Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość"

Kluczbork

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość"

jasiu

dlamnie to rzenujoce rze tyle lat sie płaci za remoty a oni zodaja wkładufinasowego od lokatoruf i to niemalej kwoty do dzwi wescowyh na klatke shodawa to pytanie gdziesa te pieniadze z czlego roku

helo- gdzie te dobre czasy
@jasiu 20.08.2016 22:05

Jasiu żebyś po polsku czytaty i pisaty to byś miał więcej oleju w głowie.Czy ty Jasiu wiesz ilu ludzi nie płaci czynszu ?.A czy ty Jasiu wiesz ile strat przynoszą pustostany lokali których nikt nie chce wynająć bo taka jest koniunktura na rynku lokali.A czy ty Jasiu wiesz że ludziom to mało kto dogodzi bo ciągle im źle.Teraz zobaczysz jak nowa kadra w piórka obrośnie i opłaty pójdą w górę ,kredytów nabiorą a spółdzielnia pójdzie pod młotek.Tak Jasiu, niewiedza takich jak ty rujnuje nas wszystkich

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość" - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość"