Synergie Interim

Waregem

Opinie o Synergie Interim

Lidia

@Patreze a czy to byli pracownicy polscy czy musiałeś dogadać się z nimi w języku niemieckim? Może bariera językowa była problemem rozwiązania sytuacji? Możesz powiedzieć jak rozwiązała się sytuacja? Poszedłeś zdjąć szwy i zostałeś zwolniony? A może przyszedłeś do pracy? Czy jeszcze jakieś inne wyjście wymyśliłeś?

Patreze

Tak bezczelnego biura nigdy nie spotkałem. zero zainteresowania na temat pracownika. Kiedy powiedziałem że muszę mieć zajęte szwy po pobiciu powiedziała Gosia, moja koordynatorka "jeśli pójdę zdjąć szwy a nie pojawię się w pracy to mam pakować walizki i wracać do Polski". Kobieta nie posiada wiedzy na stanowisku jakie obejmuje i "rzuca" słuchawką jeśli temat lub pytania nie są dla niej nieodpowiednie. Próbowałem rozmawiać z innymi pracownikami biura ale jak twierdzą "nic nie mogą zrobić"

Lidia

@kulesza a skąd wiesz, że jest bardzo dobre? Powiesz dokładnie co słyszałaś? Pewnie takie informacje przydadzą się też innym zainteresowanym współpracą z Synergie Interim.

Lidia

@antrenata widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sama szukałaś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mogłabyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą wyjechać? Czy ktoś miał podobne doświadczenia z firmą Synergie Interim jak @kordynator? Może ktoś chciałby się jeszcze podzielić swoimi odczuciami?

antrenata

kulesza
@antrenata 26.07.2017 16:39
chce jechac z mezem na produkcje miesa do holandi firma z polski BENIAMIN SYKUT AP GRUPA napiszcie czy sa wyplacalni prosze...

Jadąc na produkcję do mięsa przez AP GRUPA, nie pracuje się przez Synergie (wystarczy dokładnie przeczytać ofertę pracy). Z tego co wiem, to jest tam bardzo dobrze

kordynator

Ludzie wytrzymują tu max 2 miesiące oszukują pracowników to zwykli złodzieje chcecie to sprawdzie ale nie polecam pracowałem tam i widziałem co tam się wyprawia masakra

Magic
@kordynator 14.07.2017 20:00

w Synergi oczywiście

Hshww

Pracuje w tej agencji 2tygodnie..mieazkam na domku od ktorego nie mam klucza wiec jezeli chce wyjsc musze zapytac wspollokatorow czy moge ...oczywiscie. sa bardzo mily i pod drzwiamy dzwonie tylko nie cala godzine az sie komus zechcialo zejsc 8 schodow zeby odtworzyc hah...jakas koordynatorka Hania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest pytasz na ktora masz isc do pracy czy na 6 jak mowil jakis koles lub na 8 jak masz oficjalnie na planie, oczywiscie bez odezwi az do rana gdy z pretensjami jakto ze Cie nie ma w pracy :D ...itp itp. Aaa o rodzinie myszy na balkonie to tez nie moge zapomniec hehe

racja

Racja Droomgard na Katheuvel to horror

aka

Ogolnie pracy w Docdata nie polecam (sam tam pracuje ale to inna historia) ale jak juz sie uprzecie i koniecznie chcecie tam jechac to jedzcie przez Synergie, OTTO albo Hobij. Te trzy agencje to tez dziadostwo ale i tak lepsze niz reszta z T&S na czele. Jest jednak jeden haczyk pytajcie gdzie was beda kwaterowac i jak uslyszycie nazwe Droomgaard to nigdzie nie jedzcie, chocbyscie mieli juz bilet wykupiony. Zostancie w Polsce i szukajcie dalej, na kampie Droomgaard mieszka najgorsza holota, jest tez duzo normalnych ludzi ktorzy tam utkneli albo nie maja innego wyjscia. Tam w nocy lataja rozni zapici nacpani idioci z nozami, tam zdazaja sie gwalty, kradzieze to norma, tam katuja ludzi, ta dzicz moze sie nawet poszczycic morderstwem. Jezeli nie chcecie zostac okradzeni (z wszystkiego nawet z brudnych ubran roboczych), jezeli nie chcecie zeby wam dziewczyne zgwalcili, chlopaka skatowali to gdy tylko padnie nazwa Droomgaard od razu odkladajcie sluchawke i konczcie rozmowe.

Ja

Bardzo nie polecam sciagneli mnie z polski super pani Gosia z Paulem twierdzili ze robota jest na w ( usunięte przez administratora ) dlugo po miesiacu sie skonczylo i tak 5 firm przewalkowalem ale z godzinami ale cos zalatwic to wszystko pod gorke w tej firmie najlepiej trafic na stala robote (graniczy z cudem) i miec zero kontaktu z biurem to jest wszystko bezproblemowo

Paula
@Ja 23.02.2017 15:09

Zgadzam sie , firma obiecuje gruszki na wierzbie, ile to pracy jest, nasciagali ludzi z Polski i niektorzy popracowali raptem 10 dni. Ta cala p Gosia ladnie sie usmiecha i nagabuje ludzi mowiac jak to fajnie bedzie a wychodzi wielki h......j , nic sie nie sprawdza w rzeczywistosci co naobiecywali. a najlepsze sa te z....bane umowy z tygodnia na tydzmprzedluzane ze moga Cie zawsze wypier...lic Nie polecam !!!!!!

Ostatecznerozwiwzaniekwestizlodxiesjtwa

Poświęcę się dla was i zbawienia to biuro, ostatnio honor mi nie pozwala na traktowanie nas Polaków jak śmieci, przez wzgląd na pamięć moich przodków przelewania tych krew na wszystkich frontach. Pamiętajcie że złodziejami się nie rozmawia, zlodziejow się niszczy

Tako 17

Czy pracował ktoś przez Synergie przy szyciu dywanikow samochodowych? Jeśli tak to jakie wrażenia?

black
@Tako 17 21.01.2017 14:20

W Berco (też Synergie) jest znacznie lepiej. Ogólnie opinie typu .. wyrzucają ludzi na mróz w nocy bo mają na to ochotę :) śmieszne jednym słowem ... Docdata średnio a inne zakłady jak najbardziej ok.

red

nie polecam tej agencjii. dwie opinie powyzej w 100 prawda. nie idzcie do synergii.tragedia

Nie polecam! Oszuści! Obiecują co innego a się okazuje ze nic nie jest tak jak w rozmowie przez telefon! Koordynatorki porażka! Wielkie damy które umieją drzeć się przez telefon jakby były kimś ważnym! Dojazdy do pracy masakra, 4-6 godzin trzeba czekać żeby wrócić! Ilość godzin w tygodniu tak ułożone ze po wypłacie tygodniowej sie okazuje że jeszcze trzeba dopłacać! Opiekun domków w Belgii, nie miły, chamski, mając 20-parę lat, poczuwa się to co nie on! Potrafią wyrzucić ludzi na mróz w nocy z domków bo po prostu mają taką ochotę ! Nie polecam agencji! Pracy na Docdacie w Waalwijku, Tilburgu! Ostrzegam!

Zdecydowanenie

Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą agencją. Razem z koleżanką miałyśmy pracować w Docdatcie w Waalwijku i mieszkać w okolicy, jednak okazało się, że bedziemy mieszkały w Lommel w Belgii i do pracy dojeżdżałyśmy ponad 80 km. Z powrotami do domu też były problemy, ponieważ nie raz czekałyśmy 2-3 godziny na powrót. Za dojazdy mieli nie potrącać jednak okazało się inaczej. Kontakt z koordynatorkami bardzo trudny. Planingi przysyłali nam na maila, ale nie było jak go sprawdzić, bo internetu nie było chociaż miał być. I potrafili grafik zmienić w tygodniu po kilka razy. Miałyśmy mieć zapewnione 40h pracy tygodniowo, a w rzeczywistości wychodziło po 20-26h. Opiekunowie domku strasznie chamscy i wredni. Przychodzili na kontrole po kilka razy dziennie i o różnych porach. Gdy wyjeżdżałyśmy poinformowałyśmy, że transport bedziemy miały około godziny 22-23. Dosłownie 3 minuty po 22 przyszli opiekunowie razem z 5 innymi osobami i wyrzucili nas z domku i poza teren ośrodka, ponieważ stwierdzili, że przebywamy tam nielegalnie. Wyrzucili nas na mróz i jeszcze pilnowali czy rzeczywiście opuściłyśmy teren używając przy tym takich stwierdzeń jak " dostaniesz zaraz kopa w pi*de" itp. Kolega który z nami mieszkał widząc całą sytuację postanowił obstać się za nami i przez to też został wyrzucony na bruk i ich nie obchodziło gdzie się podzieje i, że nie ma transportu do Polski. Nawet koordynatorzy nie pomogli, bo stwierdzili, że nic na to nie mogą poradzić. Ludzi mają za nic, traktują ich jak śmieci i to w dodatku Polak Polaka. Nigdzie i w żadnej innej agencji nie spotkałam się z takim chamstwem i prostactwem zarówno ze strony koordynatorów oraz opiekunów jak tutaj. Naprawdę nikomu nie polecam tej agencji i nawet najgorszego wroga bym tam nie wysłała. Zanim ktokolwiek z Was zdecyduje się na Synergie niech to 100 razy przemyśli i poczyta opinie.

