Agencja Reklamowo-Artystyczna Top-art

Sopot

Opinie o Agencja Reklamowo-Artystyczna Top-art

Rho Dawsky

Pierwszy raz spotkałam się z takim pracodawcą. Panu Łukaszowi zabrakło argumentów podczas kłótni, wiec wtedy zaczął mowić jak mnie źle rodzice wychowali i jaka jestem młodziutka i glupia. Zero szacunku do hostess. Żenada, nie polecam.

Rho dawsky

Koordynator Łukasz - wielkie dno! Jak mu coś nie przypasuje od razu obraża hostessy zamiast porozmawiać wyjaśnić jak to na dorosłego człowieka przystało :)

kamil
@JESTEM HOSTESSOM 25.07.2016, 00:29
Dziewczyno naucz się najpierw ortografii haha.. "Jestem hostessom" świetnie! A ja byłam HOSTESSĄ dla tego pana i nie...

każdy jest odważny bo anonimowy , napisać można wszystko. Proponuje sprawdzić ID kompa I przejść do wyciągania konsekwencji prawnych. Okaże się czy to Julia , Ania czy ktoś zupełnie inny w 21 wieku raczej nie będzie to trudne.

Sylwia
@JESTEM HOSTESSOM 25.07.2016, 00:29

Wow nie dziwię się że ktoś wobec Ciebie był ktoś był bezczelny, sama pokazujesz klasę tym co piszesz a już szczególnie tym prześmiewaniem się z czyjegoś błędu. Abstrahując od opinii o pracodawcy, kulturą powalasz. Co do chłopaków, pracowałam dla wielu agencji i Ja osobiście nie widzę różnicy. Wolę pracować z nimi bo wiem, że zapłacą w terminie a wymagają jak każdy i nie spotkałam się z jakimkolwiek brakiem kultury. Częściej hostessy na innych akcjach nie mają kultury i nawet potrafią okradać się wzajemnie. Agencja jak dla mnie ok. Wyplacalni, terminowi i był ktoś ze mną na rozpoczęciu akcji za pierwszym razem a to duży plus jak wiadomo.

Work

Pracowałem w tej firmie i odradzam - oszukują i płacą marne grosze. Firma kreuje się na dużą, a w ogóle taka nie jest. NIE POLECAM!!

profanacja, hymn a teraz "nothing alse matters" normalnie PS w zakładach pracy dla niepełnosprawnych tak się opisuje osoby psychicznia [usunięte przez moderatora]- tak wlasnie widze pania [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Agencja Reklamowo-Artystyczna Top-art - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowo-Artystyczna Top-art