PW WEGA-A Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o PW WEGA-A Sp. z o.o.

Parpej

Moim skromnym zdaniem Wega jest jedną z najbardziej przewidywalnych firm w branży - płaci, są jasne reguły gry, macie transport do wozu itp.

Ryszard
@pirrel 31.10.2017 08:27
Dzięki tak zrobię, jutro mam zamiar być w mieście i zajadę może uda mi się od ręki czegoś dowiedzieć - dzięki i powodzonka!...

I jak byłeś? coś nowego wiesz? to co piszą m.in. tu na forum to prawda?

Bron
@pirrel 31.10.2017 08:27

no właśnie mistrzunio jak tam sytuacja u ciebie?

Virugl

No bo to tak jest, ci co robią i zarabiają to jeżdżą i robią swoje a reszta narzeka na forum. Kasa jest konkretna, tras sporo, km lecą, płacą na umowie normalnie i diety są tak jak powinny być… też polecę żeby samemu się przekonać…

Ryszard
@Virugl 03.11.2017 07:49

Ziomek to daj znac jak oceniasz i co ci proponuja jak juz u nich bedzie oki?

Ighor
@Ryszard 08.11.2017 22:11
Ziomek to daj znac jak oceniasz i co ci proponuja jak juz u nich bedzie oki?

Rysiek nie doczytałeś ze masz w wedze na nieokreślony od razu?

Firnek

Dużo dziwnych rzeczy czasem ludzie wypisują, jak szukacie roboty na autotransporter to idźcie pogadajcie, firma ma jasną politykę płacy, wszystko na mowie, nie ma kasy do ręki tylko przelewy, do tego na czas, także nie ma słuchać narzeka czy.

Kres
@Firnek 02.11.2017 07:42

Prawda poza tym robota ok bo masz trasy 1-2 tygodnie i baza wiec tez spoko.

Anders

Mają busa więc jak lokalizacja pasuje to kierowca podrzuci się pod auta i na zad - czasem korzystam i jest git. Najlepiej i tak dzwoń albo jeźdź na miejsce do wegi i tam rozmawiaj o konkretach!

pirrel

A faktycznie mają tego busa co podwozi pod auto żeby nie trzeba samodzielnie dojeżdżać bo jestem spoza miejscowości, niedaleko ale zawsze to wygodniej jednak

Kitajec
@pirrel 27.10.2017 08:20

Mistrzyniu i to sie chwali. Zawsze oszczędzasz na wache:). Tak powinno byc!

anonymous

@anonymous 26.10.2017 10:10
Ta wszystko git pod tym kątem a stawki są całkiem niezłe, w dodatku wyższe jak wyrobisz większy przebieg....

Stary no zarabiasz tyle ile chcesz w zasadzie a nikt nie zmusza do krecenia 13-14 tysi

pirrel

Widziałem ogłoszenie że płacą nieźle, warunki wyglądają ok, i na umowie na papierze? diety też rozliczają ???

Anders

Ruch spory i rotacja jest spora ale jak dla mnie warto - roboty nie brakuje a kasa jest naprawdę dobra

pirrel

Graba! warto teraz uderzać do wegi ? jak z kasą? szukają nadal kierowców ???

@pirrel 23.10.2017 06:16
Graba! warto teraz uderzać do wegi ? jak z kasą? szukają nadal kierowców ???

Warto. Kaska 6,5 koła na rąsie przy 10,5 tyś km, umowa o prace.

Romeczek88

Do Były pracownik Wega - gościu ale wątek dotyczy Wega Kalisz!!!! WIęc nie motaj!!!

Rydwan

Za każde 500 km masz + 400 ziko netto + dowoża do roboty + umowa o prace od razu

Lesieczek
@Rydwan 29.09.2017 10:46

Rydwan czyli ile miesięcznie bankowo wyciągasz? JUż z 3 razy o to pytałem i nie wiem czy kasują te wątki czy sie nie publikują...

Bajk

NO tak te kraje to już zachód pełną parą:D dobrze ze maja akurat te kieruni

Rydwan

Kochany jeno zachód + Węgry i Słowacja, ale one ue wiec to tez zachód:)

Rysiek

Rydwan jeździcie na wschód czy tylko do rajchu?

Rysiek

Panowie a jakieś ekstra rzeczy poza tą kasą to coś jest czy jak to działa? Tu sie jeździ gdzies na wschdó?

Rydwan

Aha i trasy masz 1 i 2 tygodniowe a nie żadne "rejsy" jak tu część towarzystwa ściemnia nie widomo dlaczego. Może wypadli i dlatego

Luckk

A coś nowego na placu stoi w tej Wedze?

MarziukS

No z tym nie ma problemu ale akurat na lohrach nie śmigałem. dzięki za info będę musiał uderzyć do źródła

kajteel

Ja zaczynałem bez doświadczenia na autotransporterze, ale ogólnie w transporcie jeździłem parę latek.

MarziukS

Bez doświadczenia jest w ogóle szansa się u nich załapać na lohrę ?

kajteel

Umowa, diety, nie robiłbym bez umowy już teraz, kasa ma być na papierze i spokój. Diety też sporo kasy dają.

Karolina

@MarziukS , składałeś już CV? Mają podany adres mailowy na stronie, więc możesz aplikować. A widziałeś lub wiesz jakie są wymagania od Kandydatów? Chcesz aplikować na Kierowcę? Czy Karta kierowcy jest brana pod uwagę? Trzeba ją mieć zatrudniając się?

MarziukS

A robisz na normalną umowę + diety czy jakiś inny system rozliczeń?