Mowik

Pewnie przez Covebo? Ja usłyszałem, że nic się nie płaci za zakwaterowanie a jak już to "groszowe sprawy" a potem się okaże, że 200 euro za miesiąc będzie, a pracy nie będzie ... I ledwo zarobimy na powrót, ja jednak odpuszczam, za dużo nie wiadomych, jeśli jednak pojedziesz to życzę ci powodzenia, i napisz jak było, z ciekawości, jesteś na wiekówce? Bo te marne 25 zł na godzinę też nie pociesza, jeśli godzin ma nie być ..

Mowik

Dostałem propozycję z Covebo, od Docdata Fulfilment B.V. do pracy jako Order Picker, i niby nie wygląda to źle, praca do pierwszego tygodnia stycznia, ale jak czytałem te opinie to aż mi słabo ... Jadę pierwszy raz, i już sam nie wiem co zrobić, zgłupiałem. Chcę jechać pracować, i zarabiać, a nie pracować po 20h na tydzień i zostać wyrzuconym po 2 tygodniach. Co robić?

sania80
@Swieczka 14.11.2016 16:02
Mowik, też jade jako order picker. Akurat nie przez tę samą agencje co Ty, ale do tego samego miejsca. I powiem CI, ze po prze...

Hej. W styczniu jest lipa z godzinami , w tym roku w styczniu zarabialam po 70 e tygodniowo , a potem okoloe 200 mieszkajac na ich pracowalam przez synergie , ale jesli chodzi o docdate wszystkie agencje maja podobnie , tu planing uklad osobna firma dlA wszystkich , czasem masz 3 dni dorzucaja Ci cos , a czasem zmieniaja , ze dostajesz z 19 na 15 a za chwile jednak na 19 w efekcie na 17 albo wolne , jest za duzo ludzi a oni ciae prowadza nabory , ogolnie jesli stawiasz na normalne zycie i zarobek nie polecam , tu czujesz sie jak dziw...na tel momentamo. Mieszkania to wiekszosc na dromgardzie gdzie jest totalna patologia dookola w srodku malo miejsca ale pelno cpunow dilerow roznej masci ludzi i mieszanina wszystkicj firm zatrudniajach glownie na docdacie . pozdrawiam

sania80
@Swieczka 14.11.2016 16:02

wojtek

Witam ,mam pytanie otrzymalem oferte przez firme OTTO do pracy w Holandi-Waalwijk zamieszkanie w Kaatsheuvel czy ktos kto pracowal teraz ostatnio lub pracuje moze cos na ten temat napisac bardzo prosze o wszelkie informacje z gory dziekuje poz.

Luki
@wojtek 02.11.2016 19:36

Witam. Ja również otrzymałem ofertę pracy przez agencję OTTO w docdata Waalwijk jako order poker. Po przeczytaniu opini moje uczucia co do wyjazdu są mieszane. Czy może ktoś wyrazić swoją opinię na ten temat, może ktoś z was już był tam i ma jakieś doświadczenia.

