Opinie o Synergie International Recruitment w Waregem

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Synergie International Recruitment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Synergie International Recruitment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synergie International Recruitment w Waregem

TwójKoszmar

Chciałem się podzielić opinią na temat właścicielki hotelu (a właściwie kobiety która dorobiła się na plecach holendra ). Kobieta bez klasy , słomka z butów błyszczy najjaśniejszym blaskiem daleko schowanej wsi o nazwie, którą ciężko zapamiętać.. ..postępowanie tej osoby dalece odbiega od powszechnie przyjętych norm dobrego zachowania. W dodatku miesza w to swoją córkę i uczy ją (usunięte przez administratora) i postawy która nie ma nic wspólnego z dobrymi manierami i zwykłego normalnego podejścia do człowieka . Odradzam . Jeśli ktoś kieruje Was do tego hotelu od razu proście o inną lokacje .uczcie się na czyichś doświadczeniach bo szkoda czasu i pieniędzy jeśli przyjechaliście zarobić . Pozdrawiam

@TwójKoszmar

Nie polecam ludzie prawdę piszą czytać i słuchać jako były pracownik firmy (usunięte przez administratora) Synergie realnie nie polecam pracować z drużyną tempo zjebow,ryj w botoks a wygląd ze człowiek się boi w nocy wyjść taka racja stanu.(usunięte przez administratora)

Pączuś

Nie polecam 2 koordynatorki Hanna i Gośka typowe blondynki nie ogarniają nic nie wiem skąd się tam wzięły na takich stanowiskach brak komunikacji między jedna i druga nie odbierają tel piszą smsy zero profesjonalizmu Synergi oszukuje na wypłatach

@Pączuś

Tak to prawda kradną wypłatę,nie wypłacają a jeśli się noga powinie to cie zablokują w swojej części Holandii (usunięte przez administratora) uwaga na te pseudo biura pozdro

Gabi Nowy wpis

Cześć. Jest tu może ktoś z produkcji ze Schijndel? Z chłopakiem dopiero co ogarniamy ofertę ze strony. Piszą, że to dobry początek na kogoś początkującego w wyjazdach. Możecie więc polecić?

Synergie nie wypłaca pieniędzy, za dwa tygodnie pracy, wypłaciła grupie 7 osób po 280 euro.

Możesz wyjaśnić o co konkretnie chodzi? dopiero co oglądałem oferty, byłem w tej na orderpicking i w zasadzie chyba nie zauważyłem by były tygodniówki oferowane. Na umowie jak to wygląda, miesięczne wypłaty też występują?

Katarzyna Nowy wpis

Witam, bardzo prosze o wyjasnienie szczegołów sprawy. Niestety ale jest to pomowówienie, ponieważ żaden z pracowników takiej kwoty nie otrzymał. Błąd w wypłatach, który nastąpił, został w ciągu 24h naprawiony, więc jest to absolutnie komentarz niezgodny z prawdą. Wszyscy pracownicy, otrzymali po korekcie prawidłowe wypłaty. Jeśli ktoś np. ma 6 klasę podatkową, żadna firma pośrednicząca nie ma na to wpływu. W tej kwestii osoba prywatna powinna we własnym zakresie wyjaśnić to w urzędzie finansowym.

Rolopolo Nowy wpis
@Katarzyna

(usunięte przez administratora)!!! Katarzyno nie (usunięte przez administratora)!! Nie wypłacacie jak należy i wiecznie nie odmówienia z wypłatami! Ludzie jeździli do Ulm do biura sprostować sprawy odnośnie wypłaty a i tak wyrównania nie dostali bo wy i tak po swojemu wyliczanie! Droga sprawa premii od pracodawcy...jakoś nie ma ich na paskach! Nawet nie pokazujecie ile pracodawca dał! Nie mówiąc już jak potraktowaliscie dziewczynę która pracowała bez dnia wolnego a dostała 1400 euro gdzie juz było po rzekomej podwyżce 1700 ...więc jakie wyrównania ! Omijać szerokim łukiem a koordynatorzy to pomyłka ...Katarzyna wiecznie ,,dopyta,, i ja tym się kończy !