@MarziukS 07.08.2017 07:51
A robisz na normalną umowę + diety czy jakiś inny system rozliczeń?

Stary masz za km, jak zrobisz 12 tysi km to dostajesz 7 koła na łapę i tak dalej.

kajteel

Ja tam na czas dostawałem wszystko, pod tym względem jest git...

MarziukS

A kaskę płacą na czas? nie ma problemów przy rozliczeniach itp?

kajteel

Ta mają własnego busika, parę razy korzystałem teraz po przeprowadzce już nie ale ogólnie opcja była i można było bezpłatnie skorzystać.

MarziukS

Dowożą do auta? bo ktoś coś pisał na ten temat ???

kajteel

Jak ktoś chce pracować to opcja dobra bo kasa jest na czas i bardzo w porząsiu!

MarziukS

Jak oceniacie robotę w wedze, zastanawiam się nad autotransporterem u nich bo widziałem że szukają?

witolll

Jak nie masz super daleko to się umów i podjedź pogadaj na miejscu dowiesz się od razu z pierwsze ręki co oferują :)

Landryn

Wbijaj. Wega szuka cały czas ludzi o pracy, cały czas cos sie nie dzeje

Petters

Muszę sie chyba odezwać w takim razie i zobacze... papiery wszystkie potrzebne mam i szukam czegoś za lepszą kasę niż drobnica krajowa...

witolll

Tak jest busik z określonych miejscówek można załapać się prosto pod auto z dojazdem.

Petters

No dlatego się zainteresowałem właśnie... podobno dowożą też do auta??

witolll

Tak wcześniej 2 lata ale z tego co widziałem jak sam zaczynałem to szukali nie tylko z doświadczeniem.

Petters

Widziałem właśnie ogłoszenie że szukają kierowców, miałeś doświadczenie na auto-transporterze ?

witolll

Nie narzekałem na to jak na razie, jazda jest zgodnei z czasem bez kombinowania, kasa też na czas...

Petters

I wszystko bezproblemowo na czas? jazda normalnie, bez wariactwa, pilnują czasów jazdy etc?

witolll

Od niedawna jeżdżę ale kasa jest na papierze + diety więc umowa jest jak powinna byc.

Petters

Czy ktoś jeździ i podpowie jak to wygląda na lohrach w kwestii umowy/roboty/rozliczeń???

Paweł

Tam do tej wegi przyjmują tylko z doświadczeniem czy młokosów ja ja też?

Why

A ile pracowałeś że masz takie opinie?

Były pracownik Wega

Witam,chciałęm ostrzeć wszystkich którzy w najblizszym czasie chca przyjac sie do firmy WEGA GLIWICE-OPEL,transport samochodów.Ogolnie praca jak kazda inna,nie bede sie rozpisywał bo nie o to chodzi.OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA ponieważ-wypłata nigdy sie nie zgadza,tną koszty po wszystkich i na wszystkim co jest mozliwe,nie wypłacają dodatku za prace w nocy,ciulają na kazdym kroku z urlopami,daja urlopy potem mowią ze brałeś bezpłatny!!!! premia uznaniowa 300zł - mozesz o niej zapomnieć,kierownik ustala kto dostanie,ciagle ucina bez podstawnie po 100-200zł,zarobiki 1850,czyli najnizsza krajowa po podwyzsze w 2017 na 2000 brutto kierownik powiedział,ze podwyzka oczywiscie bedzie,aneksy beda ale z premi utniemy roznice,czyli wychodzimy na zero!!nie mowie juz o tym ze na aneksy trzeba czekac po 2-3miesiace,paski z wypłat prawie nieosiagalne,zeby nie mozna bylo zczaic co nie tak wypłacili!!!! oszusty i cwaniaki po całośći,zeruja na młodych i naiwnych pracownikach ktorzy boją sie odezwać!!! zastraszają,ze jezeli w sobote sie nie przyjdzie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pracy,słowo w słowo kierownika "wypierdole Cie z pracy",pseudo kierownik ktory robi na trzy zmiany i zastepuje pracownikow to zwykly imbecyl po podstawowce,a psedo dykretor który ma biuro na bramie głównej powinien lizać znaczki na poczcie,bo to jedyna praca biurowa do ktorej sie nadaje,ogolnie nigdy nie pisze donosów na firmy,w kazdej jest cos nie tak,ale to jest totalne DNO,nigdy nie spotkałem sie z taka firma jak ta!!!! dlatego odradzam i polecam każda inna firme na strefie ekonomicznej tylko nie ta,TO NAJGORSZE SCIERO jakie moze być!!!!

James

podobno dobrze płacą i do tego wszystko jest na umowie

wojt

rozliczenie na czas to każdy powinien miec ponieważ tosa warunki umowy jakie pracodawca powinien przestrzegac wiec to nie jest jego widzi mi się tylko to jego obowiazek wec to norma a nie jakiś plus tego wszystkiego, chcoaż dbrą stawke od kilometra macie

pitters

no cóż na plus to na pewno rozliczenie na czas, umowa i ta stawka km ogólnie ok, jeździło się kiedyś za znacznie mniejszą więc nie można tylko narzekać, robota jest

upitter

10-13kkm tak średnio podobno robią kiero... kraj i międzynarodówka jedno i drugie licząc

Tamskillz

Ciekawe jak realnie kilometrow wychodzi na miech do przejechania bo to tez miedzynarodowka nie tylko krajowe transporty ?

upitter

Z tego co sie udalo dowiedziec stawka jest do 55gr od kilometra i podstawa

Zostaw opinię o PW WEGA-A Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW WEGA-A Sp. z o.o.