opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Inter Team

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 99 ocen
Opinie(80)
Dodaj opinię

Opinie(80)

Dodaj opinię
Logo
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Usługi
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kogo szukamy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Social media
  • .
  • Nagrody/ Wyróżnienia

Kim jesteśmy

Usługi

Nasze wartości

Kogo szukamy

Kariera

Social media

Nagrody/ Wyróżnienia

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Łódź
  • Opole
  • Gliwice
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Natolin
  • Zbrojewsko
  • Zajączki Pierwsze
  • Danków
  • Lipie
  • Zimnowoda
  • Napoleon
  • Rozalin
  • Parzymiechy
  • Krzepice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Natolin
  4. /
  5. Opinie o Inter Team

Opinie

Opinie o Inter Team Natolin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconINTER-TEAM Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Inter Team!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Misza

    27.02.2015 12:02

    Inne

    Nie znam Marka S. Kierownikiem kiedy ja pracowałem był Rafał W.
    ReviewUserIcon
    Misza

    29.01.2015 09:11

    Inne

    To chyba zależy od oddziału. Ja zwalniałem się z Natolina z dnia na dzień i kierownik nie robił mi problemu. Powiedziałem, że mam lepszą robotę i było po sprawie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.07.2014 12:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    No nie

    30.07.2014 20:28

    Inne

    Firma kolego wychodzi z założenia,że jak często będzie zmieniać pracowników,szczególnie na magazynach,pozbędzie się złodziejstwa,lepiej doświadczonych ludzi zmienić,bo jak za długo robi,to według nich każdy złodziej,a nowy to się będzie bał kraść,za rok,dwa go zwolnią,bo się nauczy,i może kraść i tak w kółko,ale nie każdy to złodziej,ale według prezesa,jak ktoś robi za długo i jest dobry będzie kradł,a jeszcze jak masz pojęcie o autach,to Cię prześwietlą dokładnie,szczególnie pracowników magazynu,przerobiłem to w dwa lata w jednej filii w kraju,nawet awansowałem,na brygadzistę magazynu po rok pracy,ale za dobry jak jesteś,i znasz się na częściach,jesteś nie wygodny,a niby wymagają doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2014 16:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    No nie

    28.07.2014 20:10

    Inne

    A co Ci maja napisać,że praca nie stabilna ? To nikt nie odpowie na ogłoszenie,a ta firma to tragedia,rotacje sa na porządku dziennym.
    ReviewUserIcon
    klocek

    11.06.2014 13:37

    Inne

    W Legnicy są ciągle zmiany. Ostatnio zmieniono kierownika, więc cudów nie ma.
    ReviewUserIcon
    pracownik interteam

    02.06.2014 09:15

    Inne

    (usunięte przez administratora) głupoty kasztany, pracuje już drugi rok i jest calkiem przyjemnie system dwuzmianowy nadgodziny plate soboty do odbioru
    ReviewUserIcon
    Pracownik interu

    03.05.2014 21:57

    Inne

    nie mam pojęcia jak płacą zatrudniając przez firmy pośredniczące. zatrudnieni przez inter team dostają 1800 netto. niektóre działy mają o 100 zł więcej. przez około pół roku dochodzi premia 100 zł miesięcznie a tak to goła pensja (okres zimowy) 1 sobota w miesiącu pracująca do odbioru i w tej chwili duża możliwość nadgodzin. nadgodziny niestety na śmieciowych umowach nie opłacalne ale przez firmę płatne 50. praca 2 zmianowa chyba, że trafisz na dostawy wtedy 3 i dodatek nocny około 56zł za tydzień.

    Kontakt - Inter Team

    Natolin

    INTER-TEAM Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Pracownik interu

    22.03.2014 20:10

    Inne

    pracuje parę lat w inter-teamie. nie jestem spokrewniony z nikim w firmie i pracuje na najniższym szczebelku. awanse w firmie hmmm tak naprawdę na stanowiska typu brygadzista nigdy nie wiadomo kogo awansują... może loteria albo graja w marynarza ale na pewno nie wybierają najlepszych. mobbing w firmie... zwykły pracownik o ile na spokojnie robi co do niego należy nie kłóci się tylko spokojnie pracuje nie powinien spotkać się z jakimiś problemami. powiem z własnego doświadczenia czy to kierownik czy brygadzista jeśli mi coś powie co mi nie pasuje otwarcie mu o tym powiem i jakoś nie miałem nigdy problemów. czasem ktoś "gna" do roboty ale to można puścić mimo uszu i pracować dalej swoim tempem. Jeśli naprawdę twierdzą że za wolno pracujemy Kierownik magazynu wezwie nas na rozmowę i raczej spokojnie porozmawia. Kierownik magazynu to w porządku człowiek czego nie można powiedzieć o reszcie kierowników/liderów. Dopóki robimy co do nas należy (w końcu jesteśmy w pracy coś robić trzeba) to zawsze możemy porozmawiać z kierownikiem magazynu praktycznie o wszystkim i on raczej stara się znaleźć rozwiązanie. zarobki dość marne nie ma podziałów na ludzi lepiej pracujących i słabiej czy z dłuższym stażem. Początkowymi umowami są albo śmieciowe umowy przez jakieś firmy czy tam umowy zlecenia dokładnie nie wiem jak to działa ja byłem zatrudniany od razu przez firmę. na zlecenie można pracować bardzo długo (rekordzista to chyba 2 lata) i w sumie nie wiadomo czy się dostanie umowę czy nie. Nie wiadomo też za co dostaje się umowę chyba po prostu góra zgadza się na dodatkowego pracownika więc komuś dają umowę XD w tej firmie nie jest kolorowo ale jak się ma jaja nie da się wejść sobie na głowę ale przy tym nie przesadza się jest znośnie jak to w takich firmach bywa.
    ReviewUserIcon
    Sero