Cze, jak już tamten temat tej kasy mam nadzieję wkrótce się wyjaśni to możecie mi napisać jak pracuje się na Paku tam w Einhoven. Czaje się na te ofertę. samą miejscowość też już znam ,więc dobrze by mi było tam zjechać. Pytanie czy na zakładzie też wszystko jest ok?

Żaklina

Faktycznie jest tak jak ktoś wcześniej napisał ze koordynatorzy mają problemy z odpowiadaniem na pytania? Jakie w zasadzie można zadać z czym są najczęstsze problemy? chłopak będzie na wyjazd się chyba szykował i przeglądam dopiero jakieś agencje. O co warto pytać?

@Żaklina

Problemy są głównie z wypłatami. Bardzo dużo niezgodności. Ludzie potrafili zostać bez nawet 300 euro miesięcznie. Główne problemy brak dodatku do paliwa,brak dodatków za pracę w sobotę jak i nadgodziny,brak diety oraz płatne mieszkania. Krótko mówiąc dostajesz jałmużnę

Lena

Jeśli występowały niezgodności to można było na spokojnie je wykazać? Dodatkowo piszesz o tych głównych problemach i brakach, jak to wygląda na umowie? nie ma niczego o tym w jej treści?

Dzień dobry. Jedna z najgorszych agencji pracy. Kordynatorki które okłamują ludzi na codzień, zle zaplanowany tydzień pracy. Część ludzi pracuje po trzy dni w tygodniu, niektórzy mają szczęście to pięć dni. Transport do I z pracy, tragedia. Brak kierowców na czas. Wyjeżdżacie dwie godziny przed czasem pracy czasami wcześniej. Planingi przyznawane na podstawie widzi miś się przez kordynatorki. Księgowa (usunięte przez administratora) pracowników praktycznie co tydzień. Niezgodności na solarisach to już w tej firmie standard. Lokacjie to prawdziwe ruina. Największą ruiną to hotel dorst gdzie może mieszkać nawet 80 osób. Cztery zepsute odkurzacze, stare śmierdzące pralki, pokoje mało ogrzewane, serwisant rozdaje zimą farelki. Kupa śmiechu. Kuchnia ma tak stary sprzęt AGD że łzy ze śmiechu same płyną. Właścicielka hotelu, w pięknym porsche, lekceważąca każdego mieszkańca. Brak pojęcia o prowadzeniu takiego miejsca jakim jest hotel robotniczy. Wyłączany jest gaz po 22.00 gdzie ludzie wracają z drugiej zmiany i chętnie by coś zjedli. Niestety, nie są w stanie tego zrobić. Uważajcie. Chcecie zostać (usunięte przez administratora) na zarobku, polecam ta firmę. Pozdrawiam.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Synergie International Recruitment? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nie są dodatkowo płatne! Nadgodzin jak i soboty. Można pomarzyć o takich dodatkach… możesz z tego jedynie wziąć urlop lub wypłacone zostają na koniec współpracy. Z czego i tak tego nie robią,dlatego opłaca się jedynie wziąć za to urlop. My zostaliśmy na nasze pieniądze (usunięte przez administratora), żałowaliśmy że nie wybraliśmy urlopu ;) wszystkie nadgodziny idą na zeitkonto a potem znikają

chyba zaleyż gdzie sie jest, ja mam wypłacane nadgodziny do każdej wypłaty, nocki i weekendy z wyższą stawką. zeitkonto mam 21h

xxx
@były pracownik

placa normalnie nadgodziny, pracuje od prawie roku jako operator wozka i nigdy nie mialem takich problemow o jakich tutaj wygaduja. pewnie dosc dostal kare (akurat to robia nagminnie jak ktos podpadnie) i teraz sie rzuca. daleko tej agencji do idealiu ale nie jest tak zle jak mowia

Byli Pracownicy

Nie polecam współpracy z tą agencją nikomu! Wieczne problemy ludzi z wypłatami,bardzo małe zarobki,brak dodatku do paliwa,płatne mieszkania (po 30 km do pracy). Pracowałam z partnerem w firmie Müller w Niemczech. Praca 6 dni w tygodniu (obowiązkowo). Zero dodatków za soboty,przez długi okres brak godzin pracy przez co potrafiliśmy przyjechać dziennie 60 km na 5h pracy… Koordynatorzy to zwykli (usunięte przez administratora),wciskający że godziny będą oraz praca. Czekaliśmy tak 2 miesiąc i zrezygnowaliśmy z pracy w listopadzie. Projekt miał trwać do końca grudnia. Oczywiście oczekując na swoją listopadową wypłatę w grudniu zostaliśmy (usunięte przez administratora) na łącznie ponad 700 euro ;) Jeśli macie inne oferty prac nie korzystajcie z ich usług. Praca 6 dni w tygodniu za ledwo 1400 euro gdzie konkurencyjne agencje wypłacają za 5 dni w tyg nawet po 1800 euro z darmowym zakwaterowaniem. Mam nadzieję że poniosą tego konsekwencje. Co miesiąc ktoś z agencji miał problemy ze złą wypłatą

@Byli Pracownicy

Nie rozumiem, przecież przy podpisywaniu umowy dostajesz informacje jakie są zarobki, więc już na starcie zgadzasz się na taką stawkę ???? ilość godzin nie jest winą agencji a firmy w której pracujesz, ja pracowałam w tamtym roku tam i wypłata zawsze się zgadzała, o obowiązkowych sobotach również jest się informowanym przy podpisywaniu umowy, za przepracowany cały pierwszy miesiąc dostałam premie frekwencyjną, mieszkanie płatne tylko 200 euro i naprawdę fajne warunki, do pracy miałam 20 km, na początku kontakt z koordynatorem faktycznie był nieco utrudniony, jednak gdy pojawił się koordynator Dawid zawsze dało się wszystko załatwić i pomagał w razie problemu, ja byłam zadowolona i jak na start w Niemczech agencje oceniam dobrze.

Kudłaty Scooby-Doo

Nie polecam agencji , oszukują na każdym kroku , wypłaty nie zgadzają się co miesiąc, Pan Mateusz totalnie olewa wszystko , na każde pytanie nie potrafi odpowiedzieć

@Kudłaty Scooby-Doo

A jakie pytania warto tak właściwie zadać? Na jakie nie udzielono także odpowiedzi? To byłby mój pierwszy wyjazd, chce poznać teren. a możesz sobie zmienić opiekuna? Niedawno jeden Pan polecał pewna Panią, można wybrać na początku?

Odpuść sobie wyjazd przez tą agencję. Nie ma znaczenia kto Cię przyjmie,musisz kontaktować się z każdym koordynatorem bo w jednym dniu dostępnym Mateusz w innym Katarzyna i żadne z nich nie potrafi odpowiedzieć na pytania oraz odsyłają do siebie nawzajem. Naprawdę jest sporo lepszy agencji pracy.

były pracownik.

Czytam was i aż się dziwie co się dzieje. Pracowałem pare lat temu w Synergie Ulm i powiem szczeże że mi się wypłaty zgadzały.Jak był jakiś problem to pani Ruth zawsze wszystko dobrze wyjaśniła i było ok. Nawet rozwarzam powrót do tej agencji. Mam nadzieje tylko że Ruth dalej tam działa.

możecie jeszcze raz opisać jakoś zbiorczo te wspomniane kary, o których ludzie tu pisali. Na przykład za jakaś czystość w pokoju i tym podobne? niedawno ktoś podobnie ja podkreślał i zastanawiam się czy dla jasności faktycznie to wszystko jest na umowie? i czy cos nowego z czasem dochodzi?

