Opinie o PW WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PW WEGA-A Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PW WEGA-A Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

mingler

A jakaś podstawa albo konkretnie wartości? Ile km i jaka kasa ?

Andżers

Kasa zależy od przebiegów, dodatków, czy weekendy są za granicą etc, ale ogólnie warunki są dosyć jasne.

mingler

Na jaką kasę tak realnie można liczyć ? możesz coś z doświadczenia podpowiedzieć?

Andżers

Są wakaty, znajomego ściągnąłem jakiś czas temu i jeździ, teraz chyba na nowy rok też szukają.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PW WEGA-A Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
mingler

Siemano nie wiecie czy ogłoszenia o robotę w wedze na lohrach nadal sa aktualne ?

@BartekJ, nie współpracuję z PW WEGA-A Sp. z o.o. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z tą firmą i znalazłeś dla siebie odpowiednią rekrutację, to informacje o doświadczeniu znajdziesz bezpośrednio w treści ogłoszenia lub na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w tej firmie to daj znać innym użytkownikom o wrażeniach z jego przebiegu.

BartekJ
@Karolina

aha no to za dużo sie nie dowiedziałęm:D Ktoś może coś więcej powie o tej rozmowe kwalifikacyjnej jak przebiega itp?

Jeżeli jesteście zainteresowani pracą w charakterze kierowców w PW WEGA-A Sp. z o.o. to na stronie internetowej tej firmy znajdziecie taką ofertę współpracy. Pracodawca oczekuje doświadczenia od kandydatów, ale również zapewnia przeszkolenie w przypadku osób, które tego doświadczenia nie mają. Od firmy pracownik może liczyć na m.in. atrakcyjne wynagrodzenie. Czy ktoś z Was aplikował lub zamierza aplikować?

BartekJ
@Karolina

a jakiego doświadczenia szanowni poszukujecie? ja ma 6 miechów na lohrze nadaje sie????

Brum
@BartekJ

na stronie jest napisane przecież gdzie szukać info...

@rydwan, zerknę, dziękuję za podpowiedź. Rozumiem, że pensja jest zależna od zrealizowanych kilometrów. Czy występuje w PW WEGA-A Sp. z o.o. wynagrodzenie podstawowe?

@Karolina

Dokładnie tak jak piszesz:) Jeździsz to zarabiasz:)

Zyga
@rydwan

Mistrzu a pojazdy jakie i ilo letnie żeby tak mieć jasność?

@Zyga

Są nowsze i starsze jak w każdej firmie. Da się jeździć bez większych problemów. serwisowane tez na bieżąco.

@Wernikx, Twój wpis wskazuje, że jesteś zadowolony z PW WEGA-A Sp. z o.o. jako pracodawcy. Czy miałeś zapewniony jeszcze jakiś system premiowy? Mógłbyś uzupełnić swój komentarz o te informacje?

Wernikx

Niektórzy chyba nie pracowali albo im się nie bardzo chciało jak się czyta te komentarze… robota w systemie 1-2 tyg jazdy, kasa jest jasno określona, płacą na czas, auto okej, poza tym dowożą do auta co czasem jest mega wygodne.

Gennek70

Trochę mniej kasy wychodzi przy przebiegu ok. 10-11 tysięcy km/m-c, ale przy przekraczaniu 12 tysięcy kasa rośnie ponad 7k już. Trasy są 1 lub 2 tygodniowe, mniej więcej pół na pól się zdarza raz tak raz tak.

Bentecky
@Gennek70

Gennek a da sie wykręcić te większe przebiegi u nich?

@Bentecky

Ziomuś jak chcesz to możesz z budy nie wychodzić to zrobisz i dużo więcej:D

Patryl
@rydwan

E wszystko ma swoją jakąś tam cene. Ale prawda jak ktoś chce to może nieźle wykręcić - dla kawalerów bez kobit idealna sprawa:D

@Patryl

I dla żonatych też ok - trase ma 1-2 tygodnie i baza:)

@anonymous

ha ha ha dobre to - dla żonatych dobre trasy:D. Traski są faktycznie 1-2 weeki i tyle, ale żeby zaraz robić że to pod żonatych:D

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w PW WEGA-A Sp. z o.o. mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Czy coś zmieniło się po nowym roku lub planowane są jakieś nowe rozwiązania w tej firmie? Zachęcam Was do pozostawienia komentarza na ten temat, będzie przydatny dla wszystkich zainteresowanych pracą w PW WEGA-A Sp. z o.o.

@Karolina

Jak sobie niżej przeczytasz to dostaniesz info:). w skrócie - 6500 netto przy 10500 km

Gennek70

Spoko nie ma problemu – najlepiej od razu kontaktuj się z firmą niech podadzą ci oficjalnie warunki, od kiedy można startować, wszystko kwestia ilu kierowców teraz szukają.

Nicker
@Gennek70

no i daj znać co i jak ci tam powiedzieli. bo fora to jedno a info z pierwszej reki to drugie

Majdżor
@Gennek70

Ziomek i jak tam co wynegocjowałeś sobie? Robisz dla Wegi?

Neffallem

A ile kilometrów na miesiąc trzeba zrobić i jak to czasowo wygląda, podpowiesz?

Roj
@Neffallem

Stary 1-2 trasa i później baza, kasa 6,5 jak piszą koledzy. Pozdro i szerokości!

Neffallem

Super, dzięki wielkie w takim razie uderzam do nich bo rozglądałem się jakiś już czas i byłem ciekaw czy jest warto ale jak tak to git.

Gennek70

Tak, z tym nie ma problemu, kasa jest na czas i tak jak powinno być, ZUS opłacają, można też załapać się na premię dodatkową.

Neffallem

I na umowę o prace? Płacą ZUS etc, kasa na konto idzie ?

@Neffallem

Wszystko płacą. Masz 6500 netto minimalnej kasy

@rydwan

Aha no i na konto a gdzie ma iść? Ja sobie nie wyobrażam kasiury do ręki itp. Inny świat już trochę jest. 90% kasy jak wydaje to karta płące..

Gennek70

Jeśli zrobisz odpowiedni przebieg to 7-8 tysięcy można wyciągnąć bezproblemowo.

Neffallem

No włąśnie jak z kasą? Tak realnie na ile można liczyć ???

Gennek70

Czemu nie? Jak szukasz roboty to jej na autotransporterach nie brakuje, roboty jest więcej niż trzeba więc jak jest to bierz, kasa jest git.

Zostaw merytoryczną opinię o PW WEGA-A Sp. z o.o. - Kalisz

PW WEGA-A Sp. z o.o.