Jaaa123
@Luki 06.11.2016 06:28

Co do firmy doc data przez Otto. Nie polecamy nikomy (jesteśmy tutaj z narzeczonym od jakiś 3 tygodni) high sezon miał być od 1 listopada a jak go nie ma tak i dalej nie było prawdopodobnie nie będzie. Ściągają ludzi do pracy a tej pracy nie ma. Pierwszy tydzień wychodziło ludziom po jakieś 19 h przepracowanych, w 2 i 3 tygodniu o 2h więcej. Nie polecamy ze względu na to iż otto jak i doc data to są oszuści. W ostatniej chwili w drodze zmienili nam adresy. A w doc dacie ludzie w zielonych polarach znecaja się nad Polakami bo myślą że pana Boga zlapaly za nogi. Gdybyśmy wcześniej widzieli jakiekolwiek komentarze na pewno byśmy tutaj nie przyjechali.

hulk

Też mnie ciekawi, skąd biorą się tutaj aż tak skrajne komentarze. Słyszałem, że jest naprawdę w porządku, ale nie wyczytałem tego z sieci, a słyszałem z opinii pracowników. Tamte opinie wydają mi się bardzo wiarygodne. Nie wiem w takim razie o co tu chodzi?

Antos

Banda złodzieje oszuści. Jeśli choć jeden człowiek zrezygnuje z pracy w synergii po przeczytaniu tego -to i tak warto było pisać. Omijajcie tych ludzi z daleka. Moje przeżycia w tej agencji to szok!!!!!! '''

Dobra rada

Zdajecie sobie sprawe z tego ze wiekszosc wpisow jest na temat Synergie w Holandi, a tytol jest Synergie Interim Waregem (=Belgia). Mimo ze ta sama nazwa to oc(z)e(r)niacie zla firme, Synergie w Belgii i w Holandi nie wspolpracuja razem pod wzledem rekrutacji z zagranicy. Wiec proponuje troszka pomyslec i zanim te wszystkie frustracje no forum wrzucicie i zrobicie firmie ktorej w ogole nie znacie i nie mieliscie z nia kontaktu, zla opinie..

Praca w Synergie

Pierwsza sprawa. Jeżeli chcesz pracować, to nie wystarczy powiedzieć w rozmowie z koord. Tylko pokazać to w PRACY !. Nie wystarczy isc do pracy na Docdate, gdzie jest dużo ludzi i udawać ze sie pracuje... Są normy, mogą cie znaleźć poprzez skaner, gdzie akurat możesz być. I jaki czasm masz od jednej rzeczy do drugiej i tak aż do końca orderu. Ja pracuje dla Synergie już rok iiii co ciekawe, nie moge powiedzieć nic złego na agencje co do tematu pracy, wypłat co tydzień, telefonów w sprawie zmiany planingów, godzin zabrania ludzi do pracy... Nie chce być złośliwy, ale patologia przeważnie nie ma pracy... Tak niestety jest... 2-3 pracy wystarczy na chlanie, cpanie... ale jak przychodzi czas wypłaty too wielkie narzekanie, opinie w internecie zeeeee agencja najgorszaaaa na kuli ziemskiej. Nie ma agencjii idealnych... To jak sie wykazujesz w pracy, wtedy sie okazuje czy masz godziny czy nie....

Hania pica
@Praca w Synergie 08.05.2016 00:27

Tak sprawdza ile czasu masz od 1 rzeczy do 2. Z tymi ich zajebistimi skanerami co sie zawieszaja co minute stoisz w jednym miejscu 10minut zeby jedna rzecz powiesic :D tak to na pewno jest bardzo dziwne ze nie ma norm haha

blee

W Polsce obiecują Ci złote góry... pzyjeżdżasz nikt nic nie wie... w biurze mają od razu dziwne miny na Ciebie... Potem zmieniają Ci prace, w dodatku nie wiesz na którą idziesz. Masz wolne, za chwilę go nie masz. A w dodatku traktują Cię jak śmiecia, i dużo nie płacą. Nie polecam !

toms

Witam, czy ktoś rozeznawał może taki temat: ''Firma Synergi zatrudni pracownika na stanowisko montera przy ciezarowych samochodach. Praca polega na doposazaniu podwozia w dodatkowe osie wg rysunku technicznego. Miejsce Oss.'' Dzieki za info

jurek

a na docdacie jest praca dla mezczyzn tj wózkowych ?? czy tylko dla kobiet ?? jakie stawki synergie daje na godzine ??