Pracowałam w 2018 widzę nic się nie zmieniło. Solarisy za tydzień pracy 100 euro na tydzień, dodzwonić się tam graniczy z cudem. Koordynatorzy mają Cię gdzieś. Na lokacje przesyłali do mojego pokoju nowe osoby gdzie pokój był już dAwno zajmowany przeze mnie i chłopaka. I kłócić się z obcymi że Ty się nigdzie nie wyprowadzasz. Zero organizacji. Z transportem dramat. O 1 w nocy ludzie nie mieli jak wrócić na lokacje po pracy tak dbaja o transport. Lokacja dawno do rozbiórki, kuchnia wspólnota pleśń (usunięte przez administratora). Dwie pralki prawie na sto osób.... Łóżka jak na dołku, ściany tak cienkie że słyszysz rozmowy sąsiadów. Ogólnie nie polecam.

To taki koordynator jakie ma tu teraz warunki zatrudnienia? zaciekawił mnie ten wątek w którym pisali o problemach w godzinach i o tym, że chyba w listopadzie miało odejść z 50 osób? To prawda? I jak na tym wychodzą osoby koordynujące, czy to wpływa na ich pensje? Na jakiej zasadzie wynagrodzenie jest wypłacane?

50 osób z dwóch agencji. Z Synergie 20 osób na niecałe 50 zatrudnionych przez agencję :) Nie wiem jakie zarobki ma koordynator i mam to gdzieś. Wiem tyle że oszukali wiele ludzi na wypłatach… są to zwykli oszuści. Pracujesz 6 dni w tyg za niecałe 1500 euro. Zero dodatków za (OBOWIĄZKOWE) soboty,zero dodatku do paliwa (30km w jedną stronę do pracy),brak diety. Dodatkowo mieszkanie płatne 200/250 euro ;) Nie polecam współpracy z tą agencją. Ludzie przyjeżdżają w jednakowym czasie a różnice w wypłatach sięgają nawet 200 euro. Dodam że każdy był na tej samej klasie podatkowej i stanowiskach.

LO

ej ale jak to jest z tymi dodatkami? wiedziales o tym na poczatku czy to wyszlo w miedzyczasie? przeciez takie rzeczy jak dodatek do benzyny, dieta dzienna czy cos to powinno byc przy ofercie juz mowionei i albo sie zgadzasz albo nie? mieszkanie w cale nie tak duzo, w innej agenci placilem 400

Były prac
@LO

Wszystko wychodziło w między czasie… Ponieważ Pani koordynator Katarzyna albo nie odzywała albo musiała „doinformować sie” czy pracownikom agencyjnym należy się :’) często jej dowiadywanie się trwało po kilka tygodni bez odpowiedzi

Byli pracownicy

Pracowaliśmy przez Synergie Erlangen w Thomanie w Burgebrach i nikomu nie polecam tej agencji. Praca nawet spoko, ale agencja zatrudniła samych (usunięte przez administratora) Mieszkaliśmy na mieszkaniu z chłopakiem (Dawidem)co co chwile brał zwolnienia, bo mu się pracować nie chciało. Jak wszyscy szli do pracy siedział na mieszkaniu, upijał się, robił (usunięte przez administratora) i przeszukiwał pokoje innych pracowników. Agencja umywała od tego ręce, żadnej pomocy.

