.
@Edyta

Dokładnie dwie tepe małpy żyjące z krzywdy innych co widać po Hance.

Xddd

Je.ac Hanke I całe to Synergie. Z cudzej krzywdy żyję. Każdego kto zawalczy o swoje ma gdzieś. Liczy się tylko kasa (usunięte przez administratora)

Ryszard

Może mi ktoś podpowie czy firma pomaga w nauce języka czy już trzeba załatwiać to samemu?

Jojo
@Ryszard

Nie masz co liczyć na pomoc to jest w twoim zakresie czasami firmy dla Których się pracuje organizują kursy ale napewno nie biuro

Lidia
@Jojo

Niestety, nie zawsze firmy spełniają nasze oczekiwania.@Jojo, jeśli jesteś pracownikiem Synergie Interim, powiedz proszę coś więcej na jej temat.

Jol

Porażka Hanka i Gośka masakra nie ogary jakich mało mieszkania takie sobie spęd bydła Pani która zajmuje się mieszkaniami tez jakaś typiara więcej zakazów niż w więzieniu straszy tylko swoim wyrosnietym ziomkiem który oczywiście ma wyj...przyjdzie jak ludzie śpią i nap...sobie pod twoimi drzwiami przez tel i masz posypane a to wszystko za ok 100 tygodniowo. Ingram jak każdy magazyn ale zje... maja reguły bez zegarków bez tego tamtego czarna koszulka itd ale praca nie aż taka ciężka wiec przez inne biuro można iść

kumka
@Jol

Potwierdzam z ta porażką Hanką wielką koordynatorka nie ma zupelnie kontaktu nie wypłacili mi hajsu za pierwszy dzień pracy i nawet do niej się nie można dodzwonić, na maile nie odpisuje, nic, zero Ta laska to porażka i to biuro też, nic nie załatwisz, a na ingramie nic nie zarobisz żenada

adam

Pracuję już ponad miesiąc na ingramie z dziewczyną i jesteśmy zadowoleni. Praca bardzo fajna, godzin też mamy sporo. Co do mieszkań to nie są najgorsze ale trzeba sie zmobilizować i posprzatać po swojemu i wtedy naprawde fajnie sie mieszka

edytabreit@gmail.com

CD Podsumowując: Jeśli macie do siebie, swojego czasu i pieniędzy odrobinę szacunku - nie podejmujcie współpracy z tą firmą. Koordynatorki kłamią. Jeśli chcecie złożyć skargę powinniście się udać do biura, które znajduje się przy ulicy Madame Curieweg 8, 5482 TL Schijndel. Będziecie odwoływani z pracy tylko dlatego, że firma płaci Wam za dojazd. Synergie nie stosuje przepisów eksterytorialnych - najpierw zabrano mi podatek i dopiero od kwoty netto odjęto koszta zakwaterowania i ubezpieczenie. Ogólnie będziecie traktowani źle w momencie, kiedy chcecie żyć 'po swojemu'. Nikt nie okazał nam szacunku, który należy się ludziom ze względu na to, na jakiej pozycji i w jakim momencie życia się znajdują. Jeśli ktokolwiek z Was miałby pytanie lub wątpliwości, chętnie odpowiem. Z wyrazami szacunku dla Synergie, Niezadowolony Pracownik.

Beno
@edytabreit@gmail.com

Masakra, nie dla biura tylko dla Pani. "po swojemu", wszystko źle, no niestety tak wygląda praca w holandii, nikt nie będzie na Panią czekał, trzeba było sobie wynająć dom, kupić auto to byś zobaczyła ile to kosztuje a nie pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Taka jest Holandia, nikt nie pójdzie we wszystkim na ręke wiec albo sie dostosujesz albo skończysz pisząc komentarze haha ja pracuje przez synergie już rok i nie narzekam na nic, bo trafiałem gorzej a tutaj nie jest źle. Moja dziewczyna pracuje gdzie indziej i mamy różne zmiany i jakoś żyjemy ale no jak musisz swojego chłopa ciagle pilnować to sie nie dziwie hehe

edytabreit@gmail.com
@Beno

Gdyby przeczytał Pan dokładnie i ze zrozumieniem, dowiedziałby się Pan że posiadamy samochód, którym chcieliśmy razem jeździć do pracy. Mój wpis obrazował także sposób funkcjonowania Agencji, z którym nie spotkałam się nigdzie indziej. Dodam że w chwili obecnej "mam tak jak chcę" - normalną Agencję, normalne mieszkanie i przede wszystkim normalne pieniądze. Ponadto nie korzystamy z Agencyjnego transportu. Czy da się funkcjonować w Holandii normalnie? Oczywiście, że tak. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.