jurek

Syfergi

To my załoga dżi chętnie dopuścimy ciebie do drzwi. Najpierw my zrobimy tobie laske, bylebyś zarabiał dla nas kaske. Dostaniesz pokoik spleśniały i wesołe towarzystwo. Możeś ćpać i chlać bylebyś zarabiał dla nas kaske bo przecież wyświadczyliśmy tobie wielką łsaskę. Były sobie świnie trzy - koordynatorki to my, jak będziesz niegrzeczny to wywalimy Ciebie za drzwi.

pytanie
@Syfergi 02.01.2016 20:04

jak sie nazywaja te koorynatorki, ta starsza to Gosia ale mlode sa jakies tam ???

pytanie
@Syfergi 02.01.2016 20:04

Spejson

Nie no ! Synergie o mnie nie zapomnialo ! :D Dostalem po marnych 6 tygodniach moj hajs wakacyjny ! 21 euro ! Dziekuje synergie ! Wlasnie sie pakuje i sp....alam na Madagaskar, na wakacje ! Super agencja ! :)

Arek

Ja jeszcze nie wyjechałem ale nie przejmuję się złymi opiniami ponieważ jadę do pracy gdzie mam zagwarantowane 30h w tygodni, a w tempoteamie zawsze gwarantują i dają te godziny. Kobieta w biurze powiedziała mi, że kieruje mnie do TT mam taką umowę ale planing mam na jakiejś innej stronie i też nie jest zły bo 47 godzin to powinno być spoko zobaczymy..

Punk

Haha -100eu na wyplate, smiesznie w chj. Bogactwo

MASAKRA

ta firma ma same negatywy przez ta jej swietna docdate , tak praca luzna w hu...j po 20 h na tydzien co to jest ...?! ludzie nie ufajcie im rzadnego sezonu nie bedzie to sa tylko promocje ktore trwaja 9 dni a pozniej wysylka aaa Ronald chce rekord pobic w tym roku z ludzmi przyjetymi tam .... a pozniej wszystkich wywali sam osobiscie wiem ze na doc dat -cie synergia przegra przetark w styczniu HOBIJ wygra bo ma najmniej za pracownika aaa synergia co zrobi z ludzmi z docdat (+-300) ??!! z dnia na dzie wywali i to jeszcze w grudniu . Pozdrawiam - NIEPOLECAM !

oszukany

sluchajcie panstwo co wam teraz powiem i wezcie sobie to do serca jeszcze zadna firma mnie tak nie wychujala jak Synergie,aplikowalem na dana oferte po czym dostalem odpowiedz babka zadzwonila z zapytaniem tylko czy pracowalem jako orderpicker i znajomosc jezyka po sprawdzeniu znajomosci przeslala moje dane do firmy po kilku godzinach potwierdzila ze mam przyjezdzac do holandii ale w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] porobili jak nie wiem co zamiast wyslac do pracy to znowu sie zaczelo milion pytan do po przepytaniu stwierdzeniu ze nie maja pracy wywalili na zewnatrz i radz sobie sam,nawet czlowiek nie sprobowal nie poszedl do pracy a na wejsciu powiedzieli ze pracy nie maja a z polski zapewnili ze prace maja.LUDZIE OSTRZEGAM NIE DAJCIE SIE NABRAC TO NAJGORSZA FIRMA JAKA SIE TRAFILA KLAMIA I OSZUKUJA SCIEMNIACZE DO KWADRATU.

Sandrix

Do tej pory Małgoś włosów nie umyła ? Aż to brudaska

Harmoniusz

Docdata to porażka, moloch pie....ony. Goska dalej wlosów nie myje. Izabeli smierdzi z ryja gorzej niz z kuciapy. Syfergie to jedno z najgorszych biur w ktorych robilem. Robota tam jest odmóżdżająca, mi po pracy w DocData tak odbiło że smaruje kapcie dżemem a wieczorem zamiast brać prysznic to myje się w kuchni. Ale jest fajnie, ważne że stać mnie na chlebek i wode mineralną. 35 euro na tydzien. BOGACTWO SKUHWYSZYNY ! A TAK NA POWAŻNIE. ODRADZAM TO BIURO. PATOLOGIA, PRACOWNIKÓW TRAKTUJĄ GORZEJ NIŻ G...NO, JAK ŚMIECIA, JAK DZWONISZ TO TYCH DZIUR (HANKA, GOSIA, IZA, KASIA CZY JAK IM TAK K...WA NA IMIE) TO ZLEJA SIE NA KAŻDEGO. PRZY PODPISYWANIU UMOWY MAŁO GAŁY NIE ZROBIĄ, PÓŹNIEJ TO JUŻ ZLEW. LEPIEJ JUŻ W POLSCE PRACOWAĆ NIZ DLA TEGO BYDŁA