Były Pracownik

Praca w Ulm magazyn Mullera. Ta agencja to kpina. (usunięte przez administratora) na wypłatach. Nie potrafią nic wyjaśnić. Na każde pytanie koordynator Mateusz odpowiada NIE WIEM. Pani Katarzyna odpowiada ze wszystko wyjaśni gdzie nie jest wyjaśnione nic. Ludzie uciekają z tej agencji. Ciągle błędy w rozliczeniach. Miały być premie frekfencyjne. Ludzie pracują dwa miesiące i dają wypowiedzenia i tej premii nie otrzymują BO DALI WYPOWIEDZENIE. Miały być premie za wyrobienie normy takiej premii nie zobaczy*m ani razu. Okłamują ludzi. Miało być 20km do pracy było 30. Coś nie gra chyba jak trzeba pokonywać 60km dziennie. Pokoje hotelowe to żart jak za taką cenę. Ciagle coś ciagle nieporozumienie. ODRADZAM…

Hej, zdradzisz mi proszę czemu zadajesz takie pytanie, jeśli komuś warunki nie podeszły? Pytam wprost, bo chce wiedzieć na co zwracać uwagę podczas wyboru agencji czy tez oferty pod wyjazd. Nie mam jeszcze doświadczenia.. czy ktoś był na tej lokalizacji i ma odmienne zdanie?

Dusia

bo zaczęłam pracę pod koniec października u tego samego pracodawcy Mullera przez tego samego pośrednika Synergy i nie mogę jeszcze za bardzo powiedzieć jak jest.... Ale lokum w Nersingen mamy baaaaardzo ładne 200e/mc to nie dużo jak na inne oferty, dojazd +- 20 min. Korodynator jest Nowy, bardzo spoko miły pomocny Facet a wypłata mi się zgadza. Szkoda tylko że Muller ucina godziny i pracuje się krócej, ale to już nie wina pośrednika....

@Dusia

O tym ucinaniu godzin i krótszej pracy to mieliście okazje dowiedzieć się już na samym początku przez podjęciem się współpracy? ciekawi mnie jak można to rozwiązać, agencja szuka stale lepszej opcji jeśli ktoś zgłosi takie zapotrzebowanie? I czy jest więcej nowych osób koordynujących?

Magda

Najgorsze biuro pracy jakie spotkałam w czasie swojej kariery w nl Pani Patrycja jest nieprzyjazna pracownikom, bezczelna i nie ma szacunku do innych osób Nie polecam

Dorota
@Magda

A wiecie przy tym na jakiej podstawie osoby rekrutujące są tu wynagradzane? Mają system motywacyjny jakiś czy nie bardzo właśnie? pytam, bo nwm z czego mogłaby wynikać jakaś gorsza obsługa ale i tak to ciekawe. Jest tam stała podstawa czy są premie lub cokolwiek?

Byly pracownik
@Magda

Zgadzam się Pateycja to polka sholendrzona co zapomina lub udaje że nie pamięta Polskiego ba czele se swoją (usunięte przez administratora). a Ewka co jej wiecznie telefon wyrywała jak się do niej dzwoniło...pracowaliśmy tam 2 miesiące w drugim rozchorowaliśmy się z mężem na grypę potrafiła wbić bam o 8 50 czemu nas w pracy nie ma bszybko do roboty,a na rowerze zima jeździliśmy..a tygodniowki najwiecej 195e...(usunięte przez administratora)

Klaudia. X

(usunięte przez administratora) zapewniają ze na miejscu pracy jest polski koordynator a w rzeczywistości to kłamstwo po złożeniu wypowiedzenia narzucają kary zapewniają ze zameldowanie i ubezpieczenie będziemy mieli w pierwszym tygodniu pracy a tak naprawdę musimy wszystko robić na własną rękę Z całego serca odradzam nie polecam nie spodziewałam się że ludzie przez telefon mogą tak dużo naobiecywać i że będę jechała 13 godzin autem w takie (usunięte przez administratora) Nigdy więcej współpracy z tą agencją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Klaudia. X

Poczekaj chwilkę, jedna rzecz… Nie podpisałaś umowy przed wyjazdem? Tak teoretycznie można? Jak do tego w sumie doszło? Konsultowałaś wszystko tylko z jedną osobą? Tez ciekawi mnie skąd pomysł na współpracę? Ja trafiłam tu na forum z przypadku i teraz sama nie wiem co myśleć

Jakie są warunki zatrudnienia w Synergie International Recruitment?