Witam podzielę się swoją opinią pracuję w synergia od tygodnia i ani razu Pani (usunięte przez administratora)nie zgłosiła się do nas nawet aby nas przywitać chata totalna speluna Pani (usunięte przez administratora) totalnie nie ogr stanowiska większość innych opini niżej zdecydowanie się z nimi zgadzam jak zapytałem o numer sofi stwierdzili że jest na to czas nie mam go do dziś przyjechałem pierwszy raz i bardzo się zraziłem może ktoś poleci normalnie działające biuro do którego warto się zgłosić?

@Nowy

Przywitać?!?!?!?!?!?!!? HA HA HA HA !!! A co ty myślisz że jesteś gościem specjalnym żeby Cię ktoś przyjeżdżał witać z biura? Ja (usunięte przez administratora) Ludzie! Ogarnijcie się! Potem właśnie takie (usunięte przez administratora) jak ty piszą komentarze! Jak się ma takie oczekiwania to potem można właśnie się tak przejechać. Widać że nigdy nie byłeś w Holandii i nie wiesz co to praca. Tu jeździmy pracować a skoro taki nie zadowolony jesteś to wracaj do PL! Myślisz że inne biuro cie przywita?? Jeszcze kiedyś będziesz chciał wrócić do Synergie ! Ja tu pracuje na wózku od poł roku i jest okej dlatego jak czytam te komentarze niezadowolonych z wszystkiego patoli, którzy piszą że na chatach speluna a u siebie nie mają lepiej to aż mi Was żal

Pączuś
@Damczix

Wypadało by chociaż wiedzieć jak koordynatorka wyglada nie? Czy to już za duże wymagania ????

@Pączuś

To trzeba było wziąć auto, jechać do biura i się pokazać jeśli to dla ciebie takie ważne . Albo napisać i poprosić o zdjęcie... zamiast łazić do roboty i coś zarobić to priorytetem jest poznanie koordynatorki xd potem własnie takie słabo ogniwo odpada i ma najwięcej do powiedzenia

Pączuś
@Damczix

Chyba koordynatorce za to płaca a nie mi ze ja mam jeździć do niej hahaha

Ktosik
@Damczix

Co ty piszesz ! Ta agencja jest do (usunięte przez administratora)a koordynatorka to jakaś 26l sierota która nawet swojego życia nie potrafi ogarnąć i cały ingram się z niej śmieje. ???????????????? Pracuje tu już 3 miesiące i gdyby nie przypadek to nawet nie wiedział bym jak ona wygląda Synergie ma ludzi gdzieś dla nich liczy się tylko kasa nic więcej Warunki mieszkalne to porażka i patologia Ja dzisiaj powiedziałem stop i odszedłem z pracy Za całe 5 dni pracy dostajesz 230€ to jest śmieszne !! Oczywiście po odciagnieciu ubezpieczenia i mieszkania Wszystkim którzy pracują przez agencje życzę powodzenia !

Stanlej
@Damczix

No ziomus dokładnie piszesz sieroty słuchaj ja w niedzielę mam wyjazd mam pracować na magazynie w walwijk kojarzysz ten zakład idzie tam normalnie pracować jak możesz to napisz coś bo widzę że nie nawijasz w bawelne pozdro stanlej

@Stanlej

Praca bardzo fajna, sezon jest, goddziny są, mieszkanie mam spoko, lokatorzy no bywało lepiej ale to nigdy nie wiesz jak trafisz bo na to nie masz wpływu jakich ludziów dostaniesz na mieszkaniu. Za chlanie i ćpanie i burdy wywalają więc nie ma to tamto a Hania i Gośka są całkiem spoko ja wszystko potrafiłem sobie załatwić np jak odciągneli mi za tydzień za mieszkanie a mieli tylko za 3 dni i oddali mi to wiec nie ma problemu nie wiem skąd ten narzekania ja się trzymam tego bo jest mi tu dobrze

Jojo

Nie polecam Ingramu z nimi mało godzin i same problemu

no Name

Śmieszne oieniadze praca ciężka Gosia i Hania to ostatnie osoby na świcie jakie powinny mieć ludzi pod swoją opieka na mieszkaniach (usunięte przez administratora) sami ćpuny i oijaki . Holendrzy w głównym biurze to tragedia (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze . Pracowałem w 7 agencjach i ta była zdecydowanie najgorsze zero doświadczenia i profesjonalizmu . (usunięte przez administratora) Jak można za 55 h dostać 289€ ? Na wiekowce 19 za 42 h dostałem w innych biurach 246 około a tutaj bez wiekowki grosze Chcesz być dymany i traktowany jak śmieć to śmiało ale jeśli coś więcej szczerze nie znajdziesz tu tego Pozdrawiam

adi
@no Name

Cześć a gdzie pracujesz w jakiej firmie bo chce jechać i się zastanawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Synergie International Recruitment - Waregem

• Jak się pracuje w Synergie International Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Synergie International Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synergie International Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synergie International Recruitment?

Kandydaci do pracy w Synergie International Recruitment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synergie International Recruitment