    11.10.2013 12:52

    Inne

    duch a może z uwagi na niewielkie zarobki na niższych stanowiskach w tego typu firmach masz wyrobione negatywne zdanie choćby było nawet nieźle jesli chodzi o ogólne warunki pracy
    ReviewUserIcon
    duch

    22.09.2013 17:21

    Inne

    Dobrze wiesz czym kończy się odwaga w Inter Team, dlaczego ty się nie odważysz i nie spotkasz się ze mną teraz kiedy jetem już poza firmą? Wszyscy kierownicy jeździli razem jednym samochodem żeby nie dostać po mordzie i żeby mieć w razie czego świadków
    ReviewUserIcon
    Anonim

    18.09.2013 15:08

    Inne

    zatrudniając się w tej firmie wiedzieliście za ile pracujecie a po pierwszym dniu pracy wiedzieliście na czym ta praca polega więc w czym jest problem????
    ReviewUserIcon
    potencjalny

    31.08.2013 12:32

    Inne

    anonim - 2013-05-23 21:32:20 Trochę minęło od ostatniej opinii o pracy w Inter Team, pracuje ktoś aktualnie i napisze jak jest teraz na magazynie? Jak kontakty z szefem, pójdzie czasem pracownikowi na rękę i zrozumie człowieka? Z góry dzięki.Ja rowniez chce sie spytac obecnych pracownikow jak to jest w inter team na natolinie. czy interteam w ogole zatrudnia w tej chwili? jesli tak to na umowe zlecenie czy moze mozna liczyc na umowe o prace? jakie sa aktualnie stawki? czy trzeba sie zatrudniac przez agencje czy bezposrednio? jesli przez agencje to jaka to agencja? jakiego doswiadczenia wymagaja?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.06.2013 22:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KARPOW3

    05.12.2013 16:12

    Inne

    Totalna bzdura, przepracowałem tam kilka lat i nic o takich rzeczach nie słyszałem
    ReviewUserIcon
    hehe

    04.01.2014 14:17

    Inne

    To dlaczego dalej tam nie pracujesz,jak tam było odjazdowo.
    ReviewUserIcon
    magg

    11.08.2012 19:52

    Inne

    dokładnie, zwalniają ludzi a pseudokierownicy po zawodówkach dalej kręcą interesem, robią wały i liżą (usunięte przez administratora) sko dyrowi, ja już mam to za sobą jak któregoś spotkam w Wawce to se odbiję , nie dajcie się dymać
    ReviewUserIcon
    swój

    15.05.2012 21:21

    Inne

    Przede wszystkim to ta firma jest za duża i prezes chyba nie zna całej prawdy co dzieje się w oddziałach,takie kontrole z siedziby głównej,które przyjadą co jakiś czas,policzą najdroższe rzeczy i powiedzą,nawet jak wszystko gra,że i tak nie gra,bo warszawiak najważniejszy,i prezes co mu podłożą do podpisania to podpisze,panie prezesie przejedź się pan do zaniedbanych filii i zobacz co tam się dzieje. Ja wiem że jest wieczny kryzys,ze bezrobocie,ale nie można kosztem ludzi tak postępować,zwykli magazynierzy zarabiają za mało,a roboty mają za 3 tyś a zarabiają wiadomo ile.Wstyd. Cały zarząd ma wszystko,a w niektórych filiach brak pieniędzy na porządne oświetlenie magazynu. Ludzie robią co mogą,na taśmę kleją lampy aby świeciło,ale kryzys i trzeba oszczędzać,ale nie kosztem oczu Trochę to taka komuna ta firma,za duża i nie ma porządnego nadzoru,informacje do prezesa docierają tylko chyba dobre,a o złych nic nie wie,bo tak ma być,oszczędności. Z mało jest pracowników w filiach,a to są pozorne oszczędności

    Zostaw merytoryczną opinię o Inter Team

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.