Nederland

Witam. Pracuję na Docdacie... Praca jest naprawde spoko, ale płaca.... A przecież o to chodzi w tym naszym świecie... ludzie mają po 18 godzin na tydzień.... 20, 38-40 to już jest rarytas i szczęście jak sie złapie tyle. Lider zmiany Pan Ronald cały czas pier...i, że high season juz niedługo i niedługo, że nowych trzeba uczyć, a strzy, którzy juz przepracowali jakiś czas... Minimum miesieąc, są jako REZERWOWI do pracy..... WTF ??? Co tydz przyjmują po 20-30 ludzi na tydzień.... Masakra!!! Na Docdacie jest Bol.com, V&D, Zalando, Bijenkorf i chyba cos tam jeszcze, nie pamietam wszystkich. Jak sie trafi na V&D to naprawde godziny są. Na V&D jest kilku pickerów i to im starczy, praca jest dla wszystkich którzy są na V&D. Ale przeważnie wszyscy trafiają na Bol.com, bo przecież Ronald potrzebuje 400 ludzi na high season, który moze potrwa miesiąc, dwa... Może tydzień, dwa... Ale sami oceńcie, przyjeżdżajcie, sami zobaczycie. Jesteście dorośli i sami później ocenicie czy te komentarze były prawdziwe. Jak masz prawko, bierz auto od firmy, to może bedziesz mial wiecej godz, raczej napewno, poniewaz brakuje kierowców. :) a na godzine pracy po odliczeniu jest 6.20 euro.

JA

ja rowniez pracowalam na docdat praca fajna ale co z tego jak wogole godzin nie ma czulam sie jak na wakacjach zatrudniaj tyle ludzi a pozniej nie maja pracy moja najwieksza wyplata przez 3 miesiace tam to 201 eu za 40 h a kordynatorki wiedza o tym i maja wyjebane na to nie spotkalam sie z taka rotacja osob jak w tej firmie masakra zabieraja pieniadze bezprawnie po 3 miechach nie melduja pracujesz na czarno ale ludzie daja sie tam wykorzystywac zarabiaja po 100 eu i ucieszeni bo maja na trawke i piwo

niki

ha ja wlasnie osobiscie siedze w tej firmie i chce jak najszybciej uciec stad pracuje na docdat'masakra normalnie od dwoch miesiecy nie przepracowalam 40h ludzie tu na - wychodza z prywatnych piniedzy zabieraja im za mieszkanie ... Dzwonisz do Kordynatorki Izy z zapytaniem to ma na ciebie totalnie wyjeba.. ludzie tu maja po 80 eu na reke masakra NIEPOLECAM I UCIEKAM

george2000
@niki 13.10.2015 14:20

zgadzam sie kolego .godzin nie ma .otto i docdata to jedna wielka oszmana.otto dba tylko o to zeby przepracowac tyle godzin zeby im zaplacic za hotel i ubezpieczenie czyli ok 100euro .reszta ich nie obchodzi.w Polsce otto obiecuje zlote gory a jak czliwiek przyjedzie to wielkie rozczarowanie.brak slow .

???

to ok dziekuje tomek za szybka odpowiedz, chcialem tylko wiedzieć czy płacą PZdr

docdata
@??? 13.09.2015 16:08

co Ty brałeś ??????????? !!!!!!!!!!! ????????? ten twój komentarz to jedna wielka bania................

???

CZy placa na czas?? i ile daja tam na godzine?? jak te koordynatorki ?? wakacyjne wyplacaja ??? czy klamaia??

Biuro to jeden wielki wał... mieszkania to istne nory... przepracowałem tam tydzień i uciekłem... ciągłe kontrole i pani Gosia... chyba największa idotka z całej firmy... ba mało tego ze względu na to że odszedłem nie dostałem kasy mało tego mój salaris jest jeszcze na minusie! Odradzam! Chamstwo i oszustwo... spróbuj sie zwolnic a kasy nie zobaczysz!