Odradzam. Nie wypłacają wakacyjnych ani urlopowych, mimo choroby razem z wypisem ze szpitala każą chodzić do pracy, nie płacą za chorobowe, (usunięte przez administratora) i kłamią, unikają kontaktu, nie chce wysłać dokumentów. Wystawiają salaris ale przelewów nie robią. Pomimo urzędowego podniesienia stawki salaris dalej na 250 euro. Najgorsza agencja. (usunięte przez administratora)

Czy w Synergie International Recruitment poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

TwójKoszmar

Dobra Kobieta
@TwójKoszmar

Niestety to trzeba zgłosić mnie i chlopaka (usunięte przez administratora)na 280e ×2 pokój był posprzatant świadków 2 Pani Basia z Dorst i Kuba koordynator hotelu wyleciał za pobicie konkurenta koordynatora i cpal z resztą kolesi zbierali się zmawiali po 6 osób niewinnych ludzi wyzucali za wypicie piwka a sami chlali ludzi po lasach spali bo ich wyrzucili karma wraca do nich.Ta tłusta szefowa Joanna czy jak t jej była zazdrosna o mojego ma kompleksy.Wmowili nam że pokój był brudny mieliśmy fotki z datą nie pomogło banda (usunięte przez administratora)niech ich Szlak trafi.

Jan
@Dobra Kobieta

To niezłe hece się na tej kwaterze wyprawiają jak aż cię okradli. Powiesz kto opłaca te kwatery? Firma która daje pracę czy trzeba samemu znaleźć zakwaterowanie i opłacić?

Re: Dobra Kobieta
@Dobra Kobieta

A jakieś zasady interpunkcji pani Dobra Kobieta zna? Wypowiedź bardzo chaotyczna, bez logiki. Masakra

Alicja
@Re: Dobra Kobieta

Naprawdę tylko interpunkcja jest dla ciebie ważna, a nie rzeczy które tam się dzieją?

Re:Dobra Kobieta
@Alicja

Nie chodzi o interpunkcję, ale o logikę wypowiedzi. Jak mam wierzyć komuś kto tak pisze??

Alicja
@Re:Dobra Kobieta

No... Normalnie? Przecież to jego sprawa jak pisze. A może z innych powodów mu nie wierzysz a zwalasz na interpunkcje?

Byly Pracownik
@TwójKoszmar

Zgadzam sie z ta opinia wszystko dokladnie opisane jak tam jest, malo tego mieszkalem w pokoju przy kuchni nr 29 jezeli pamietam 3 oosobowy pokoj, porazka manowicie dlatego ze, deszcz padal pokoj zalewalo od strony ulicy pod lodowki, smierdzialo z toalety, byl zakaz swoich srodkow czystosci uzywac. Wszedzie kamery wokol tego koszmarnego miejsca jakim jest dorst + house majster wszystko slyszal co ludzie rozmawiali w kuchni byl wszedzie podsluch, okolo 22 wylaczany byl gaz, powod oszczednosci wydane przez te ordynarna wlascicielke tego hotelu, grzyb na scianach, smierdzialo zwierzatkami itp. juz nie bede wymienial dalej, a powiem tylko tyle INGRAM waalwijku jest super magazynem swietni ludzie w milej atmosferze rodzinnie. Polecam ten magazyn tylko z innej agencji. Moj powod odejscia to male tygodniowki. Pozdrawiam Wszystkich Pracoownikow ktorzy tam pracuja i zycze Wszystkiego dobrego i wytrwalosci ALE ZDALA OD TEGO KOSZMARNEGO HOTELU!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Synergie International Recruitment - Waregem

• Jak się pracuje w Synergie International Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Synergie International Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synergie International Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synergie International Recruitment?

Kandydaci do pracy w Synergie International Recruitment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synergie International Recruitment