Schijndel

Negocjować o podwyżce z agencją, która przyjmuje 20-30 ludzi na tydzień !!!! Nie Ty to następnych 20 wezmą za 6 euro. Albo jestes kimś z biura, albo masz o sobie bardzo duże mniemanie :) Próbuj hehehe :) AAAAAA to weż wywalcz dla nas :)

Majster

Nie polecam tego biura. Mieszkania to jakaś komedia.Jak nie grzyb na pół ściany,to towarzystwo szemrane. Okno w pokoju którego nie da się zamknąć i prośba o naprawienie to jakaś fantazja.Drzwi zmasakrowane jak by ktoś łomem wyłamał nie da się ich zamknąć :D Gosia wielka srajpani z biura i inne chamowate polki które tam pracują.Gość dzwonił bo coś mu się z solarisem nie zgadzało.Po rozmowie pani z takim tekstem do koleżanki cytuję" Niech się kur.. debi.. nauczą czytać zanim zadzwonią"Typowe biuro gdzie 90 % stanowią srajpanie. Ktoś tutaj dobrze napisał z tą ladą.Sama prawda.Robota jak dla robota.Rzucają zazwyczaj na kołchoz a jak pier...... i nie będziesz zap... ponad siły to Pani Gosia dzwoni i mówi że jutro masz wolne :D za 2 dni cię zwalniają wakacyjnego jeszcze nie dostałem a minęły już 3 tyg tak samo z ostatnią wypłatą.Na szczęście pracuje teraz w normalnym biurze w końcu po tylu latach perypetii pracuję na normalnych warunkach.Acha za dni ustawowo wolne które są płatne też pieniędzy nie zobaczycie.Ogólnie to płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy.Tygodniówka to 215 euro za 40h. Śmiech na sali. Podsumowując NIE POLECAM.

Piotrek

Pracuje dla tego biura od 7 miesiecy. kasa na czas tyle ze jak zawsze mimimum z minimum tak jak w biurach gdzie koordynatorzy to polacy. Oczywista sprawa jest ze mieszkam na swoim mieszkaniu bo na ich mieszkaniach jakies chore kontrole sa. dodam jeszcze ze nie zwracaja nikomu pieniedzy za dojazdy do pracy co jest nastepnym nie zbyt przyjemnym argumentem bo nie dosc ze pracuje czlowiek za minimum to jeszcze musi pokrywac koszty dojazdu. osobiscie nie polecam tego biura jeden wielki farmazon...

ja

to jest jedna wielka żenada. najpierw mowia przez tel ze zatrudniaja w takiej i takiej firmie na takie stanowisko a potem sie okazuje ze zaszla pomylka i rzucaja zupelnie gdzie indziej. sciemniaja o ilosci godzin i ciaglosci pracy jak tylko moga. a warunki mieszkaniowe (nie wszedzie) ale w wiekszosci sa wrecz spartanskie. koordynatorzy nie mili, jedynie pieniadze sa na czas i w wiekszosci przypadkow sie zgadzaja, ale co to za wyplata na 20 E??? jak zyc?? juz piep..c te warunki ale te 40 godz powinni zapewniac na godne przezycie. nie polecam.

Kamil
@ja 27.04.2015 20:29

Zgadzam się .Żenada i dno.

Kamil
@ja 27.04.2015 20:29

Zgadzam się .Żenada i dno.

kor

Z takim chamstwem ja w Synergie jeszcze się nie spotkałem. Koordynatorka potrafi nawrzeszczeć przez telefon bez możliwości wypowiedzenie choćby jednego słowa. Preferowane jest kablowanie i lizusotwo. Same biuro to żenada - jest tylko możliwość podejścia do lady i załatwienie sprawy jak w sklepie mięsnym za komuny - no cóż trzeba się izolować od pracownika skoro jest się takim nieprzyjemnym. Wakacyjne wypłacają w jednym terminie i wtedy połowe zabiera podatkowniwa - nie ma możliwości dojścia do porozumienia, żeby dopłacać wakacyjne do wypłaty. Drugie biuro jest w Eindhoven - jeśli jesteś Polakiem i znasz język to i tak odeślą Ciebie do Schijdel gdzie czeka "kultura na ladzie".

urivda

nie placi przestojowego a pobiera tez pelna oplate za mieszkanie mnie nie przelali ostatnic dwoch salarisow

paweł

To, że synergie interim współpracuje z takimi firmami jeszcze o niczym nie świadczy, MPO współpracuje z każdą firmą i jakoś ludzie nie walą do MPO drzwiami i oknami. Mnie zaintrygował ten post powyżej co do mniejszej liczby godizn, niż było ustalone, ktoś jeszcze tak miał? Wtedy firma płaci jakieś przestojowe?

Triple X

Nie polecam nikomu tego biura. Przyjmowałem się na Docdatę w Waalwijku i jak przyjechałem na rozmowę nie mieli dla mnie umowy miała być na zakłądzie w I dzień pracy. Również nie było umowy ale 1 dzień przepracowałem. Na koniec 1 dnia dostaję telefon, że mnie zwolnili bo się nie sprawdziłem. Upominam się o wypłatę za ten 1 dzień to pani Monika mi mówi, że nie wypłacą mi gdyż w pracy narobiłem za dużo błędów. No to postraszyłem ich, że znam kodeks pracy i by mi tu takich kitów nie wciskała i jak nie dostanę wypłaty za ten dzień pójdę w pewne miejsce w Tilburgu naprzeciwko dworca i inaczej pogadamy to samo z umową. Po tym jak zrobiłem avanturę dostałem umowę i wypłatę

nl
@Triple X 27.12.2014 02:32

Pseudo test na szybkość w Docata Waalwijk zbierania zamówień jedn dzień, efekt zależny od zamówienia, które ci podsunie brygadzistka. Docata współpracuje z wieloma agencjami, wiec wymagania są zawyżone celowo(żeby wybierać sobie ludzi jak rzeczy)i nie mają nic wspólnego z wykonywaną pracą jak na prostą prace order pickera.

Dominika

Razem z chłopakiem przyjechałam przez synergie do pracy w docdacie. W pierwszym tygodniu mieliśmy 33 i 20 h w kolejnym podobnie 26 i 30 - średnia poniżej 30 godzin w tygodniach przedświątecznych, gdzie miało być po 50 godzin! Mieliśmy 3, 4 dni pracy, a ciągle dojeżdżali nowi ludzie, żeby zarobić na zapleśniałe bungalowy. Na transport do domu po pracy czekaliśmy nieraz po kilka godzin. Czasem 3 lub 4. Wymagali dyspozycyjności przez 7 dni w tygodniu, a dawali 3 dni pracy po kilka godzin. Jechałam do pracy, czekałam 2 godziny, pracowałam 6 godzin, czekałam na transport 3 godziny, godzina transportu i okazywało się, że po 12 godzinach mam zapłacone za 6. Ale fajnie. Dla mnie to oszustwo! A, i pierwszy raz płaciłam za podpisanie kontraktu z agencją - 15E. Uciekliśmy stamtąd do innej agencji.

zbyszek
@tylko nie tu 04.03.2016 16:36
teraz wychodzi sie bardzo malo, po tych podatkach jakich nibby państwo nalozylo, a z tego co wiem, to u Synergie tylko to jest....

a jakei satle miejsca do pracy ma Synergie ??moze ktos napisac czy z tymi godzinami tygodniowo to wszedzie taka lipa i nie wrato z nimi wspolpracowac czasem na niedziela.nl widzeich ogloszenia

ed
@tylko nie tu 04.03.2016 16:36

czyli na doc dacie lipa teraz ??/tak?

Witam, Pracowalam przez firme Synergie dwa lata, obecnie jestem na urlopie macierzynskim. Jesli chodzi o firme Synergie To nie mam jej nic donzarzucenia, zadnych kar bez powodu nie daja co prawda kierowcy nie maja placone za jazde, bardzo rzadko zdaza sie by koordynatorki prosily o pomoc, jesli tak to naprawde musza miec awaryjna sytuacji. O tym ze im sie dupy ruszyc nie chce to nie zgadzam sie z tym wiele razy byly o 22.30 badz po 24.00 po mnie badz po moje kolezanki na docdacie. Co do "raport policji" to jesli jestes kierowca i nie przestrzegasz zasad panujacych na drodze to niestety ale potem sa takie konsekwencje w formie madnatu, a mysle ze gdyby zadzwonila do firmy i poprosila o potwierdzenie napewno bys je uzykala.

Zostaw opinię o Synergie Interim - Waregem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synergie Interim